ni fakefake, če pa je bil v LJ![]()
na posnetku je AN225 Mriya...kak ni, če pa so vsi rekli, da ni več antonovani fakena posnetku je AN225 Mriya...

kak ni, če pa so vsi rekli, da ni več antonova![]()
Niti start stop sistema nima! Pa tolk stane.To je pa res špartanski kokpit . Kje imajo pa navigacijo in radarje itd?
fake, videl pri poročilihTorej, letal An 124 (Ruslan https://sl.wikipedia.org/wiki/Antonov_An-124_Ruslan) je bilo narejenih 55 in še vedno jih kar nekaj uspešno leti. Eno od teh pa pristaja tudi na Brniku.
Letalo An 225 (Mriya https://sl.wikipedia.org/wiki/Antonov_An-225) pa je bilo do konca narejeno le eno, še eno pa je nekako narejeno na pol. In to, edino narejeno, je bilo uničeno.

A to pri tistih, kjer so poročali, da se ruska mesta še vedno obstreljuje?fake, videl pri poročilih![]()
Preverite kam leti od nas....Sem ga našel na Flightradar vzletel pravkar iz Nigra. A je to ta ki bo pristal pri nas? Nobenih podatkov ni trenutno.
![]()
Live Flight Tracker - Real-Time Flight Tracker Map | Flightradar24
View flight on Flightradar24www.flightradar24.com
Ma ne ga mi srat...pa verjetno še Janša spet trguje z orožjem ane? Tisto kar so nalagali je bila nekal ultra težka zadeva relativno majhnih dimenzij cirka 5 krat 5 metrov, verjetno spet kakšen generator oz. nekaj podobnega, videl na lastne očiNiger - Vojna - Orožje.
Ni rečeno. Mi imamo dosti letov v Niger in ne vozimo orožja. Tja se zaradi odmaknjenosti in slabih zemeljskih povezav po zraku pripelje večina tehnike, zdravil, tudi npr. mleka v prahu. Občasno seveda tudi kakšen blindiran MercedesNiger - Vojna - Orožje.
