Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.596
14.281
113
Kaj so ti protestniki zaeni idioti no pa to ne moreš verjet :valjamse:

- protestniki hodijo po cesti malo naprej od Roške v smeri proti Polju
- neka voznica skuša zmanevrirati med njimi in se enega malo dotakne s haubo, protestnik (vidno zaigrano/pretiravano) pade
- protestniki začnejo pyzdit in tolčt po avtomobilu
- prihiti par policajev
- protestniki se začnejo dreti policaju, da na voznici napiše kazen a v bistvu so oni kot pešci sredi ceste polne vozil...

Fcking priceless.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

B81

22. jul 2007
34.431
8.919
113
Kaj so ti protestniki zaeni idioti no pa to ne moreš verjet :valjamse:

- protestniki hodijo po cesti malo naprej od Roške v smeri proti Polju
- neka voznica skuša zmanevrirati med njimi in se enega malo dotakne s haubo, protestnik (vidno zaigrano/pretiravano) pade
- protestniki začnejo pyzdit in tolčt po avtomobilu
- prihiti par policajev
- protestniki se začnejo dreti policaju, da na voznici napiše kazen a v bistvu so oni kot pešci sredi ceste polne vozil...

Fcking priceless.
Takoj sem v komentarje napisal: bravo gospa :evil:
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: koliko in Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.596
14.281
113
Koliko ovc se je pa zbralo? A je šefe spet s3,14zdu na kavo, ovce pa poslal po redno dozo solzilca?
Nekaj se jih je pa nabralo ja ampak daleč od kakšnih številk, ki so jih dosegali prvih par sred. Prisilnih sredstev zaenkrat še ni v uporabi, malo se igrajo mačke pa miši in se "športajo" gor pa dol po centru.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.128
2.291
113
v lokalni ostariji
Kaj so ti protestniki zaeni idioti no pa to ne moreš verjet :valjamse:

- protestniki hodijo po cesti malo naprej od Roške v smeri proti Polju
- neka voznica skuša zmanevrirati med njimi in se enega malo dotakne s haubo, protestnik (vidno zaigrano/pretiravano) pade
- protestniki začnejo pyzdit in tolčt po avtomobilu
- prihiti par policajev
- protestniki se začnejo dreti policaju, da na voznici napiše kazen a v bistvu so oni kot pešci sredi ceste polne vozil...

Fcking priceless.
Gredo pa v pravo smer ;) a so prisli do nastanitvenih kapacitet?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.596
14.281
113
Gredo pa v pravo smer ;) a so prisli do nastanitvenih kapacitet?
Tja so jih preusmerili policisti (so očitno že vedeli, da bo to najboljša smer za njih) a so se potem tudi obrnili in šli nazaj v center kamor so že v štartu želeli zaokrožit a jim je policija s svojo blokado Šempeterskega mosta prekrižala načrte.
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.768
261
83
Največja slovenska vas
OK, hipoteticno, vlada odstopi. Kaj so s tem dosegli? Kako mi je znano, letos volitve ne morejo iti skozi (popravite me, ce se motim), redne so pa na sporedu maja +/- 1 teden. Na predcasnih ali rednih volitvah dobimo koalicijo, ki bo sestavila neko minimalno vecino, postavila svoje k koritu in krog bo zaokrozen. PCT pogoj bo ostal pod to ali drugo vlado…. samo protestnikov ne bo motil, ker so “njihovi” tisti, ki ga vsiljujejo.
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.842
3.362
113
40
Lj
OK, hipoteticno, vlada odstopi. Kaj so s tem dosegli? Kako mi je znano, letos volitve ne morejo iti skozi (popravite me, ce se motim), redne so pa na sporedu maja +/- 1 teden. Na predcasnih ali rednih volitvah dobimo koalicijo, ki bo sestavila neko minimalno vecino, postavila svoje k koritu in krog bo zaokrozen. PCT pogoj bo ostal pod to ali drugo vlado…. samo protestnikov ne bo motil, ker so “njihovi” tisti, ki ga vsiljujejo.
Google "abusive relationships". Ljudje imajo dosti, da jih Janša tepe, neposredno preko verbalnih žaljivk in posredno preko policije.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.771
-198
113
OK, hipoteticno, vlada odstopi. Kaj so s tem dosegli? Kako mi je znano, letos volitve ne morejo iti skozi (popravite me, ce se motim), redne so pa na sporedu maja +/- 1 teden. Na predcasnih ali rednih volitvah dobimo koalicijo, ki bo sestavila neko minimalno vecino, postavila svoje k koritu in krog bo zaokrozen. PCT pogoj bo ostal pod to ali drugo vlado…. samo protestnikov ne bo motil, ker so “njihovi” tisti, ki ga vsiljujejo.
PCT pogoj bi me motil pod katerokoli vlado. Pravtako policijske ure, omejitve na občine, sledilne in nadzorne aplikacije, in mnogi drugi nesmiselni ukrepi, ki ne samo da ne popomorejo k zajezitvi širitve epidemije, ampak celo škodijo.
 

torentino

Majstr
8. sep 2009
376
311
63
Ne bi o tem
PCT pogoj bi me motil pod katerokoli vlado. Pravtako policijske ure, omejitve na občine, sledilne in nadzorne aplikacije, in mnogi drugi nesmiselni ukrepi, ki ne samo da ne popomorejo k zajezitvi širitve epidemije, ampak celo škodijo.
Razsvetli nas, bedake, kako bi ti tole sranje rešil? Prosim konkretne ukrepe, obljubim ti, da bom mojemu bestiču Janezu tole kojci predlagal.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.