Beraški zdravniki

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.321
943
113
Titograd
Zdaj bi se oni pa kar za vse v zdravstvu menili? A kar tim smo naenkrat? Od kdaj pa to razsvetljenje samozadostnih? Pa kdo so oni?! Kdo jih je pooblastil da se pogovarjajo za vse? Polni sami sebe, kot so, se verjetno kar sami čutijo poklicane. Nikoli in nikdar se niso potegnili za nobenega, razen same sebe. Tako je bilo in ne bo drugače. Če so stavkale sestre, kar ni vsaki 2 leti kot zdravniki, je bilo iz njihove strani na tisti dan prelite toliko fine gnojšnice in tudi odkritega nasprotovanja, da se naj slatko j... samo. So mislili da bo te stavke hitro konec, pa so se malo ušteli, zdaj pa iskanje potez, kaj se še lahko naredi, da še sploh kdo stopi na njihovo stran.
 
  • Všeč mi je
Reactions: laser in bizi

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.744
586
113
Zdaj bi se oni pa kar za vse v zdravstvu menili? A kar tim smo naenkrat? Od kdaj pa to razsvetljenje samozadostnih? Pa kdo so oni?! Kdo jih je pooblastil da se pogovarjajo za vse? Polni sami sebe, kot so, se verjetno kar sami čutijo poklicane. Nikoli in nikdar se niso potegnili za nobenega, razen same sebe. Tako je bilo in ne bo drugače. Če so stavkale sestre, kar ni vsaki 2 leti kot zdravniki, je bilo iz njihove strani na tisti dan prelite toliko fine gnojšnice in tudi odkritega nasprotovanja, da se naj slatko j... samo. So mislili da bo te stavke hitro konec, pa so se malo ušteli, zdaj pa iskanje potez, kaj se še lahko naredi, da še sploh kdo stopi na njihovo stran.

Če se tvoj post nanaša na članek, njegova mama je medicinska sestra in če prav razumem, piše iz osebnega stališča.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.321
943
113
Titograd
Tako, na članek se nanaša. Piše iz osebnega stališča zdravnika in se strinja s tem, da so poklicani reševati probleme v zdravstvu vseh profilov, čeprav jih le-ti, z nekaj zelo redkimi izjemami, niso nikoli zanimali. Definitivno pa niso zanimali njihovega sindikata! Nikoli se niso obnašali kot da so del kakršnegakoli tima, v bistvu jim hudo šepa že osnovna komunikacija med njimi samimi.

Naj se, tako kot ponavadi, brigajo zase. Nikoli se niso potegnili za sestre, kaj šele za koga drugega, razen kot sem že rekel, zajebavanja v glavo in posmeha, zato ne verjamem in si niti ne želim da bi bilo tokrat kaj drugače. Gre samo za to, da vidijo da so se zakopali v globoko godljo in želijo, da jih iz nje pomagajo reševati drugi (pri ljudstvu bolj priljubljeni, zato je omeniti mamo medicinsko sestro plus) ker so verjetno računali na hitrejši razplet.

To je njihova stavka, ne moja.
 

jurek1973

Guru
3. sep 2007
3.914
816
113
Hm, ko novinarji poročajo, da FIDES zahteva plačni steber za zdravnike, plebs pljuva. Ker kao skrbijo le zase.
Ko en mladi zdravnik omeni, da imajo različne kolektivne pogodbe, pa da bi bilo dobro vse imeti skupaj, pa spet komentar, naj se brigajo zase.

V Tolminu že ploskajo in plešejo od veselja.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.321
943
113
Titograd
Tako je, kaj plebs dela in kaj si drugi deležniki v zdravstvu želijo je razlika. Predolgo sem v tem sistemu, da vem da zdravniškega sindikata ni nikoli zanimal nihče drug kakor oni sami, niti se nikoli niso potegnili za kogarkoli, kvečjemu so jih znali pri tem ovirati in predlani, ko so sestram dvigovali plače, so pri oviranju tega bili zelo aktivni. To je samo populistična poteza, da zdaj pa njih briga še kdo drug.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.553
2.410
113
Helikopter pa sam leti, rešuje pa Fata ki zravrn sd wcjd puca? Hrvati so v zadnjih letih precej vložil tudi v ljudi.
sarcasm-detector-the-simpsons.gif


Ach sem se zatipkal.... vlagate v vile posameznikov.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.332
3.429
113


Da malo vidite v kakšni buli smo tukaj.

Ne daj bože da Dobiš infakt Ko je zunaj tema in nisi 3 km od bolnice doma.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bertoncl