Brez računa

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
p.s. Pri Ani Roš ne boš NIKOLI zvedel, koliko so te okoli prinesli. + 50€ pa še trenil ne boš.
A ne? Saj imajo javen cenik. Ali res misliš, da morajo oni koga okrog prinesti?
Meni niti najmanj ni vseeno, kaj si drugi mislijo. Smo pač različni. Zato eni ustavimo na prehodu za pešce, drugi pač ne. Ker gledajo egoistično nase.
Hm, to najbrž ni bilo mišljeno vzročno? Hočem reči, samo zato, ker je nekomu vseeno kaj si drugi mislijo še ne pomeni, da ne bo ustavil na prehodu za pešce.
 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.962
812
113
no v gostilni kamor smo mi hodil na malco
- na mizi QR koda (itak pogledamo iz pisarne v naprej kaj bomo in al se splača it)
- ima natakar (tisti, ki ima dovolj "privilegijev", da mu lahko plačaš oz. ponavadi kar lastnica) za pasom en mini printer.. in je printala

Je pa res, da sem jo enkrat "dobil" - ker je tist k je sprejel narocilo in nas stregel tipkal na napacno mizo.. tko da - v tem primeru se mi je printan račun "izplačal"
 

Alex

Fizikalc
21. jul 2007
938
91
28
Ljubljana
KSZ
Mislim, da je "zadeva" preprosto rešljiva! Samo pravilno se je treba izraziti!

Kelnarju/prodajalki/blagajničarki rečem:
1. plačal bi!
2. račun prosim!

Pod št. 1 naj samo pove koliko je, plačam in adijo.
Pod št. 2 mi nima kaj zahtevati brez, da ima sprintan račun. Tudi, če je gostilna polna, blagajna pa 300 m stran, do tja pa vodita dva ozka prehoda. :)
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Mi je pred dnevi v bifeju kelnarca rekla, da še vedno printajo račune, ker morajo nekaj mesecev čakati, da jim popravijo SW.
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.736
2.098
113
Iščeš dlako v jajcu.
Konkretno pri Kruhkeriji si na spletu pogledaš, kaj boš jedel. Tam cen ni navedenih, sem preveril. Sedaj pač ni več menijev na mizi, razen na zahtevo - so pa QR kode :)
Približno že itak veš, tudi okvirno ceno veš - pač toliko, da je v tvojem rangu.

Pa kaj je to čudnega, da prideš v avto in v debati pogledaš, koliko je stalo?
Je pa tako, da smo ljudje različni. Meni ta novi način nikakor ni všeč, tebi pač je. Preživela bova, eden z grenkim priokusom, drugi vesel.
So pa verjetno področja v življenju, kjer imam jaz manj težav, ti pa več. Tako je na svetu.
o kakšnem novem načinu lapaš...
natakar račun prosim prosim natisnite ga
pride prinese plačaš pogledaš in vse veš...

kaj je drugače???? aja moraš rečt prosim natisnite ga... je prehudo za tvoj karakter???
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.900
5.458
113
Potrebno je, da civilna družba diha za ovratnik vladi in sproti opozarja na njihove protizakonite rabote. In to ne glede na barvo vlade.
Napad na novinarje?
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.104
3.398
113
Napad na novinarje?
Itak.
Ampak na njihove. Sej veš, to so tisti, ki jih je "sam ene par".
Te se lahko, pravzaprav se jih mora, napadati.
 
  • Ljubezen
Reactions: Kamele0N