bedaki na cesti

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.330
2.274
113
2x človek+ CPP prekršek + ogročanje + alkohol + ... = 7 let + 8 mesecv ( pokojnisko +delovna doba )
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.255
5.820
113
Zastonj pa tole sprehajanje ravno ni bilo... Sicer pa pri 24 se naokoli vozi z mopedom pa tage bedarije dela. Jaz bi se od sramu v tla udrl, če bi bil taka zguba.

Ob 20.12 pa so na PU Koper dobili obvestilo, da sta v predoru Markovec dve osebi, ki s steklenico v roki hodita po vozišču. Policisti so izsledili 24-letnega voznika mopeda iz okolice Portoroža, ki mu je preizkus alkoholiziranosti pokazal rezultat 1,54 mg/l. Možje v modrem so mu zaradi več storjenih cestnoprometnih prekrškov izdali več plačilnih nalogov in vozilo odstranili z avtoceste.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Na primorskem in stajerski imas starih atov s flasami v rokah na mopedih kolikor hoces. 24 letnik je pac glih zamudil 2 taktne skuterje pol je pa vsak moped boljsi
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.879
5.157
113
To je taxi dacia?
1637004314428.png
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.458
5.457
113
Aha, na Facebooku je daljši posnetek in se vidi na začetku tudi policijsko vozilo. Jaz sem videl tisto krajšo verzijo.

Lepo se vidi tudi samodejno proženje varnostnih sistemov.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.807
4.304
113
Policaji pa gladko mimo onih dveh majmunov na skuterju.

Ja, če dobro pogledaš ko so se policaji peljali mimo, so videli dva, ki sta se ustavila v tunelu in imata težave z motorjem,
ker sta policaja imela avto za seboj se iz najbolj logičnih varnostnih vidikov nikakor nista mogla kar naenkrat ustavit in ogrožat ostale...

Na tem posnetku se vidi policijsko vozilo:


Zakaj so verjetno prikazali posnetek brez policijskega vozila, zaradi takih, ki bodo takoj zlil gnojnico na policijo...

So zajebali, ja so, ker sta bila dva posnetka na netu...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.475
862
113
A nima policija teh Kadjarjev za nadzor schengenske meje?

Ker na posnetku takrat, ko pripelje mimo policija, še kar kulturno izgledata (se nista "guncala" tako kot nekaj sekund kasneje), mogoče zato niso posredovali?
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.879
5.157
113
Ja, če dobro pogledaš ko so se policaji peljali mimo, so videli dva, ki sta se ustavila v tunelu in imata težave z motorjem,
ker sta policaja imela avto za seboj se iz najbolj logičnih varnostnih vidikov nikakor nista mogla kar naenkrat ustavit in ogrožat ostale...
Policaja nista bla tolko za njima, da ju nebi vidla vjugat z nazaj obrnjenim sopotnikom že med vožnji. Ne kupim tega.
Ker so vleteli dokaj hitro mimo njiju. Onadva pa dvomim, da sta 100+ pelala pred tem v takem stanju.
Pa tdi če jih nista sta vidla 2 osebi brez rumenih jopičev ob cesti. Kar spet negre skozi....
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.807
4.304
113
Policaja nista bla tolko za njima, da ju nebi vidla vjugat z nazaj obrnjenim sopotnikom že med vožnji. Ne kupim tega.
Ker so vleteli dokaj hitro mimo njiju. Onadva pa dvomim, da sta 100+ pelala pred tem v takem stanju.
Pa tdi če jih nista sta vidla 2 osebi brez rumenih jopičev ob cesti. Kar spet negre skozi....
Res upam da si ti v lajfu tko dosleden, nezmotljiv, 100% skoncentriran na vsako situacijo, da pri 100kmh uro v tuneli opaziš vsako anomalijo
in da imaš take reflekse da se varno ustaviš iz vozne hitrosti v odstavno nišo...

Ko bi le bilo več tako visoko-sposobnih ljudi na svetu kot si ti :srce: