Baterije za v smeti

DMX

Fizikalc
20. avg 2007
2.326
11
38
Citat:
Uporabnik kostevc pravi:

Točno. Obstajajo enake tudi polnilne ...

lp, kostevc

hm...sem klical v tole trgovino katera jih prodaja (Kranj), pa niso nič kaj vedeli o njih, ponujali so mi samo polnilne baterije 2100mah, katere pa so mi "prešvoh", o teh novih pa niso kaj dosti vedeli. Sem pa poslal mail v Nemčijo k uradnemu dobavitelju, če jih lahko naročim pri njim, pa so mi dali kontakt od te Kranjske trgovine, vendar mislim, da iz te moke ne bo kruha, saj je ženska na drugi strani linije mislila da sprašujem o zelenjavi in ne baterijah
redface-1.gif
 

Fuzija

Zelenc'
12. jul 2009
25
0
1
Lahko poskusiš tudi z Varto (Rechargeable Ready 2 use -- AA, 2100 mAh, Ni-MH, 1.2 V).
Jaz sem z njimi zadovoljen. Prej sem isto imel Ansmannove, ki pa so se praznile tudi če jih nisem uporabljal. Vartine pa se pri neuporabi praznijo minimalno. Uporabljam pa jih v Canon digitalnem fotoaparatu.
 

kostevc

muhar
24. jul 2007
1.364
2
38
Kostel
kostevc.blogspot.com
Citat:
Uporabnik DMX pravi:
Citat:
Uporabnik kostevc pravi:

Točno. Obstajajo enake tudi polnilne ...

lp, kostevc

hm...sem klical v tole trgovino katera jih prodaja (Kranj), pa niso nič kaj vedeli o njih, ponujali so mi samo polnilne baterije 2100mah, katere pa so mi "prešvoh", o teh novih pa niso kaj dosti vedeli. Sem pa poslal mail v Nemčijo k uradnemu dobavitelju, če jih lahko naročim pri njim, pa so mi dali kontakt od te Kranjske trgovine, vendar mislim, da iz te moke ne bo kruha, saj je ženska na drugi strani linije mislila da sprašujem o zelenjavi in ne baterijah
redface-1.gif


Evo tukaj je ponudba teh novih baterij ... Bo pa treba v praksi probat, kako se obnesejo ...


lp, kostevc
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Da še svoje pristavim - Ansmannove so vredne pol k... Še najcenejše Sony-eve jih nesejo
tongue-1.gif


Sem pa s Sanyo Eneloop zelo zadovoljn, do zdaj polnjene nekje 100x, pa še vedno delajo ok. Sicer pa me osebno tudi če bi po 100x polnjenju crknile, nebi motilo, ker tudi pri tej številki so baterije praktično zastonj.
 

testni_voznik

Pripravnik
21. jul 2007
880
0
16
Tole z baterijami jaz še vedno ne razumem povsem.

V začetku sem uporabljal baterije sony in tudi sony polnilec. Baterije BP zdržale leto dni vedno sem jih spraznil do konca in naredilo se je precej slik.

No pred 6 meseci sem si vmislil Duracel katastrofa po 5 polnjenjih komaj še uporabne...No in sedaj še Sony enako...sumim da je kaj narobe s polnilcem ali pa se je poraba na digitalcu spremenila...Gre pa za 4 leta star Canon A530.
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.595
705
113
Se baterije spraznijo samo v aparatu, ali tudi ko so zunaj?

Nekateri Canoni imajo težavo s porabo v ugasnjenem stanju :
 

testni_voznik

Pripravnik
21. jul 2007
880
0
16
Citat:
Uporabnik Matko pravi:
Se baterije spraznijo samo v aparatu, ali tudi ko so zunaj?

Nekateri Canoni imajo težavo s porabo v ugasnjenem stanju :

V bistvu zunaj in v ugasnjenjem stanju.Je pa res da se to ni dogajalo prej.