bedaki na cesti

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.620
208
63
Kranj
Jaz bi za objektivno mnenje vseeno raje vprašal Jadota, pa brez zamere Hanzi :evil:

pa misliš da ni bilo vsaj 100?
no kok bi ti dal čuze temu kretenu?

 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.532
920
113
pa misliš da ni bilo vsaj 100?
maxresdefault.jpg
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
7.008
3.522
113
41
Lj
tako je, vam je smešno do trenutka ko vam budala ubije starše, sorodnika, prijatelja, ženo, otroke itd.....super ne?

Jaz sem zato da se prepove ves motorni promet. Ga ne rabimo.

Sicer pa se je začela sezona divjakov na motorjih.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Dej pomiri se, upam, da te benajo permametno, ker so tako na trnih tele dni. Za jadota pa

Slovenija, pesnica maribor..

 

naliM

Majstr
26. sep 2007
1.389
222
63
Nisem bil veliko na cesti zadnje tedne, a kar sem bil, se mi je zdelo, da je preveč anomalij, da bi šlo za naključja.
Poročilo mož v modrem za MB z okolico za 15.4. kaže, da se nisem motil. Izgleda, da se v času karantene ves gnoj izcedil na ceste:



Med drugim možje v modrem izpostavljajo le nekaj najhujših primerov
Ob 9.20 so policisti v Dvorjanah ustavili voznika osebnega avtomobila znamke Rover 200, ki je bil označen z dvema različnima registrskima tablicama. Ugotovili so, da nobena od njiju ne pripada temu vozilu, osebni avtomobil pa je neregistriran in nezavarovan. Zraven tega voznik nima vozniškega dovoljenja.

Ob 17.20 so imeli policisti v Miklavžu na Dravskem polju v postopku voznika osebnega avtomobila znamke Mercedes 350 ML, ki ga je vozil 33-letni voznik iz Miklavža na Dravskem Polju. V postopku so ugotovili, da mu je bila leta 2018 izrečena sankcija prenehanja veljavnosti vozniškega dovoljenja, zaradi česar nima pravice voziti vozila. Za nameček je imel na vozilu nameščeni še registrski tablici, ki nista pripadali vozilu, ki ga je vozil.
Ob 17.45 so pri hotelu Areh na Pohorju ustavili 22-letnega voznika neregistriranega osebnega avtomobila znamke Subaru Justy, ki ni bilo označeno z registrskima tablicama. Ugotovili so, da je osebni avtomobil vozil v času, ko njegovo vozniško dovoljenje, zaradi izrečenega začasnega ukrepa odvzema vozniškega dovoljenja, ni bilo veljavno.
Ob 20.30 so policisti na Ptujski cesti v Mariboru ustavili voznika mopeda. V postopku so ugotovili, da ga je vozil mladoletni Mariborčan, ki še ni opravil ustreznega vozniškega izpita.
Ob 21.45 pa so na območju Miklavža na Dravskem polju ustavili voznika osebnega avtomobila znamke Honda Civic, ki ga je vozil 44-letnik iz Hajdine. V postopku so policisti ugotovili, da ima voznik določene zdravstvene težave in bi zaradi tega moral že pred časom na kontrolni zdravstveni pregled, Ker tega ni opravil, nima več pravice voziti motornega vozila.
Zoper vse so policisti izvedli predpisane sankcije in vsem tudi zasegli vozila, ki so jih vozili.
 
  • Wow
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver in navlixx

sad

Guru
24. avg 2007
20.884
9.549
113
Nisem bil veliko na cesti zadnje tedne, a kar sem bil, se mi je zdelo, da je preveč anomalij, da bi šlo za naključja.
Poročilo mož v modrem za MB z okolico za 15.4. kaže, da se nisem motil. Izgleda, da se v času karantene ves gnoj izcedil na ceste:



Med drugim možje v modrem izpostavljajo le nekaj najhujših primerov
Ob 9.20 so policisti v Dvorjanah ustavili voznika osebnega avtomobila znamke Rover 200, ki je bil označen z dvema različnima registrskima tablicama. Ugotovili so, da nobena od njiju ne pripada temu vozilu, osebni avtomobil pa je neregistriran in nezavarovan. Zraven tega voznik nima vozniškega dovoljenja.

Ob 17.45 so pri hotelu Areh na Pohorju ustavili 22-letnega voznika neregistriranega osebnega avtomobila znamke Subaru Justy, ki ni bilo označeno z registrskima tablicama. Ugotovili so, da je osebni avtomobil vozil v času, ko njegovo vozniško dovoljenje, zaradi izrečenega začasnega ukrepa odvzema vozniškega dovoljenja, ni bilo veljavno.

Ob 21.45 pa so na območju Miklavža na Dravskem polju ustavili voznika osebnega avtomobila znamke Honda Civic, ki ga je vozil 44-letnik iz Hajdine. V postopku so policisti ugotovili, da ima voznik določene zdravstvene težave in bi zaradi tega moral že pred časom na kontrolni zdravstveni pregled, Ker tega ni opravil, nima več pravice voziti motornega vozila.
Sožalje na vaš konec. Pri nas so ceste polne duhov, tistih par avtov, ki jih pa srečaš, pa čisto normalno.
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.048
3.782
113
Če bi izgubil živce bi se parkiral pred ta dva pezdeta in delal sceno. Tako pa se je mirno odfookal dalje, novim kamionarskim ritim naproti.
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.342
764
113
Točno tako, če bi izgubil živce, bi prehitel po desni, šel potem na prehitevalnega, lepo počasi zmanjšal hitrost in poskrbel, da bi se tovornjak pospravil nazaj na vozni pas... potem bi se lepo umirjeno odpeljal naprej...
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.420
4.943
113
Dajmo se malo poigrati, koliko je voznik mercedesa pridobil. V članku piše, da je prehitevanje trajalo minuto in 40 sekund. Če je začel prehitevati po desni takoj, ko se je prehitevanje začelo in je cel čas vozil max dovoljenih 130 km / h je pridobil v tej minuti in 40 sekundah dober km prednosti. Tovornjak na levi je namreč gotovo vozil 90 km / h.
Ker pa temu tudi sodeč po posnetku ni bilo čisto tako je pridobil par 100 metrov. Razen, če je kršil še predpis glede najvišje dovoljene hitrosti.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Tako je februarja prehiteval romun madžara na hitri cesti mimo Ajdovščine tam kjer ni odstavnega pasu. Dejansko je prehitevanje trajalo 10km. Jaz bi obema dal prepoved vožnje in naj firma zrihta drugega šoferja, da pelje naprej.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in sad

luka51

Guru
16. avg 2007
14.311
5.600
113
Dajmo se malo poigrati, koliko je voznik mercedesa pridobil. V članku piše, da je prehitevanje trajalo minuto in 40 sekund. Če je začel prehitevati po desni takoj, ko se je prehitevanje začelo in je cel čas vozil max dovoljenih 130 km / h je pridobil v tej minuti in 40 sekundah dober km prednosti. Tovornjak na levi je namreč gotovo vozil 90 km / h.
Ker pa temu tudi sodeč po posnetku ni bilo čisto tako je pridobil par 100 metrov. Razen, če je kršil še predpis glede najvišje dovoljene hitrosti.
Pol pa zračunaj da se to zgodi 10x na poti. pa ni več tak zanemarljivo
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.420
4.943
113

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Ne gre samo za čas prehitevanja. Dodaj v "enačbo" še enake fore ob povečanem prometu, ko se za takim kamionom nabere daljša kolona.
Najlepše je pa, da je stvar nalezljiva in se potem tudi polži v osebnih avtomobilih sploh ne spokajo več s prehitevalnega.