Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.963
3.256
113
Na vprašanje, za kakšno zbiranje naj bi šlo in kako lahko vožnja z avtomobilom po ulici vpliva na širjenje virusa Covid-19, policija ni imela nikakršnih odgovorov.


EoAh9M4WMAcj824.jpg

Tak da adijo vaše pravljice.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81 in Kamele0N

Floki

Guru
6. sep 2007
9.905
3.026
113
Vprašanje če bo šlo tole skozi na sodišču, dvomim da je v sloveniji kak zakon tako napisan da bi nekoga ki dela pizdarije lahko kar takole odjebal. Na koncu mu bodo pa še vse za nazaj z obrestmi vračali.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi in mirsi

jest5

Guru
18. avg 2007
25.302
-8.459
113
Vprašanje če bo šlo tole skozi na sodišču, dvomim da je v sloveniji kak zakon tako napisan da bi nekoga ki dela pizdarije lahko kar takole odjebal. Na koncu mu bodo pa še vse za nazaj z obrestmi vračali.
Itak da mu bodo. Tele udba metode mu znajo lepo obogatiti trr, če bo le imel vsaj približno sposobnega odvetnika.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi in mirsi

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.631
14.330
113
Itak da mu bodo. Tele udba metode mu znajo lepo obogatiti trr, če bo le imel vsaj približno sposobnega odvetnika.

Glede na to, da ga je po njegovih lastnih besedah policija porinila v bankrot že s tisto kaznijo, ki si jo je prislužil s krajo kamere nepriljubljene televizijske hiše, si bo bolj težko plačal dobrega odvetnika razen, če ga kdo iz X razloga vzame "pro bono" :p
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Itak da mu bodo. Tele udba metode mu znajo lepo obogatiti trr, če bo le imel vsaj približno sposobnega odvetnika.

Daj, ne nakladaj. Dokler bo imel on kakršne koli pogoje za odškodninko, mora najprej odločiti višje sodišče, nato pa še vrhovno (čeprav upravnega spora ni tako lahko vložiti). Poleg tega mu brezplačna pravna pomoč velja, dokler ni odločba dokončna, to pa bo, ko bo o pritožbi zoper njo odločilo višje sodišče. Za upravni spor in morebitno odškodninko pa bi moral plačati iz svojega žepa, kar pa ni poceni.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.631
14.330
113
Aja take fore, zabavno. Me prav zanima kako se bo to nadaljevalo.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.356
2.280
113
Zvočni in svetlobni opozorilni znaki
64. člen

(1) Zvočne in svetlobne opozorilne znake sme uporabiti voznik le kadar je ogrožen on sam ali kdo drug in pri prehitevanju zunaj naselja. Pri prehitevanju vprežnih vozil ali jahačev in pri prehitevanju v naselju sme opozarjati le s svetlobnimi opozorilnimi znaki. Pri dajanju svetlobnih opozorilnih znakov mora paziti, da ne zaslepi drugega voznika.
(2) Voznik mora vklopiti varnostne utripalke na vozilu tudi:
– pri vstopanju otrok v avtobus ali drugo motorno vozilo, s katerim se opravlja prevoz skupine otrok, in izstopanju iz njega;
– ko je treba opozoriti druge udeležence cestnega prometa na nevarnost na cesti, zlasti če je zadnji v ustavljeni ali počasi vozeči koloni vozil na cesti zunaj naselja.
(3) Z globo 40 eurov se kaznuje za prekršek voznik, ki ravna v nasprotju z določbami tega člena.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.302
-8.459
113
Samo citiral bi enega od pogojev za Status, ki je bil vzet Zlatku: "vlagateljevo delo v zadnjih petih letih pomeni izjemen kulturni prispevek ali prispevek k razvoju področja." - Govorimo o Zlatanu Čordiću Zlatku
O tem vsekakor odloča nekdo, ki se malo bolje spozna na zadevo od tebe.

Jaz ga recimo ne bom sodil po njegovih delih, ker me niti malo ne zanima to, s čemer se ukvarja
 
  • Všeč mi je
Reactions: sulcy
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.