Borgomanija

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
Dokazi še vedno obstajajo na forumu, tudi njegovo priznanje, čeprav je veliko njegovih izpadov izbrisanih predvsem zaradi lezenje v rit takratnim moderatorjem. Ja se ve katera naveza pacientov je takrat delovala. Zanimivo pa da se po tolikih letih oglašajo eni in isti, samo določeni z spremenjenimi imeni.
Tako da, še en dokaz, da je isti pacient ko je bil.
O meni se ve, kdo sem in kdo sem bil, nikoli nisem to skrival. Ja, nisem brez napak in brez izpadov, toda kot že večkrat povedano nisem nikoli prvi začel z izpadi oziroma žaljenjem, če pa me določeni izzivajo pa se seveda odzovem na tak ali drugačen način, nikoli pa se nisem pustil nobenemu podjebavat ne preko neta ne v real lifu. Nisem jaz odpiral te bolane teme, čeprav si to štejem v čast in dokaz, da me določeni, ki so najbolj glasni še vedno niso preboleli in še vedno sanjarijo o meni. Njegovi "pederajsasi" izpadi so dokazljivi in na forumu in preko ZS, ki mi jih je pošiljal tako da, kar se tega tiče sem jaz v tej temi zaključil za ostalo bo poskrbela višja sila.:fredi:
Resistance is futile :valjamse:
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: novaa

Ador

Majstr
7. avg 2019
590
310
63
Dolga leta sem čital tale forum, marsikaj si zvedel novega, dobre nasvete, bilo je kulturno komuniciranje..... Sploh se nisem upal prijaviti ker sem vedno mislil da nisem dovolj pameten da bi sodeloval.... Brez veze dalje pisati. V glavnem ko čitam tole je pa res za nikamor (čitaj bruhanje).
 
  • Všeč mi je
Reactions: shift in kamela213

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.777
-215
113

Priponke

  • alter.JPG
    alter.JPG
    90,3 KB · Ogledi: 57

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.206
5.588
113
Alter spammerji v temi, koliko boste prispevali za dodaten storage foruma ?

4 strani snowflake jokanja, dobi si strokovno pomoč.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Borg in B81

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
In? Kje je tu težava? Se tudi midva poznava osebno? Torej?
Zakaj bereš, saj ti ni treba.

Ko in če boš pa kdaj prišel na meet, se lahko pogovorimo osebno. Je bolj zabavno, predvsem pa bolj realno. Za tipkovnico ima pa vsak itak sindrom Supermana. Do takrat pa nimamo kaj govorit.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

jello

Guru
22. sep 2008
9.681
3.566
113
Jebal te altermeet in osebno, pustite dreku naj ostane v greznici, pa ne bo treba nikomur grozit.

Še na alterju ne znate z enim anonimnim nickom shajat ne da bi ga bilo treba na dve leti zamenjat, bi pa v živo zadeve reševali.
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
  • Objave ne odobravam
Reactions: WPT78

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Jebal te altermeet in osebno, pustite dreku naj ostane v greznici, pa ne bo treba nikomur grozit.

Še na alterju ne znate z enim anonimnim nickom shajat ne da bi ga bilo treba na dve leti zamenjat, bi pa v živo zadeve reševali.
Kje pa ti vidiš, da sem grozil? Nekateri povsod vidite grožnje.
Drugače sem ga samo povabil na meet. Tam se srečamo res fajn alteraši, pa v glavnem taki, ki vedo kaj je real life, ne samo superman efekt za tipkovnico. Aja, sej res, napisal sem fajn alteraši. Ja, to pol spremeni stvari.
Če pa to ni jasno napisano, pol pa ziher pada dež. Aja, sej res pada ...

To, da je ta forum izrojen, pa vemo že nekaj let.
 
  • Objave ne odobravam
  • Všeč mi je
Reactions: Car in Borg

jello

Guru
22. sep 2008
9.681
3.566
113
S fajn alteraši se vse zmenimo brez alterja. Nihče pa ne čuti potrebe, da bi medse vabili nekoga, s katerim si je pred tem en mesec izmenjeval drek.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jest5 in krko