Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.029
113
Nič nimam proti protestom, celo nasprotno, se mi zdijo legitimna pravica do izražanja nasprotovanja. Dokler ne ogrožajo življenja drugih in tuje lastnine. To kar se gredo zadnje čase ljudje, je preseglo že vse meje dobrega okusa.
Tako je. Življenja drugih pa ogrožajo že, ko stopijo na cesto, aerosoli pa to....tujo lastnino pa uničujejo s tem da med hojo obrabljajo asfalt :evil:
Tako da se ti zdi legitimna pravica do izražanja nasprotovanja samo doma na kavču, seveda samo če izpolnjuješ pct pogoj, ker tudi to je delo. :evil:
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.579
1.065
113
Če so protesti takšni, da nikogar ne motijo, potem nikogar ne briga. Kaj naj protestirajo pred praznim DZ ali vladno palačo, v kateri so samo nižje rangirani zaposleni, ker so vsi na položajih že po kakšnih "poslovnih kosilih", golfu, jahtah ali pa kar lepo doma?

Tole sprenevedanje v stilu "ojoj, zdaj so nas pa zmotili, to pa ni več primeren način protestiranja", je čista hinavščina. Osebno pač z blokadami prometa ipd. nimam težav, dokler ni nasilja, razbijanja in podobno. (Vsak, ki bo trdil, da mu je polurna blokada obvoznice sredi tedna ob 17ih grozno spremenila življenje pa se laže ali pa je prvič v življenju na ljubljanski obvoznici.) Pri sredinih protestih se mi zdi čisto ok in poteza protestnikov - pač, spravili so se tja kjer bo nekoga dejansko bolelo - in reakcija policije - reagirali so ko je bilo treba z minimumom možnosti za poškodbe ali eskalacijo.

To, da premier samo še dodatno hujska proti 10 tisočim državljanom, ki so mu želeli nekaj sporočiti s svojimi potezami, pa se mi zdi... tjah, ne ok.
 

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.507
412
83
Glej, kadar naši košarkaši igrajo košarko ini zgubljajo, tudi šimfamo Dončiča, če ta stalno meče žoge mimo obroča in v out in ne tiste, ki sedijo na klopi.
V politiki trenurno igrajo desni, levi so na klopi. Zato šimfamo desne.
?? kdo je pa na ulici, če so levi na klopi?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.861
5.625
113
Tole sprenevedanje v stilu "ojoj, zdaj so nas pa zmotili, to pa ni več primeren način protestiranja", je čista hinavščina. Osebno pač z blokadami prometa ipd. nimam težav, dokler ni nasilja, razbijanja in podobno. (Vsak, ki bo trdil, da mu je polurna blokada obvoznice sredi tedna ob 17ih grozno spremenila življenje pa se laže ali pa je prvič v življenju na ljubljanski obvoznici.) Pri sredinih protestih se mi zdi čisto ok in poteza protestnikov - pač, spravili so se tja kjer bo nekoga dejansko bolelo - in reakcija policije - reagirali so ko je bilo treba z minimumom možnosti za poškodbe ali eskalacijo.
Se je tebi po metu puške v koruzo in skoku v prazen bazen življenje kakorkoli spremenilo na, slabše? In če da.....kako/na kakšen način?
 
  • Všeč mi je
Reactions: alkoholik in 8888

Mare2

Guru
18. avg 2007
5.003
-1.289
113
Se je tebi po metu puške v koruzo in skoku v prazen bazen življenje kakorkoli spremenilo na, slabše? In če da.....kako/na kakšen način?
Bom tole nepolitično razložil. Higienično bi bilo, da bi odstopil tudi tvoj führer. Ta vlada je opravilno nesposobna.

Ukrepe, ki zadevajo varstvo človekovih pravic sprejema kar z odloki, čeprav vsak človek z osemletko že ve, da bi to morali prepustiti zakonodajalcu.
Torej, take stvari se uredijo z zakonom, katerega določbe pa morajo biti dovolj konkretne, da ne more priti do zlorab.

Tako pa natakarji sploh nimajo zakonskih pooblastil skenirati PCT kod, vendar morajo kljub temu to početi. In podobno. Očitno je tej vladi veliko do tega, da prihaja do čimveč konfliktov, doslej zgolj med belogardisti in komunisti, odslej pa tudi med natakarji, mediji in občani. Krivi pa so, tako vsaj trdijo bolestni nevrotični trenutni voditelji: RTV SLO, POP TV, levica, protestniki, STA, Ustavno sodišče, Državni svet itd. Vsi drugi.
Naj se ta agonija čimprej konča.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.405
15.376
113
Ne, ne bova nič probala, ker sem ti repliciral samo zato, da ti izpostavim del tvojega posta, ki direktno demantira tvojo samodefinicijo.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.861
5.625
113
pri talevih pa mi gre lenoba na živce.
Pa večno onaniranje na socializem....
Pa večno sprenevedanje okol WW2 zadev....
Pa finančna nepismenost.... (še plus in minus funkcije ne obvladajo kaj šele...)
Pa večna prisesanost vseh "uspešnih" na državo....plus pametovanje gospodarstvu zraven
Pa večni boj za pravice javnega sektorja in NVO......ostali pa ne obstajamo
pa.....
.......!
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.220
1.041
113
Pa večno onaniranje na socializem.... To je po večini v domeni SDS
Pa večno sprenevedanje okol WW2 zadev.... Spet SDS
Pa finančna nepismenost.... (še plus in minus funkcije ne obvladajo kaj šele...) Večino SDS-ovcev, ki jih poznam je takih in prisesanih na javni denar ali pa pride do posla z izsiljevanjem podjetij na katere ima vpliv SDS
Pa večna prisesanost vseh "uspešnih" na državo....plus pametovanje gospodarstvu zraven A zato je večina SDS-a takih
Pa večni boj za pravice javnega sektorja in NVO......ostali pa ne obstajamo Eni velik gobezdajo, naredijo pa bolj malo, oziroma JS še povečajo z fikusi
pa.....
.......! V bistvu vsi enaki, samo eni so še poleg vsega še nesposobni hinavci, ki ne prenesejo kritike
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: bizi in Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.405
15.376
113
Ah, po moje (samo po moje) so:
- eni klovni v vladi
- eni klovni na ulicah
- eni klovni v JU
...

Da ne naštevam naprej... Vsi so pa res klovni...
1XVRxxMh.jpg
 
  • Haha
Reactions: kajpace in Kamele0N
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.