Covid-19 Cepiva

LeQuack

Guru
26. avg 2007
7.013
3.527
113
41
Lj
Zakaj pa je potem 3 deci randenske v lokalu skoraj ista cena kot pol litra piva? Prej bi rekel da so brezalkoholne pijače obdavčene.
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

Floki

Guru
6. sep 2007
10.076
3.160
113
Tiste s 10+g sladkorja bi ravno tako lahko bile,pa vsi kosiči in podobno tudi. Zdrav zajtrk piše na škatli v kosmičih pa 25g sladkorja na 100g izdelka. Res zelo zdravo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.982
2.522
113
JANŠA ni hotel naročiti cepiv. Kje so tisti, ki se želijo cepit? Kaj za cepljenje manjka?

Posnetek zaslona 2021-07-07 130257.jpg


Posnetek zaslona 2021-07-07 130154.jpg
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Jaz že 2 meseca čakam na SMS s terminom cepljenja.
Pravzaprav ne čakam več, sem se šel turistično cepit v sosednjo regijo, ker ne znajo SMS-a poslat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zino

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
16.046
4.030
113
To je ta državna organizacija cepljenja. Seznami še vedno ne štimajo, evidence so napačne ...

Tale danes tudi zmaga od dr. Kreka:

Krek pozval župane, da cepijo čim več starejših od 50 let​


Župane je Krek pozval, da se občine dobro organizirajo in vzpostavijo koordinacije. Še posebej je po njegovem pomembno, da je potrebno do jeseni cepiti čim več starejših od 50 let. Ker je veliko takih, ki sami ne morejo priti do cepilnega centra, naj občine aktivirajo nevladne organizacije, da gredo na teren in vzpostavijo mobilne enote za cepljenje na domu.

Pa pi.. a nimamo nekoga na funkciji, ki že več kot pol leta z najbrž še nebroj kadri organizira cepljenje, ampak ne spet je odgovornost preložena na nižji nivo. Kaj bodo jeseni skavti na vrsti da bodo trkali po hišah in delali sezname, potem bodo pa iz nigerije prišli zdravniki brez meja pa nas cepili, ker očitno ta država in javno zdravstvo tega nista sposobna.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.480
113
prav bi bilo, da se oseba sprehodi sama do cepilnega mesta, in tam nastavi ramo. če bi bilo tako, ne bi potrebovali butecovih potujočih zmrzovalnikov, vlada ne bi mogla krast pod pretvezo epidemije, tudi Krek ne bi rabil pozvat župane. ker pa se ljudje odločijo za cepljenje v manjšini, naj se zapre hrvaška meja čist.
naslednji dan bodo imeli 1mio cepljenih, ker naši pač ne morejo brez hrvaškega morja.
 
  • Haha
Reactions: ales85

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.591
994
113
48
KR
prav bi bilo, da se oseba sprehodi sama do cepilnega mesta, in tam nastavi ramo. če bi bilo tako, ne bi potrebovali butecovih potujočih zmrzovalnikov, vlada ne bi mogla krast pod pretvezo epidemije, tudi Krek ne bi rabil pozvat župane. ker pa se ljudje odločijo za cepljenje v manjšini, naj se zapre hrvaška meja čist.
naslednji dan bodo imeli 1mio cepljenih, ker naši pač ne morejo brez hrvaškega morja.
Ja pa ti res nis diht! Kva je s tabo pa s tem HR morjem oz. hrvatom? :bonk:
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.480
113
obožujem nihovo morje, sam pa hodim v italijo, letos Amalfi. ceplejn sem že. za tiste, ki se ne cepijo, pa se naj zapre meja.
 
  • Haha
Reactions: AndY1

sajkek

Guru
16. mar 2008
35.005
10.409
113
jaz bi necepljene v jamo. Po mojem je najlažje. Nisem sicer cepljen, ampak mislim da bi to bilo najlažje in simple, pa marsikdo bi z veseljem to pomagal izvajat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ales85

Floki

Guru
6. sep 2007
10.076
3.160
113
Današnji rezulati na našem koncu so še bolj zanimivi kot včeraj, če bo šlo tako naprej bomo v parih dnev v rumenem.
Ah mladina , mladina. Se spomnim tistih posnetkov ko so angleži jokal ker so jih v španiji dal v karanteno za nekja dni, bi mogoče moral tudi naše.
dolenjska1.png
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.591
994
113
48
KR
vsekakor. če ga tako zelo buba in se zato ne cepi.
Se bom cepil, čeprav sem prebolel in se mi verjetno ne bi bilo treba cepit po nekaterih študijah. Kaj boste pa cepljeni nepreboleli nardili za kontra? Recimo, lahko bi se šli tudi vi kontrolirano dodatno okužit z delta dozo virusa? :fredi:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Romzi

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.480
113
Jaz bi pa tiste cepljene, ki kljub temu prinesejo domov virus poslal na goli otok kamne zlagat za ene par let.
zakaj? naredil sem vse, kar so predlagali, torej sem se cepil, nosim masko. brez slabe vesti. kaj bi ti naredil, je tvoj problem.
če pa kdo noče tega narediti , naj ne hodi naokoli. samo pravice zanimajo necepilce, obveznosti jih ne ganejo. jaz komot diham z masko in me ne duši,
drug z masko ne vzdrži niti minute. zakaj? iz principa, to je to. namerno nagajanje, nič drugega.
cepljene kamne zlagat za par let, necepljene pa dosmrtno kamne zlagat.
 
  • Haha
Reactions: jonny77 in ales85

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.480
113
Se bom cepil, čeprav sem prebolel in se mi verjetno ne bi bilo treba cepit po nekaterih študijah. Kaj boste pa cepljeni nepreboleli nardili za kontra? Recimo, lahko bi se šli tudi vi kontrolirano dodatno okužit z delta dozo virusa? :fredi:
lahko še kaj bolj butastega napišeš v svoj zagovor?
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
zakaj? naredil sem vse, kar so predlagali, torej sem se cepil, nosim masko. brez slabe vesti. kaj bi ti naredil, je tvoj problem.
če pa kdo noče tega narediti , naj ne hodi naokoli. samo pravice zanimajo necepilce, obveznosti jih ne ganejo. jaz komot diham z masko in me ne duši,
drug z masko ne vzdrži niti minute. zakaj? iz principa, to je to. namerno nagajanje, nič drugega.
cepljene kamne zlagat za par let, necepljene pa dosmrtno kamne zlagat.
Jaz tudi brez tezav diham z masko. Do pol ure in ce nimam zarosenih ocal - sicer takoj tezje diham. Je pa malo bolj problematicno na 24+ urnem potovanju in stalnem nosenju maske. Zacne boleti tudi za usesi od vrvice.