TV do cca. 400€

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.888
7.117
113
Kupil sem ga v Big Bangu na Jesenicah in moj je tak kot na prvi sliki. Prodajalka mi je rekla da iam LAN priključek in tudi v Kranju so mi rekla tako, pa vendar... Se ne sekiram preveč.
 
Nazadnje urejeno:

SimonS

Pripravnik
25. feb 2012
336
10
18
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Gledam navodila nikjer ni navedeno.
Ker sedaj medijskega predvajalnika WD TV Media Player ne potrebujem več, sem naročil USB podaljšek, da bom lažje dostopal do USB za gledanje raznih torrentov.
Vem da sprašujem neumnosti, vendar me te stvari do sedaj niso zanimale, zato nimam pojma kaj vse obstaja na tržišču. Kaj bi bilo za gledanje torrentov najbolj primerno da kupim? Kakšen nov Wi-Fi medijski predvajalnik in ga vključim v TV preko USB? Ker HDMI vhoda sta samo 2 in oba že zasedena. Sorry, za mogoče neumna vprašanja.

Kupi si HDMI razdelilec, ko ima vsaj 3 vhode pa 1 izhod (na TV). Ko sem še delal na Conradu, sem jih par prodal za 20€ ko so imeli še pilot zraven, da si lahko s fotelja preklapljal med vhodi. Ampak ti na Conrad ne znam poiskat ta model, ker majo nelogično stran, kjer samo npr. nek kabel lahko iščeš v 50 različnih podnaslovih.
bonk.gif


Samo kot primer:
ime spletne strani

Dobi se precej ceneje, malo pogooglaj.
 

goran1111

Pripravnik
2. jan 2015
457
4
18
okol Maribora
Če se ne sekiraš vredu. Samo zavedaj se, da bo ta TV za kar nekaj let. In ti si ga šele prinesel domov, pa mu že manjkajo funkcije... Jaz bi ga nesel nazaj, pa si ga v eni od spletnih trgovin naročil in jih napisal da preverijo za lan...
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.888
7.117
113
A s tem razdelilcem kaj pade kvaliteta?
 
Nazadnje urejeno:

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.888
7.117
113
Citat:
Uporabnik goran1111 pravi:
Če se ne sekiraš vredu. Samo zavedaj se, da bo ta TV za kar nekaj let. In ti si ga šele prinesel domov, pa mu že manjkajo funkcije... Jaz bi ga nesel nazaj, pa si ga v eni od spletnih trgovin naročil in jih napisal da preverijo za lan...

TV je kupil 14 letni sin, ki bo tale TV uporabljal kasneje v svoji sobi za Xbox One. Ko bom kupoval TV zase za dnevno sobo, bom pozoren na vse. Omenjeni TV izpolnjuje vse zahteve in pričakovanja, pa še za 360€ sem ga dobil.