Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.923
2.390
113
Lublana
Obišči stran

Seveda mora delati, če pa denarja ne zna dvigniti....;)
Sem že večkrat omeni in napisal, pa moram še enkrat, ta tip je res eno primitivno, nevzgojeno ščene.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.390
5.370
113
Seveda mora delati, če pa denarja ne zna dvigniti....;)
Prejšnji teden je tričetrt ure teroriziral osebje NLB banke, kjer bo njegova mama račun sedaj zaprla.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.390
5.370
113
Hišni red ne more biti nad zakonom, ker drugače bi se še vedno lahko kadilo v lokalih.

Ali je umetnik povedal, kateri zakon ima v mislih?
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.594
14.273
113
:valjamse:

Citiram besedilo ob fotografiji dopisa:
"Najprej so prišli po moj status, potem po mojo #svobodo, zdaj pa še po moj bančni račun!

Kot sem vam obljubil, prilagam dopis, ki sem ga prejel s strani NKBM. Seveda mi niso sporočili nobenega tehtnega razloga za njihovo odločitev.

Zato sklepam, da gre za politično motivirano odločitev.

Gre za tako sramotno dejanje, da se nihče ni upal niti podpisati pod obvestilo
1f605.png
.

Kdo je izdal nalog, da mi zaprejo račun?

Razumem, da sem jaz politična tarča, ne razumem pa, kaj je naredila moja soproga, da je prejela isti dokument o zaprtju njenega računa?

Kdo je dal navodilo, da mi nagajajo tudi pri izbrani banki? So to isti, ki so odgovorni, da sem bil protipravno več kot 48ur brez prostosti?

Naj dodam še to.. Po prejemu obvestila sem poklical na info telefon, kjer so mi zagotovili, da je z mojim in ženinim računom vse v redu in da ne vejo zakaj bi nama zaprli računa. Naj se čimprej oglasiva na poslovalnici, da ustavijo postopek. To sva tudi storila, no naslednji dan naju je zaposlena na NKBM poklicala po telefonu in sporočila, da nama bojo vseeno zaprli računa. Razloga jim zakonsko ni potrebno navesti."
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.868
5.468
113
Tega bi blo treba tko k so ta južni Cankarja.... (marsikdo tega na žalost ne ve)...

EDIT: mogoče ga doleti pa Cankarjeva "usudbina" Blo bi :ok: glede na to da, se tako promovira....
 
Nazadnje urejeno:
Tega bi blo treba tko k so ta južni Cankarja.... (marsikdo tega na žalost ne ve)...

EDIT: mogoče ga doleti pa Cankarjeva "usudbina" Blo bi :ok: glede na to da, se tako promovira....

to bi lahk oz bi kar morali v šolah sm in tja omenili....potem bi to vedeli, in zelo verjento bi potem na južne malo drugače gledali
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi in Kamele0N
:valjamse:

Citiram besedilo ob fotografiji dopisa:
"Najprej so prišli po moj status, potem po mojo #svobodo, zdaj pa še po moj bančni račun!

Kot sem vam obljubil, prilagam dopis, ki sem ga prejel s strani NKBM. Seveda mi niso sporočili nobenega tehtnega razloga za njihovo odločitev.

Zato sklepam, da gre za politično motivirano odločitev.

Gre za tako sramotno dejanje, da se nihče ni upal niti podpisati pod obvestilo
1f605.png
.

Kdo je izdal nalog, da mi zaprejo račun?

Razumem, da sem jaz politična tarča, ne razumem pa, kaj je naredila moja soproga, da je prejela isti dokument o zaprtju njenega računa?

Kdo je dal navodilo, da mi nagajajo tudi pri izbrani banki? So to isti, ki so odgovorni, da sem bil protipravno več kot 48ur brez prostosti?

Naj dodam še to.. Po prejemu obvestila sem poklical na info telefon, kjer so mi zagotovili, da je z mojim in ženinim računom vse v redu in da ne vejo zakaj bi nama zaprli računa. Naj se čimprej oglasiva na poslovalnici, da ustavijo postopek. To sva tudi storila, no naslednji dan naju je zaposlena na NKBM poklicala po telefonu in sporočila, da nama bojo vseeno zaprli računa. Razloga jim zakonsko ni potrebno navesti."


čaki, čaki...on ma račun kot navdan smrtnik laufa pa sp? ni to nekak skregano al se jaz motm
pa recimo da se motm....če bi model prebral zadnji stavk, tisti o odpovedi pogodbe... bi nam bilo marsikaj prihranjenega....

boga mama če jo tak spremlja na banko
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.868
5.468
113
čaki, čaki...on ma račun kot navdan smrtnik laufa pa sp? ni to nekak skregano al se jaz motm
pa recimo da se motm....če bi model prebral zadnji stavk, tisti o odpovedi pogodbe... bi nam bilo marsikaj prihranjenega....

boga mama če jo tak spremlja na banko
Sem bil z znancem ki se spozna....nekoč ko sem odpiral s.p. z njegovo pomočjo

Uslužbenka na banki se je hotla razpočit da je potreben poslovni račun....dejansko za to ni nobene zakonske podlage...zahvala gre znancu ki je vztrajal na tem....in sem dejansko vodil s.p. Cca 2 leti bp na navadnem računu....plus dodatni navaden (ločen) račun kamor sem dobil plačo zgolj zato da je bilo bolj transparentno....pisalo se je pa leto 2014....
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko
Sem bil z znancem ki se spozna....nekoč ko sem odpiral s.p. z njegovo pomočjo

Uslužbenka na banki se je hotla razpočit da je potreben poslovni račun....dejansko za to ni nobene zakonske podlage...zahvala gre znancu ki je vztrajal na tem....in sem dejansko vodil s.p. Cca 2 leti bp na navadnem računu....plus dodatni navaden (ločen) račun kamor sem dobil plačo zgolj zato da je bilo bolj transparentno....pisalo se je pa leto 2014....


Okej recimo da drži kar si napisal, samo to je blo leta 14 zdaj smo leta 21. Lahko da se je v tem času politika spremenila? Ne vem, lahko da ima banka tudi kolaterno zgubo, stroške in naslova Zlatkota in njegovih prigod. Ker banka živi od naših računov in dnarju se kr tko ne bo odpovedala. Tako da razlagat da je to politično motivirano je neumnost. Konc koncev je banka v lasti Madžarov, torej politika na njo ne more vplivati, in njim je pomembno sam kolk banka ustvari , kolk lahk še ustvari in kako zmanjšat stroške.

Še enkrat kr tko ti računa ne zaprejo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko in Kamele0N

jest5

Guru
18. avg 2007
25.244
-8.464
113
čaki, čaki...on ma račun kot navdan smrtnik laufa pa sp? ni to nekak skregano al se jaz motm
pa recimo da se motm....
Se motiš.
Osebni račun lahko uporabljaš za poslovno rabo. Je pa res, da vse banke tega ne omogočajo, ker želijo služiti z navitimi cenami poslovnih računov.

NLB recimo to omogoča (ga imam sam), za ostale nisem preverjal.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
Nova KBM je zopet eden, ki mu je stopil na prste. In to ga žre, da NI sveta vladar :)
Lahko proba pri NLB, je čez pločnik.

p.s. Kdo vidi št lajkov in pogledov tega videa na njegovem računu?
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.311
942
113
Pohvale vodstvu banke, da so imele jajca se znebit težke stranke. Kot ponavadi uslužbenec/uslužbenka na šalterju kasira vso jezo nezadovoljnega državljana, ki potem izliva svojo frustracijo na najmanj primeren način.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.