Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Razsvetli nas, bedake, kako bi ti tole sranje rešil? Prosim konkretne ukrepe, obljubim ti, da bom mojemu bestiču Janezu tole kojci predlagal.
A je tvoj Janez kaj rešil????
Porinil nas je že lani na sam svetovni vrh po številu smrti, tudi danes smo v evropi med najbolj temno rdečimi....

Predlagaj Janezu naj odstopi, to bo njegov največji in najbolj učunkovit prispevek k ustavitvi tega sranja.

Lani ste tolkli po skandinavcih, kako nespametne (ne)ukrepe imajo. Kje so pa danes?
Pa saj je logično, mnogi Janševi (in ne samo Janševi) ukrepi samo ustvarjajo pogoje za hitrejše širjenje virusa. Kot npr PCT, ki omogoča okuženim cepljenim da neovirano trosijo virus, pa da se spomnimo, kako je rizične skupine stlačil v trgovine v dve uri, z krajšanjem delovnega časa ustvarjal gneče, da ne govorim o butastih ukrepih, ko si za cepljenje rabil test, za testiranje pa cepljenje. in on je kriv, da je s svojim odnosom do prebivalstva pol miljona ljudi odvrnil od cepljenja. Ko so se pa mnogi še bili pripravljeni se it cepit, pa cepiva ni bilo, ker ga ni naročil.
Da ne govorim o čisto zavestnemu in nameskemu kršenju ustave in človekovih pravic.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
In to napiše nekdo, ki je vehementno proti ukrepom in cepljenju. Bože mili, a se bereš, kaj pišeš?
Slabo ti mene bereš ali razumeš. Js nisem proti prostovoljnemu cepljenju.

Sem pa proti cepljenju pod prisilo, pod pritiski, grožnjami pogojevane s cepljenjem...... kar se sedaj dogaja.

Bi moralo bit kot pri gripi, kdor se hoče cepit naj se cepi, kdor se noče pač ne. Oba pa smeta brez razlike vstopit na avtobus, ali it k zdravniku.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.139
2.213
113
...Sem pa proti cepljenju pod prisilo, pod pritiski, grožnjami pogojevane s cepljenjem...... ..
So tista otroška cepljena kaj drugače?


...
Porinil nas je že lani na sam svetovni vrh po številu smrti, tudi danes smo v evropi med najbolj temno rdečimi....
Predlagaj Janezu naj odstopi, to bo njegov največji in najbolj učunkovit prispevek k ustavitvi tega sranja...
Dejstvo je, da je največ smrti med starostniki in v domovih. Tam Janšata ni bilo temveč tisti, ki niso upoštevan odlokov(!) in zakona
Odstop? Res noče odstopiti. Ampak NISO ga sposobni dol vreči!
 

torentino

Majstr
8. sep 2009
374
311
63
Ne bi o tem
A je tvoj Janez kaj rešil????
Porinil nas je že lani na sam svetovni vrh po številu smrti, tudi danes smo v evropi med najbolj temno rdečimi....

Predlagaj Janezu naj odstopi, to bo njegov največji in najbolj učunkovit prispevek k ustavitvi tega sranja.

Lani ste tolkli po skandinavcih, kako nespametne (ne)ukrepe imajo. Kje so pa danes?
Pa saj je logično, mnogi Janševi (in ne samo Janševi) ukrepi samo ustvarjajo pogoje za hitrejše širjenje virusa. Kot npr PCT, ki omogoča okuženim cepljenim da neovirano trosijo virus, pa da se spomnimo, kako je rizične skupine stlačil v trgovine v dve uri, z krajšanjem delovnega časa ustvarjal gneče, da ne govorim o butastih ukrepih, ko si za cepljenje rabil test, za testiranje pa cepljenje. in on je kriv, da je s svojim odnosom do prebivalstva pol miljona ljudi odvrnil od cepljenja. Ko so se pa mnogi še bili pripravljeni se it cepit, pa cepiva ni bilo, ker ga ni naročil.
Da ne govorim o čisto zavestnemu in nameskemu kršenju ustave in človekovih pravic.
Oprosti, nobenega predloga nisi podal. Samo nakladaš neke bedarije, kot bi bil levičar. Prosim kaj konkretnega, če rečem Janezu, naj odstopi, mi bo rekel,
da nisem povedal nič novega.Samo živce pa ima, ta naš Janez.In flegmatik za popizdit, nič ne bleja, da je zaskrbljen, kot ona kura, ki je videla, da nam pobirajo evropske dosjeje.
 
Slabo ti mene bereš ali razumeš. Js nisem proti prostovoljnemu cepljenju.

Sem pa proti cepljenju pod prisilo, pod pritiski, grožnjami pogojevane s cepljenjem...... kar se sedaj dogaja.

Bi moralo bit kot pri gripi, kdor se hoče cepit naj se cepi, kdor se noče pač ne. Oba pa smeta brez razlike vstopit na avtobus, ali it k zdravniku.


mirče če se tu ne počutiš v redu, meje so odprte tud tiste v bolj južne kraje. Tam boš še varen pred pct jem, cepljenjem, koroovino itd.....Ostalim pa pusti da živijo kot so si izbrali. Ukrepe ki jih izvaja vlada izvaja praktično cel svet in ko omejnaš Skandinavce, oni so nekje tvojga ranga....motilo jih je vse, zdej so pa 80+% precepeljeni.....pač pussiji, pi**e b se bolj strokovno reklo

pa ne pozabt da smo zaradi bluzenj, jajcanja in podobnih strokovnih debat vzeli to možnost stroki, posledice so pa tudi smrt...nedolgo nazaj s(m)o zaradi takih neumnosti pokopali Katjo.

Bo šlo ?
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.738
2.618
113
On je itak iz juga (Srbije) sem pribežal, kaj bo sedaj na stara leta nazaj dol hodil, če je pa tukaj kot bubrek v loju.
 
19. jul 2007
2.756
1.479
113
Slabo ti mene bereš ali razumeš. Js nisem proti prostovoljnemu cepljenju.

Sem pa proti cepljenju pod prisilo, pod pritiski, grožnjami pogojevane s cepljenjem...... kar se sedaj dogaja.

Bi moralo bit kot pri gripi, kdor se hoče cepit naj se cepi, kdor se noče pač ne. Oba pa smeta brez razlike vstopit na avtobus, ali it k zdravniku.

Nerealno je pričakovanje, da ne glede na vse, lahko vsi delamo identično.

Ta tvojo trditev o prostovoljnosti in početju vsega, bi tudi lahko zapisali na sledeč način.

/mirsi on
Kdor želi narediti samo izpit B kategorije, naj naredi B kategorijo, tisti ki želi narediti B, C, E kategorijo naj pa prostovoljno naredi B, C, E. Ne sme se pa delati razlike med tem, kaj kdo želi voziti, na podlagi tega kakšen izpit ima.
/mirsi off

PCT pravilo je daleč od idealnega, ampak mi itak ne iščemo idealnosti, ampak si predvsem želimo normalnosti, PCT je v osnovi primeren in sorazmeren pristop. Če pogledaš ta ustroj države, je ta posredna prisila, ki objektivno gledano zagotova obstaja, ne odstopa od kupa posrednih prisil, ki jih imamo desetletja.

PS: Ni potrebno sedaj priti s kakšnimi faktografskimi pametovanji o incidenci okuženosti med cepljenimi in necepljenomi, o specifičnosti in občutljivosti HAT in PCR testov, ker smo že neštetopkrat videli da enostavno nisi dorasel tej tematiki (pa sploh ni problem, da ne razumeš, problem je da vehementno postavljaš trditve, kljub temu da ne razumeš). Na primer, par dni nazaj smo se nekateri držali za glavo ko smo gledali kako narašča delež PCR pozitivnih, ker smo vedeli kaj sledi, mendtem je pa par dr. YT. FB. epidemidiologije trdilo, da je delež PCR pozitivnih popolnoma neuporaben podatek. Dejstav pa kažejo da smo že par dni na +70 % na tedenski bazi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko in torentino

koliko

Guru
21. avg 2007
4.217
2.034
113
SV SLO
PCT pogoj bi me motil pod katerokoli vlado. Pravtako policijske ure, omejitve na občine, sledilne in nadzorne aplikacije, in mnogi drugi nesmiselni ukrepi, ki ne samo da ne popomorejo k zajezitvi širitve epidemije, ampak celo škodijo.
Ok ker si tako pameten kaj bi potem storil? Organiziral bi javno prenašanje virusa s žurkami in protesti, skupinskim sexom, popivanjem, javnim lizanjem pljuvanjem v obraz.....? Pa naj napravi naravna selekcija svoje kajne? Več ostarelih in upokojenih umre več ostane za levičarje.... In tebe naj človek jemlje resno?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran in torentino

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.994
-1.289
113
Ok ker si tako pameten kaj bi potem storil? Organiziral bi javno prenašanje virusa s žurkami in protesti, skupinskim sexom, popivanjem, javnim lizanjem pljuvanjem v obraz.....? Pa naj napravi naravna selekcija svoje kajne? Več ostarelih in upokojenih umre več ostane za levičarje.... In tebe naj človek jemlje resno?
Joj, kake mate. :(
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.141
113

Petkovi kolesarski protestniki nocoj na Prešernovem trgu​

Trenutna tematika: problematika svobode medijev v SLO :srce:

 

kemb

Majstr
7. okt 2018
648
624
93

Seveda mora delati, če pa denarja ne zna dvigniti....;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

Seveda mora delati, če pa denarja ne zna dvigniti....;)

sam to je pa že Orban kriv.....NKBM ni več v lasti strica Sama, ampak nad njo bdijo skrbne učke Viktorja......in Viktor ni Janez je malce bolj "orto"....ja Zlatko bo moral res začeti delati, ne sam guslati, sploh če so mu račun zaprli na banki ki je pod Orbanovo komando
 
  • Ljubezen
Reactions: Kamele0N
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.