Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Zdaj objavljajo posnetek, kako policija ni reagirala, ko so protestnice motile prijavljen dogodek z organiziranim varovanjem.

Mediji takrat o tem dogodku sploh niso poročali - RTV ni imela proste novinarske ekipe, za 24ur pa se poročanje ni skladalo z uredniško politiko.


Tudi letos bo.


Pohod bodo izvedli v skladu z vladnimi predpisi za čas epidemije ter priporočili in navodili Inštituta za javno zdravje. V skladu s priporočili Inštituta za javno zdravje mora organizator javne prireditve razpolagati s podatki udeležencev prireditve, zato prosijo udeležence, da svojo udeležbo na shodu za življenje potrdijo tako, da izpolnijo tabelo oz. udeležbo potrdijo na GSM: 041 260 277.

V pripravi na Pohod za življenje 2021 se bo Slovenija spet povezala v enomesečni molitvi za nerojene otroke z akcijo 1.000.000 Zdravih Marij za 1.000.000 umrlih nerojenih otrok v zadnjih 70 letih. Molitveni namen: Za pokojne nerojene otroke. Organizatorji vodijo evidenco napovedanih in opravljenih molitev, da bodo vedeli, ali so izpolnili cilj, zato prosijo molivce, da sporočijo opravljene molitve na: pohodzazivljenje@gmail.com (v zadevo vpišite: Zdrava Marija)
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.034
4.948
113
Nuku`Alofa
Bom tole nepolitično razložil. Higienično bi bilo, da bi odstopil tudi tvoj fairer. Ta vlada je opravilno nesposobna.

Že samo dejstvo da PV imenuješ https://www.reddit.com/r/Slovenia/
Bom tole nepolitično razložil. Higienično bi bilo, da bi odstopil tudi tvoj führer. Ta vlada je opravilno nesposobna.

Že samo z dejstvom, da PV imenuješ führer, sam sebe uvrščaš na skrajno levico.
In kdo PO TVOJE bi lahko v danem trenutku vodil vlado, ki ne bi bila opravilno nesposobna? Šarec?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in BuDi

LeQuack

Guru
26. avg 2007
7.009
3.523
113
41
Lj
Že samo dejstvo da PV imenuješ https://www.reddit.com/r/Slovenia/


Že samo z dejstvom, da PV imenuješ führer, sam sebe uvrščaš na skrajno levico.
In kdo PO TVOJE bi lahko v danem trenutku vodil vlado, ki ne bi bila opravilno nesposobna? Šarec?

Lej, vsak, čisto vsak, bi boljše vladal. Tudi če ne bi bilo vlade bi bilo boljše. Tudi če bi samo kaktus postavil pred mikrofon, ali pa papigo. Karkoli, bi bilo boljše.
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: bizi in Matey

B81

22. jul 2007
36.321
10.147
113
Lej, vsak, čisto vsak, bi boljše vladal. Tudi če ne bi bilo vlade bi bilo boljše. Tudi če bi samo kaktus postavil pred mikrofon, ali pa papigo. Karkoli, bi bilo boljše.
Odvisno, pac mislis tako, kot mislis.
Jaz pa mislim, da ker ni alternative, je blo se ok.
Oni sluzavci bi povzrocili kolaps v zdravstvu, itak pa ne bi niti opreme nakupili, ne glede na to, koliko je morda slo v zepe.
Oni bi za svoje dobro ime pustili ljudi namenoma umirati, ker imajo to "v krvi".
Pac vsak ima svoje mnenje, pravijo, live and let live, pa to...ni res?
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.220
1.041
113
Odvisno, pac mislis tako, kot mislis.
Jaz pa mislim, da ker ni alternative, je blo se ok.
Oni sluzavci bi povzrocili kolaps v zdravstvu, itak pa ne bi niti opreme nakupili, ne glede na to, koliko je morda slo v zepe.
Oni bi za svoje dobro ime pustili ljudi namenoma umirati, ker imajo to "v krvi".
Pac vsak ima svoje mnenje, pravijo, live and let live, pa to...ni res?
Kolk od te nabavljene opreme se dejansko uporablja?
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
20211001 stevanovic 243334326_1230944910757210_1765292138398069685_n.jpg
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.861
5.625
113
On ubistvu ni manipulator množice....in za vse kar bo množica naredila bo kriva vlada...?

LoL :) strpat čimprej v kako čuzo in ga, sprocesirat....
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.861
5.625
113
Edin prej še povprašat Gregorja in una 2 pasja odvetnika kaj jim ni jasno da to suportirajo iz ozadja....
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.861
5.625
113
Recimo da fajn zgledaš.....tko...wife material....
Najde se en ki te zavleče in prepogne v prvem grmu....to opazi še gruča tabornikov na pohodu z priblizno isto agendo....

Ti si ob tem misliš:
1) ja in sej muca se ne nuca...
2) fak kwa paše...to sceno sem sanjala od prve menstruacije dalje....
3).....?
 
Nazadnje urejeno:

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.034
4.948
113
Nuku`Alofa
Lej, vsak, čisto vsak, bi boljše vladal. Tudi če ne bi bilo vlade bi bilo boljše. Tudi če bi samo kaktus postavil pred mikrofon, ali pa papigo. Karkoli, bi bilo boljše.

Torej enačiš vladanje z vrtenjem gobca pred mikrofonom. Pametno, Polde. Mesec bi bil po tvoje idealen vladar, pa čeprav bi v maniri Stalina nacionaliziral vse premoženje.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.861
5.625
113
A je v bistvu vlada kaj drugačna? Za vse neumnosti, ki jih počne so vedno drugi krivi, po njihovo.
Moram priznat da če pogledaš IQ protestnikov (petkovih in sredinih) da kaj drugače tudi ne more bit...

Karkoli bi vlada naredila dobrega ali slabega.....rulja ne bi bla sposobna razumet/sprocesirat...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.