Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
iskreno me čisto nič ne moti če na koncu pobaše eno odškodnino (sicer upam pa da ne), mi je pa všeč da je vsaj začasno "justice served". ker tip je že dlje časa iskal.

človek je bil vzor, včasih tudi meni. tole sedaj, že vse od "julijana maka" pa opravičevanja pobijanja charlie hebdo novinarjev, reklama za politiko lmš, pa sploh še nisem v letu 2020 pa bi si kar se mene tiče že "zaslužil" da se mu odvzame status. tole letos pa je že prav prosjačenje da se mu status odvzame sedaj pa jokcanje. človek je resnično globoko padel in težko se mu reče dec če zraven dodamo še tole (koliko je res si bo vsak zase tolmačil).




no muzika že nekaj časa ni več to kar je bila v štartu zato tudi očitno pozicioniranje na druga področja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Robert

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.274
2.268
113
...Jaz ga recimo ne bom sodil po njegovih delih, ker me niti malo ne zanima to, s čemer se ukvarja
Mnogi, tudi njegovi, ga bodo sodili po njegovih delih. Mnogi poznamo njegova dela: kraja kamere, napad na predsednika, kršenje odločb v času karantene, pa da ne naštevam naprej, izguba statusa samozaposlenega kulturnika, izpad in ponoven napad v mk gov si, in še in še.....
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.259
-8.464
113
Ti kar, če je to edino, kar te veseli v življenju :zmaga:
Večino preprosto bk zanj in se z njim ne ukvarja ne tako in ne drugače
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.311
113
Fantje... ne se hecat... to so resne zadeve...

DanesZlatko.jpg
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.773
-212
113
Glede na to, da ga je po njegovih lastnih besedah policija porinila v bankrot že s tisto kaznijo, ki si jo je prislužil s krajo kamere nepriljubljene televizijske hiše, si bo bolj težko plačal dobrega odvetnika razen, če ga kdo iz X razloga vzame "pro bono" :p
Si pa razkril delovanje policije:
Dajmo jim nabit kazni, pa če so krivi ali pa če niso. Saj večina nima denarja, da bi se pritožila. O protožbah pa itak naši odločajo.
 
  • Haha
Reactions: Matey

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.773
-212
113
(1) Zvočne in svetlobne opozorilne znake sme uporabiti voznik le kadar je ogrožen on sam ali kdo drug in pri prehitevanju zunaj naselja. .
Če to velja, potem je uporaba hupe vsekakor upravičena.
Koneckoncev so bili policisti v povečanem številu tam zato, ker so varoveli pred povečano nevarnostjo. Pa tudi policaji so kot pravijo zaznali vrsto prekrškov, ki ogrožajo javno varnost - torej ogrožajo tudi te, ki so hupali. .
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.773
-212
113
Samo citiral bi enega od pogojev za Status, ki je bil vzet Zlatku: - Govorimo o Zlatanu Čordiću Zlatku
vlagateljevo delo v zadnjih petih letih pomeni izjemen kulturni prispevek ali prispevek k razvoju področja
Torej da je dobil ta status, je te pogoje izpolnjeval, in mu jih je priznalo ministrstvo..
Mu očitajo, da ni imel dovolj koncertov letos?
hehe. kaj bi mu šele očitali, če bi kakega imel.

Ga pa zaradi te izjemne reklame, ki mu jo namenjajo kulturni minister, direktor in twiteraš, že vidim v parlamentu v naslednji sestavi :)
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.271
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Kaj je fora tega statusa kulturnika? Kdo vse to ima, koliko jih to ima in kako to dobis? Jaz bi začel morda s tega konca. Kako je Zlatko dobil ta status? Imajo vsi to, ali izbranci? Kdo mu je podaril status?
 

igiNo1

Guru
24. feb 2018
1.414
638
113
Najprej so prišli ...

Ko so nacisti prišli po komuniste,
sem ostal tiho;
nisem bil komunist.
Ko so zaprli socialne demokrate,
sem ostal tiho;
nisem bil socialni demokrat.
Ko so prišli po sindikaliste,
nisem spregovoril;
nisem bil član sindikalistov.
Ko so prišli po jude,
sem ostal tiho;
nisem bil jud.

Ko so prišli po mene,
ni bilo nikogar več ki bi spregovoril.

Martin Niemoeller 1976
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.