Borgomanija

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.901
5.458
113
In tvoja reakcija pa ni bila otročja :sprasujemse:

Nekaj je, da daš prst dol na post, ki ti ni všeč. Popolnoma drugo je pa, ko poserješ vse poste za teden dni nazaj. Nedoraslo in otročje
Sem ravno hotel komentirat da si dolpalčkanje ti iznašel na forumu....pred Borgom....
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

jest5

Guru
18. avg 2007
25.265
-8.460
113
Sem ravno hotel komentirat da si dolpalčkanje ti iznašel na forumu....pred Borgom....
Hja...
Je velika razlika, jaz ti dol pritisnem, ko vidim tvoj kretenizem. Ti pa na dneve dol pritiskaš, ko posta niti ne prebereš(tko, 10+ postov v minuti).
Ampak sej, tudi debilni otroci morate imeti svoj peskovnik :zmaga:

P.S. Ajd priznam, par dni nazaj sem svizcu za foro dol pritisnil par postov. Ker si vedno tako zelo jemlje k srcu, da za vsak moj prstek dol poserje 20+ mojih starih postov :valjamse:
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.265
-8.460
113
Ja, res ne pišem na ravni osnovnošolskega sekretnega humorja. Karkoli več od tega, je tebi nedojemljivo, torej "ni pametno" in jasno zasluži prstek dol.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Kamelči je spet v element padu, poizkuša pa poizkuša, pa pač ne gre razumet in je spet na strani driskacev. Tokrat vsaj gumba ban nima.
 
  • Všeč mi je
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg in jonny77

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113

Kamelči, zakaj si pa kle tačko dol pritisnil? Sta skupi z ajncvajem v podnu tega foruma, al kako je s tem?
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.320
113
In kaj to folk misli, da doseže s takšnim masovnim dolprstkanjem za (dolgo) nazaj? :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.320
113
full
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
Ne spet, noooo ... preusmerjaš pozornost drugam, ni to namen tega topica :p
Medtem pa "Resistance is futile" še neprej hara s "dolprstkanjem" po (vsaj mojih) prispevkih :evil:
Ga čakam še tule :valjamse:
Samo uporabljam vašo prakso. Kar ste si skuhali to boste tud pojedli. Očitno kot berem določene to moti veliko bolj kot mene :fredi:
Sedaj ko vam pa človek vrne na istem nivoju pa v jok in na drevo jokat mamicam. PUSSYJI.
Veseli bodte, da nimam več časa se ukvarjat z določenimi pacienti.
Večina vas je že dobila po picki, ane Kameleonci, drugi še boste.
Kdor si zasluži prstek v rit ga bo dobil, pa če tud za 10 let nazaj. Nobenega še nisem vtaknil za brezveze.
Z raznoraznimi Andrejčki alias Nokerji pa bomo rešili po drugi poti.
Da tipo nima vse pošlihtano v glavi je razvidno že to, da gre odpirat take teme :bonk:
in potem iskat in limat take budaleštine

No, povej nam, kje se najdeš v spodnjem prispevku .Pa nič lagat, ne boš dobil lizike ...

KAJ JE DUŠEVNO ZDRAVJE? ...​

:valjamse::valjamse::valjamse:
da o izpadih izpred par let sploh ne govorim
No da vam osvežim spomin kdo je AndrejEnej ala Noker MiRko s TRojan tisti z malo daljšim stažem na forumu ste ga poznali tudi kot, največjega pacienta (razglašen za pacienta leta ne vem mislim da 2017)
Ta pacient se je spustil na tako nizek nivo, da mi je začel grozit preko ZS, ponarejat ZS sporočila ...itd. Ko je bil razkrinkan se je potuhnil kot največja picka, si spremenil nick in sedaj veselo naprej piše bedarije po forumu. Dokazano, da je to največji lažnivec, potuhnjenec, pusy tega foruma tako da, najmanj kompetenten da bo govoril kdo je za v bolnico. In bog si ga vedi pod katerimi nicki se še skriva.
:norec: Kot rečeno vse njegove grožnje (in ostali izpadi na forumu, ki so bili izbrisani s strani moderatorjev ) preko ZS so shranjeni.
In tak pacient ti gre potem odpirat tako temo in naprej srat po forumu :valjamse::bonk:
Tak gnoj od človeka ni vreden drugega kot prstov v rit :bruh:
Če se spušča na tak nizek nivo, mora bit to največji poden od človeka kar obstaja :bruh:
To je res samo za zdravljenje v bolnico.
Upa srat tukaj preko tipkovnice v real lifu bi ga že zdavnaj obesili za jajca na prvo drevo :obesise:
Nč bat
Karma is the bitch :fredi:
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Glej, fantek, če sem te večkrat zavrnil, ker si mi po ZS pošiljal, če grem s teboj na zmenek, še ne pomeni, da te bodo tudi ostali.
Poskušaj še pri drugih, tele tvoje prstke si pa lahko odslej vtikaš v tisto luknjico, kamor ti najbolj paše.
Tako da, veliko sreče ti želim.

Tole je to, kdo pa je Mirko s Trojan, pa veš najbolje ti, mogoče ti je bil on tudi všeč, pa si dobil košarico.

Tole je pa tvoje od včeraj, 21 "prskovdol" na teme izped 5 let :valjamse:

2.PNG


Tako da, jaz sem s tem zaključil in ti ne zamerim, si pač tak, kot si. Poseben. Tudi taki morajo živet.
Ti pa lahko nadaljuješ s svojim delom, nas spravljaš v smeh ...