Brez računa

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Kot sem že napisal. Rad preverim vsak račun, posebno če kupim več artiklov. Pa četudi račun takoj potem zavržem. Dokler mi tega ne bodo omogočili v taki ali drugačni obliki, bom račun vedno zahteval.
 
  • Všeč mi je
Reactions: krava

netko

Guru
25. jul 2007
6.719
2.086
113
in to je tudi tvoja pravica in po novem ga boš tudi dobival le reči boš moral, da ga želiš
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
Dejstvo je, da rabimo kup zadev, i jih zagotavlja država - zdravstvo, šolstvo, varnost,... ne rabimo pa kvazikulturnikov in kvazinvojev. Vsaj ne v obstoječem številu. Saj veš - riba smrdi pri glavi.
In na to lahko vplivaš na volitvah. Samo tebi je dejansko to samo izgovor, nje?
Jaz tudi nimam nič od oklepnikov, pa od nekega parka in vodovoda v Kopru. In?
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Oklepniki pomenijo varnost. Park in vodovod v Kopru veliko pomenijo lokalcem Kaj pa pomenijo mirovni in osmomarčevski inštituti - razen zaposlenim in političnim botrom?
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
Oklepniki pomenijo varnost. Park in vodovod v Kopru veliko pomenijo lokalcem Kaj pa pomenijo mirovni in osmomarčevski inštituti - razen zaposlenim in političnim botrom?
Ne vem zakaj to meni pišeš. Ker se strinjam glede tega.
Kar sem ti hotel povedati je le to, da lahko najdeš 1001 izgovor zakaj ti ali pa kdo drugi krade. Še vedno je pa to kraja.
Zate je pa to le nek izgovor, da se bolje počutiš. Fora je v temu, da tudi če bi to vlada, ki jo ti LAHKO izvoliš na volitvah uredila, bi našel spet nek deseti izgovor, zakaj boš ti kradel. Tak to je. Balkan zgoraj, Balkan spodaj.
 
Nazadnje urejeno:

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Nisi odgovoril, kaj pomenijo mirovni in osmomarčevski inštituti - razen zaposlenim in političnim botrom? Ker zame je to kraja mojega denarja.
 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.959
803
113
Nisi odgovoril, kaj pomenijo mirovni in osmomarčevski inštituti - razen zaposlenim in političnim botrom? Ker zame je to kraja mojega denarja.
Ok gledam na telefonu - pa mozn da kaj ne vidim prav.. ampak - 8 marec - nic ne pise da bi kaj dobivali od drzave?


V cem je potem tvoj problem?

In nimam pojma kaj je ta Institut in kaj dela - kaj sele da bi bil z njimi povezan alpa simpatizer.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.886
3.150
113
Ok gledam na telefonu - pa mozn da kaj ne vidim prav.. ampak - 8 marec - nic ne pise da bi kaj dobivali od drzave?


V cem je potem tvoj problem?
Ker ne gre za pravno osebo 8. marec ampak za organizacijo Smet Umet.
8 marec nimamo statusa organizacije v javnem interesu.
Preko davkov nam boste pomagali če pomagate organizaciji Smet Umet, ki je bila v zadnjem letu in pol naša zaveznica na vseh področjih pri popolnoma vseh bojih.
Z nami ostajajo v naši naslednji kampanji proti škodljivim ukrepom oblasti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ncnifrej

sousis

Guru
16. nov 2019
1.490
988
113
Evo so našli izgovor zakaj padec prometa ;)

 
  • Haha
Reactions: jonny77 in sad

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.149
4.593
113
Med petimi gostilnami kamor hodimo na malico, sta ta teden dve zaprti, ker je premalo kadra zaradi karanten in bolniških. Kar lep delež.