Covid-19 Cepiva

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.480
113
ja,..če pa se ne dajo cepit, če jim obljubijo kepico vanilije. zaprta meja bi jih pa prepričala.
ko je Trump reko, da bo na Mehiki postavil zid, ste pa ploskali.
jaz hrvaške meje ne bi zapiral, če bi oni imeli 0 okužb. ker pa jih imajo več kot mi, bi pa zaprl, čist, niti za lastnike kot je Johan,pa še keri. itak bi pol 20.000 odvetnikov doseglo, da se zanj odpre
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.419
3.517
113
zakaj? naredil sem vse, kar so predlagali, torej sem se cepil, nosim masko. brez slabe vesti. kaj bi ti naredil, je tvoj problem.
če pa kdo noče tega narediti , naj ne hodi naokoli. samo pravice zanimajo necepilce, obveznosti jih ne ganejo. jaz komot diham z masko in me ne duši,
drug z masko ne vzdrži niti minute. zakaj? iz principa, to je to. namerno nagajanje, nič drugega.
cepljene kamne zlagat za par let, necepljene pa dosmrtno kamne zlagat.
Zgleda, da sem tudi jaz naredil dovolj, da nisem zbolel in trosil okoli na druge. Torej tudi nimam slabe vesti in po tvoje lahko hodim okoli.
Jaz bi meje za cepce in necepce zaprl za več let brez izjeme, pa da vidim patrone tvojega kova, kako bi jokali o svojih pravicah, da so rokico nastavli in bi zdej bli radi nekaj več, da bi lahko šli na Amalfi limončelo pit.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zino

jonny77

Guru
16. sep 2007
11.266
2.380
113
Pomurje
Današnji rezulati na našem koncu so še bolj zanimivi kot včeraj, če bo šlo tako naprej bomo v parih dnev v rumenem.
Ah mladina , mladina. Se spomnim tistih posnetkov ko so angleži jokal ker so jih v španiji dal v karanteno za nekja dni, bi mogoče moral tudi naše.
Poglej priponko 46780
V trenutku vso regijo v karanteno.
Organizatorju nabit stroške zaprtja regije.
Staršem pa focn okrog ušes.

Idioti gredo v rdečo regijo na maturantski, zdaj bo pa vlada vesela, da lahko folk jebejo v glavo s cepivi in omejitvami
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska

Krek pozval župane, da cepijo čim več starejših od 50 let


Župane je Krek pozval, da se občine dobro organizirajo in vzpostavijo koordinacije. Še posebej je po njegovem pomembno, da je potrebno do jeseni cepiti čim več starejših od 50 let. Ker je veliko takih, ki sami ne morejo priti do cepilnega centra, naj občine aktivirajo nevladne organizacije, da gredo na teren in vzpostavijo mobilne enote za cepljenje na domu.


A tiste nevladne organizacije, ki so vse družbeni paraziti in jih hoče Janša na vsak način uničiti? :bonk:
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.645
1.358
113
213942008_4099964173415404_3146540553839691563_n.jpg
 

Floki

Guru
6. sep 2007
10.076
3.160
113
Marš v Auschwitz.

Od tam lohk uide :evil: ,

Sicer pa:

"Med dijaki z novomeškega območja, ki so se udeležili maturantskega izleta v Loret de Mar v Španiji, so v ponedeljek in torek potrdili več kot 50 okužb z novim koronavirusom, so za STA potrdili na NIJZ. Zjutraj smo poročali o osmih primerih, zdaj pa je število na novo potrjenih okužb med dijaki skokovito poskočilo. Epidemiologi ocenjujejo, da so vsi udeleženci tega maturantskega izleta (gre za 334 dijakov) visokorizični stiki.
Epidemiologi Nacionalnega inštituta za javno zdravje (NIJZ) so bili v ponedeljek obveščeni o pozitivnih rezultatih hitrih antigenskih testov pri udeležencih maturantskega izleta v Lloret de Mar. Skupina 334 maturantov, pretežno z dolenjske regije, se je z maturantskega izleta v Španiji vrnila v soboto. Iz Slovenije do Španije so potovali z avtobusi.

V Španiji so od 27. junija do 3. julija bivali v hotelu Maria del Mar v kraju Lloret de Mar. V Slovenijo so se vrnili z avtobusi, skupina dijakov je v soboto potovala tudi z letalom iz Barcelone do Benetk.

Epidemiološka služba je zaradi suma izbruha okužbe z novim koronavirusom takoj začela z zbiranjem informacij, trenutno obravnavajo več kot 50 udeležencev tega maturantskega izleta, pri katerih so v ponedeljek in torek laboratorijsko potrdili okužbo, in vse njihove kontakte.


Sicer pa Katalonija je na rumenem seznamu tako da brez PCT bi morali vsi v karanteno.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.419
3.517
113
V trenutku vso regijo v karanteno.
Organizatorju nabit stroške zaprtja regije.
Staršem pa focn okrog ušes.

Idioti gredo v rdečo regijo na maturantski, zdaj bo pa vlada vesela, da lahko folk jebejo v glavo s cepivi in omejitvami
Kaj je s tabo? A misliš, da tale sev bo pa slovenijo obvozil. Ne si delat utvar. Je vseeno ali pride zdaj ali pa čez en mesec in vseeno je kdo ga prinese, lahko bi ga tudi ti.
Aja, ti bi imel zdej dopust, za jesen je pa itak vseeno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.078
4.078
113
Od tam lohk uide :evil: ,

Sicer pa:

"Med dijaki z novomeškega območja, ki so se udeležili maturantskega izleta v Loret de Mar v Španiji, so v ponedeljek in torek potrdili več kot 50 okužb z novim koronavirusom, so za STA potrdili na NIJZ. Zjutraj smo poročali o osmih primerih, zdaj pa je število na novo potrjenih okužb med dijaki skokovito poskočilo. Epidemiologi ocenjujejo, da so vsi udeleženci tega maturantskega izleta (gre za 334 dijakov) visokorizični stiki.
Epidemiologi Nacionalnega inštituta za javno zdravje (NIJZ) so bili v ponedeljek obveščeni o pozitivnih rezultatih hitrih antigenskih testov pri udeležencih maturantskega izleta v Lloret de Mar. Skupina 334 maturantov, pretežno z dolenjske regije, se je z maturantskega izleta v Španiji vrnila v soboto. Iz Slovenije do Španije so potovali z avtobusi.

V Španiji so od 27. junija do 3. julija bivali v hotelu Maria del Mar v kraju Lloret de Mar. V Slovenijo so se vrnili z avtobusi, skupina dijakov je v soboto potovala tudi z letalom iz Barcelone do Benetk.

Epidemiološka služba je zaradi suma izbruha okužbe z novim koronavirusom takoj začela z zbiranjem informacij, trenutno obravnavajo več kot 50 udeležencev tega maturantskega izleta, pri katerih so v ponedeljek in torek laboratorijsko potrdili okužbo, in vse njihove kontakte.


Sicer pa Katalonija je na rumenem seznamu tako da brez PCT bi morali vsi v karanteno.
Kaj ti pomaga PCT, ce cepljeni niso testirani in so lahko prenasalci? Pa nam je PCT priletel kot bumerang. Naj raje se skasljajo koliko cepljenih je bilo okuzenih.

Od sobote so ze tukaj? Super. Okuzili so lahko ze ogromno drugega folka.

Ostalo nam bo prekuzevanje UK style.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.142
3.610
113
Marlbor
zakaj? naredil sem vse, kar so predlagali, torej sem se cepil, nosim masko. brez slabe vesti. kaj bi ti naredil, je tvoj problem.
če pa kdo noče tega narediti , naj ne hodi naokoli. samo pravice zanimajo necepilce, obveznosti jih ne ganejo. jaz komot diham z masko in me ne duši,
drug z masko ne vzdrži niti minute. zakaj? iz principa, to je to. namerno nagajanje, nič drugega.
cepljene kamne zlagat za par let, necepljene pa dosmrtno kamne zlagat.
Kdor se okuži ni naredil nič, niti osnovnih higienskih ukrepov se ni držal. Še kaznovan bi moral biti zaradi hude malomarnosti. Dejansko je čas, da izločimo tak malomaren folk iz populacije.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zino

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.068
3.952
113
Kaj ti pomaga PCT, ce cepljeni niso testirani in so lahko prenasalci? Pa nam je PCT priletel kot bumerang. Naj raje se skasljajo koliko cepljenih je bilo okuzenih.

Od sobote so ze tukaj? Super. Okuzili so lahko ze ogromno drugega folka.

Ostalo nam bo prekuzevanje UK style.
Andy kaj na trajektu sediš še vedno v avtu???
 
  • Haha
Reactions: zino

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.078
4.078
113
The law stipulates that to grant EUA status, no other effective intervention may exist. The petition calls upon the FDA to immediately amend its existing guidance for the use of chloroquine drugs, ivermectin and any other safe and effective drugs against COVID.
Johan_blond, bos pokomentiral zakon?