Aparat za peko kruha

DJ_Beat

Dacar
23. jul 2007
4.204
2
38
Kranj
rener.info
Citat:
Uporabnik Wofk pravi:
Citat:
Uporabnik DJ_Beat pravi:
Citat:
Uporabnik BLABLABLA pravi:
Citat:
Uporabnik Gavran pravi:
A niso tisti z dvema loputkama za večjo količino? Jaz imam takega z eno, raje spečem večkrat manjšo količino kot pa jem star kruh. Sicer pa imam eno poceni varianto, v njej večkrat delamo samo testo za kakšno potico in podobno. Marmelada pa ni šla, ne vem, zakaj

1/2 kile pripravljene zmesi za kruh + cca 350 ml vode...cca 0,7-0,8 kg kruha. To je tamala štruca
Gre pa tudi z
cca 750g zmesi za kruh, tam je pa potem teža 1,2 kg

Večinoma pačemo malo.

No jaz imam takega že ene 5-6 let

https://www.google.si/search?q...q_lyiPl2S-VM%3A

Sem pa moral zamenjati oba jermena (tistega z motorja na prvo loputko in drugega med loputkama)

Mam pa že kar grif, tako, da ga poderem in sestavim nazaj prej, kot v 1 uri
evil.gif

Tudi jaz sem pri tocno tem ze menjal jermena
smile-1.gif

Kje si/sta dobila jermena za ta aparat?

Elektro Čebašek <info@elektro-cebasek.si>
mali=9,20€, veliki= 9,50€ + stroški pošiljanja
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Zanimivo branje o izkušnjah. Še naše:
dva aparata v uporabi cca 5 let (en za drugim) oba low cost na eno metlico, prvega menjali ker je bil teflon že čisto uničen, cena pa itak +-50€; drugače še vse delovalo.
Pekli smo skoraj vsak dan - zvečer nastaviš 1/2 mešanice iz Lidl/Hofer, dodaš še kaka dodatna semena in voila zjutraj cca 70 dek svežega kruha. Fajn je če precej natančno zračunaš zaključek peke in ga čimprej vzameš ven, da ne postane vlažen kot je že nekdo omenil. Kasneje sem tudi ugotovil, da je bolje že zvečer zamesit in pustit vzhajat notri, zjutraj pa se zažene samo program peke.

No in potem smo se enega dne odločili, da ne bomo več kruha jedli.
wink-1.gif
 

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.424
853
113
Citat:
Uporabnik DJ_Beat pravi:
Citat:
Uporabnik Wofk pravi:
Citat:
Uporabnik DJ_Beat pravi:
Citat:
Uporabnik BLABLABLA pravi:
Citat:
Uporabnik Gavran pravi:
A niso tisti z dvema loputkama za večjo količino? Jaz imam takega z eno, raje spečem večkrat manjšo količino kot pa jem star kruh. Sicer pa imam eno poceni varianto, v njej večkrat delamo samo testo za kakšno potico in podobno. Marmelada pa ni šla, ne vem, zakaj

1/2 kile pripravljene zmesi za kruh + cca 350 ml vode...cca 0,7-0,8 kg kruha. To je tamala štruca
Gre pa tudi z
cca 750g zmesi za kruh, tam je pa potem teža 1,2 kg

Večinoma pačemo malo.

No jaz imam takega že ene 5-6 let

https://www.google.si/search?q...q_lyiPl2S-VM%3A

Sem pa moral zamenjati oba jermena (tistega z motorja na prvo loputko in drugega med loputkama)

Mam pa že kar grif, tako, da ga poderem in sestavim nazaj prej, kot v 1 uri
evil.gif

Tudi jaz sem pri tocno tem ze menjal jermena
smile-1.gif

Kje si/sta dobila jermena za ta aparat?

Elektro Čebašek <info@elektro-cebasek.si>
mali=9,20€, veliki= 9,50€ + stroški pošiljanja

Jaz sem jermene vzel v M&M na letališki. Vse imajo na zalogi, ker jih režejo na širino iz "Šlauha".