bedaki na cesti

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.604
962
113
Sploh nima kaj tam iskati s skuterjem 50km/h. Kje so čelade? Je sploh registriran...

Ne vem kako eni lahko opravičujete policaje, ki bi morali takoj ustaviti in narediti red. Pa sploh ne rabi zapeljati v nišo, lučke da pa pač ustavi. Bolje policaj z lučmi kot pijanec brez vsega sredi ceste.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.771
-198
113
Sploh nima kaj tam iskati s skuterjem 50km/h. Kje so čelade? Je sploh registriran...

Ne vem kako eni lahko opravičujete policaje, ki bi morali takoj ustaviti in narediti red. Pa sploh ne rabi zapeljati v nišo, lučke da pa pač ustavi. Bolje policaj z lučmi kot pijanec brez vsega sredi ceste.
Bolje pijanec brez vsega sredi ceste, kot pa ustavljen policaja na voznem pasu AC v tunelu.
Ja, saj ene dva bi še ustavila za policajem, tatretji - bognedaj da bi bil kamion, bi pa naletel in vse zradiral. Še vžgalo bi se lahko kaj.
Tako da policaja sta ravnala popolnoma pravilno, da sta odpeljala naprej, Je njuno življenje in življenja drugih, ki bi jih ogrozila z ustavljanjem več vredno od par sto eurov, ki bi jih pokasirala tistimadvema.

Pa da ne boste zdej nabijali, da spet zagovarjam policaje in tolčem po pijancih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: model1a in Gonzo

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.604
962
113
Bolje pijanec brez vsega sredi ceste, kot pa ustavljen policaja na voznem pasu AC v tunelu.
Ja, saj ene dva bi še ustavila za policajem, tatretji - bognedaj da bi bil kamion, bi pa naletel in vse zradiral. Še vžgalo bi se lahko kaj.
Tako da policaja sta ravnala popolnoma pravilno, da sta odpeljala naprej, Je njuno življenje in življenja drugih, ki bi jih ogrozila z ustavljanjem več vredno od par sto eurov, ki bi jih pokasirala tistimadvema.

Pa da ne boste zdej nabijali, da spet zagovarjam policaje in tolčem po pijancih.
Ma čudno da se vsak dan ne ubiješ, ko pride do zastoja na avtocesti.

Ne gre se za kazen temveč reševanje življenj. In seveda je bolje označen policijski avto kot pa to kar se je dogajalo.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.776
4.287
113
Sploh nima kaj tam iskati s skuterjem 50km/h. Kje so čelade? Je sploh registriran...

Ne vem kako eni lahko opravičujete policaje, ki bi morali takoj ustaviti in narediti red. Pa sploh ne rabi zapeljati v nišo, lučke da pa pač ustavi. Bolje policaj z lučmi kot pijanec brez vsega sredi ceste.
Seveda, treba je karat policaje...

...medtem ko bi ona dva nedolžna sončka, ki vsak teden skrbita za svoje zdravje ko hodita v fitnes vzdigovat uteži, ker se nevedna vozita na skuterju
brez čelade v tunel, kjer jih verjetno ni nihče opozoril in lepo prosil, da ne bi zapeljala v tunel in se ogrožala, morali oprostiti kazni in jih najraje še priklopiti mamici na joško, da se bi lahko potolažila po tej stresni situacijo, v kateri sta se nedolžna znašla...

Dej Seba naslov, kam ti jih pošljemo revčka uboga...
 
  • Všeč mi je
Reactions: model1a

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.604
962
113
Seveda, treba je karat policaje...

...medtem ko bi ona dva nedolžna sončka, ki vsak teden skrbita za svoje zdravje ko hodita v fitnes vzdigovat uteži, ker se nevedna vozita na skuterju
brez čelade v tunel, kjer jih verjetno ni nihče opozoril in lepo prosil, da ne bi zapeljala v tunel in se ogrožala, morali oprostiti kazni in jih najraje še priklopiti mamici na joško, da se bi lahko potolažila po tej stresni situacijo, v kateri sta se nedolžna znašla...

Dej Seba naslov, kam ti jih pošljemo revčka uboga...
Kje ti vidiš da jaz njiju zagovarjam? Še napisal sem kaj vse sta narobe naredila. Kaj ne morem vseh vpletenih skurcati?
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.870
5.138
113
Res upam da si ti v lajfu tko dosleden, nezmotljiv, 100% skoncentriran na vsako situacijo, da pri 100kmh uro v tuneli opaziš vsako anomalijo
in da imaš take reflekse da se varno ustaviš iz vozne hitrosti v odstavno nišo...

Ko bi le bilo več tako visoko-sposobnih ljudi na svetu kot si ti :srce:
Policaja sta jih vidla in bi vklopla lučke pa magari 50m naprej ustavita. Bi blo bolj varno. Ker vsak, ko vidi modro bliskanje avtomatsko spusti. Pa še dovolj redek promet je, da bi lahko tistih 10m nazaj cuknla v nišo, če se že zaradi avta zadaj nista ustavila. Čeprav je na posnetku vidno, da sta jih vidla in bremzala še pred nišo. Ko sta bila pri njiju sta bremzo spustila. Torej policaja dolžino 2/3 niše odpeljeta brez zaviranja.
Tak sta pa šla mimo ona dva majmuna pa plesala sem in tja. Kaj je zaj bolj varno. Da modro bliska in sta majmuna iz ceste al da majmuna v črnem skačeta sem in tja.
In ne ne zagovarjam majmunov samo policaji bi lahko tu drugače odreagirali.
Samo sreča, da se ni ponovila zgodba iz sosednje cevi.

Nevem jaz bi res ad slišal uradno izjavo zakaj je šel policijski avto gladko mimo tu.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.203
4.672
113
Nevem jaz bi res ad slišal uradno izjavo zakaj je šel policijski avto gladko mimo tu.
Verjetno sta šla na malico :). Enkrat so me ustavili med rutinsko kontrolo in ko najdem oba dokumenta in mu jih dajem v roke, mu pride kolega povedat, da je naročil in da morata iti. No, nekaj takega sem ujel. V hipu sem ostal sam z dokumenti v roki :). Se zgodi.
 
  • Haha
Reactions: luciano in Matey

Fetici

Fizikalc
1. feb 2008
550
36
28
Tole je iz 24ur:
V tistem trenutku, ko sta hodila po predoru, so mimo pripeljali policisti, ki pa se niso mogli varno ustaviti, ustavili so ju, ko sta pripeljala iz predora. Si pa je 24-letnik nakopal s tem precej težav. V krvi je imel kar tri promile alkohola, policisti pa so mu za vse prekrške, poleg alkohola tudi za hojo po avtocesti, vožnjo brez čelade, spisali za 1.360 evrov glob.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bertoncl

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
V nekem trenutku - 3x - se tip z skuterja spremeni v pluvajočo lamo. Ste opazili? Verjetno tisti iz Ljubljane. :)
 

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.369
302
83
Tole je iz 24ur:
V tistem trenutku, ko sta hodila po predoru, so mimo pripeljali policisti, ki pa se niso mogli varno ustaviti, ustavili so ju, ko sta pripeljala iz predora. Si pa je 24-letnik nakopal s tem precej težav. V krvi je imel kar tri promile alkohola, policisti pa so mu za vse prekrške, poleg alkohola tudi za hojo po avtocesti, vožnjo brez čelade, spisali za 1.360 evrov glob.
1360eur? wtf? samo???? v USA bi imel že luknjo...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.821
113
pri taščici
Par evrov vec kot ce bi trezen pri rdeci luci zapeljal desno v kriziscu ob 3 zjutraj. Seveda bi se prej prepričal ce to lahko varno storis.
Dan za tem smrtno nevarnim prekrskom bi na semafor montirali puščico ki dovoli zavijanje desno pri rdeči.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.593
14.272
113
Na gorenjski avtocesti je v sredo ob 17.03 voznik na preusmeritvi prometa na Lipcah, zaradi kombinacije neprilagojene hitrosti in vpliva alkohola (0,96 miligrama v litru izdihanega zraka), trčil v naletni meh Darsovega tovornega vozila, ki je nameščen na zadnjem delu, in se po podatkih Policije lažje poškodoval.
V Darsovem vozilu ni bilo nikogar, označevalo pa je urejeno preusmeritev prometa.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.821
113
pri taščici
  • Všeč mi je
  • Wow
Reactions: brane_new in Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.593
14.272
113
Si me prehitu...
giphy.gif
 
  • Haha
Reactions: bertoncl in Hanzi

model1a

Fizikalc
14. dec 2008
1.193
41
48
Policaja sta jih vidla in bi vklopla lučke pa magari 50m naprej ustavita. Bi blo bolj varno. Ker vsak, ko vidi modro bliskanje avtomatsko spusti. Pa še dovolj redek promet je, da bi lahko tistih 10m nazaj cuknla v nišo, če se že zaradi avta zadaj nista ustavila. Čeprav je na posnetku vidno, da sta jih vidla in bremzala še pred nišo. Ko sta bila pri njiju sta bremzo spustila. Torej policaja dolžino 2/3 niše odpeljeta brez zaviranja.
Tak sta pa šla mimo ona dva majmuna pa plesala sem in tja. Kaj je zaj bolj varno. Da modro bliska in sta majmuna iz ceste al da majmuna v črnem skačeta sem in tja.
In ne ne zagovarjam majmunov samo policaji bi lahko tu drugače odreagirali.
Samo sreča, da se ni ponovila zgodba iz sosednje cevi.

Nevem jaz bi res ad slišal uradno izjavo zakaj je šel policijski avto gladko mimo tu.
Kako bi pa komentiral, da bi se modela, ko bi videla lučke, vsedla na motor in se kontra odpeljala? Kdo bi bil potem kriv????? Se vidi, je policijski avto začel zavirat, potem se je voznik pametno odločil in ustavil izven predora (prebral članek o tej zadevi) in ju tam počakal. V predoru se ne ustavlja. Pika. Čisto OK je bila policijska reakcija.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gonzo

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.472
859
113

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
105 pa še ni konec, torej bo letos 110+.

naša prokleta vlada in poslanci ne upajo dati vožnje pod alkoholom kot KD. Pa bi moral.