Barvanje sobe - ideje?

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Uporabnik Luchka pravi:
Oooo, ful lepo pobarvana soba! Posebej mi je všeč detajl vtičnic, čeprav ne vem, če je to varno (?), ampak znaka nad sedežno pa jaz ne bi delala. Ne vem, no ...

Hvala
redface-1.gif

Zakaj sprašuješ če je to z vtičnicami varno? A zato, ker je v barvi stene? Vtičnic in stikala nisem barval, kupil v Merkurju v tej barvi.


Citat:
Uporabnik Luchka pravi:Spirit, a se ti tko, profesionalno s tem ukvarjaš? Se te da za kakšen nasvet pocukat za rokav?
hysterical-1.gif
Ojoj, ne daj nehaj, ne ukvarjam se s tem, sem totalni antitalent za lepoto in modo. Ideje sem pobral tukaj na forumu + nekaj na spletu.
 

Luchka

Pripravnik
6. dec 2007
216
0
16
Ne, v bistvu sem mislila, če ja arhitekt, ne maler =) Akotudi bi oboje prav prišlo.
Vidiš, da dobiš vtičnice v isti barvi mi pa na kraj pameti ni padlo, kar ni težko, ker je pamet bolj kratka ...

Včeraj sem pri kolegu videla, je imel tudi lepo pobarvano dnevno sobo, eno teno na tako temno rdečo. Samo te reči zbrat, da skupaj pašejo ... bah
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Eno vprašanje...

Potem ko z ličarskim trakom "oznacis" kje zelis pobarvati....kdaj odlepis selotejp stran?
Cimprej ali ko se posusi, torej cez par ur?
 

Luchka

Pripravnik
6. dec 2007
216
0
16
hm, pomoje ko se posuši, vsekakor pa ne čakat predolgo. Če se barvana traku preveč zasuši, ga ne spraviš več dol. Vsaj z okvirjev in oken ne.
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Jst tut razmišljam o takih navpičnih črtah in sicer rdečih...a moraš to imet kaj talenta, da lepo pride ali je potreben strokovnjak
smile-1.gif