TV do cca. 400€

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.888
7.117
113
Citat:
Uporabnik goran1111 pravi:
http://www.ceneje.si/Izdelek/4172512/avdio-video/televizorji/lcd-led-tv/lg-led-tv-42lb550v Tukaj si primerjaj ceno s tvojo če je najugodnejša... Jaz sem pred pol leta kupil LGja. Pa če sem odkrit ne vem, če je bil kabel zraven...

Najcenejša je kao Maxpro za 341€, vendar pa pri opisu piše da ima TV LAN, pa Wi-FI, pa to sploh ni res, tako da nisem ravno prepričan v resnost podatkov in cen. Pa še zaloga je vprašljiva, saj piše preveri.
 
Nazadnje urejeno:

goran1111

Pripravnik
2. jan 2015
457
4
18
okol Maribora
Sem šel preverjat. Lan ima ta TV, WI-FIja pa nima. Zgleda jim je prišlo do napake. Seveda pa ni treba upoštevat teh podatkov. Jaz jih vedno pri vsakem nakupu, do zdaj sem še vedno vzel v najcenejši trgovini in nisem imel nikoli težav. Vedno pa upoštevaj pri nakupu preko interneta... Karkoli kupiš lahko 14 dni preskušaš in če nisi zadovoljen z izdelkom ga lahko vrneš. Brez vprašanj...
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.888
7.117
113
Kaj praktično pomeni LAN v TV-ju? Naj bi imel tudi vgrajen medijski predvajalnik, torej svoj stari WD Media Player ne bom več potreboval. Prodajalec mi je rekel naj bi podpiral srt in sub podnapise. Če je to res, bo kar OK.
smile-1.gif
 

Tony_Clifton

Fizikalc
18. okt 2014
1.635
1
36
LAN v TV-ju pomeni, v kombinaciji s kolikor toliko smart izvedbo, da lahko neposredno gledaš Youtube, Voyo (če si naročen), brskaš po arhivu RTVSLO...

PS: tudi filme predvajaš iz diska računalnika...
 
Nazadnje urejeno:

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.888
7.117
113
Citat:
Uporabnik goran1111 pravi:
Sem šel preverjat. Lan ima ta TV, WI-FIja pa nima. Zgleda jim je prišlo do napake. Seveda pa ni treba upoštevat teh podatkov. Jaz jih vedno pri vsakem nakupu, do zdaj sem še vedno vzel v najcenejši trgovini in nisem imel nikoli težav. Vedno pa upoštevaj pri nakupu preko interneta... Karkoli kupiš lahko 14 dni preskušaš in če nisi zadovoljen z izdelkom ga lahko vrneš. Brez vprašanj...

Danes sem kupil omenjeni TV LG 42LB550V in sem zadovoljen. Nikjer pa nisem opazil, da bi TV imel LAN vhod. Sem tudi pogledal na BigBang-ovi spletni strani pod tehnične specifikacije in tam nikjer ne piše. Prodajalci v trgovinah pa pravijo da ga ima.
rolleyes-1.gif
Torej če bom želel priključiti računalnik na TV, lahko to storim samo s prenosnikom preko HDMI.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.888
7.117
113
Poleg scarta je samo še 1 x HDMI, vhod za optični kabel in činč.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.888
7.117
113
Gledam navodila nikjer ni navedeno.
Ker sedaj medijskega predvajalnika WD TV Media Player ne potrebujem več, sem naročil USB podaljšek, da bom lažje dostopal do USB za gledanje raznih torrentov.
Vem da sprašujem neumnosti, vendar me te stvari do sedaj niso zanimale, zato nimam pojma kaj vse obstaja na tržišču. Kaj bi bilo za gledanje torrentov najbolj primerno da kupim? Kakšen nov Wi-Fi medijski predvajalnik in ga vključim v TV preko USB? Ker HDMI vhoda sta samo 2 in oba že zasedena. Sorry, za mogoče neumna vprašanja.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.888
7.117
113
Sem videl na Youtube, vendar točno ta priključek meni manjka, ga sploh ni.
smile-1.gif
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
9.231
9.415
113
EU
Daj slikaj s fotoaparatom zadnjo stran s priključki in daj na Alter, da ti pokažemo kje je LAN
rolleyes-1.gif