Android Auto

hermann

Guru
19. mar 2014
9.186
5.731
113
Tale Car Dongle je en navaden rootan android dongle z inštalirano AA aplikacijo (pa še to več kot očitno samo preprodajajo korejski fine drive AI) in par hacki za screen mirroring. Isto sem se jaz pred časom igral s starim telefonom. Reč načeloma deluje dokler je ne povežeš na net in AA ugotovi, da je prestara verzija. Potem pa ali guzne ali pa naredi update in spet guzne. Najhujše je pa, vsaj v mojem avtu, da ko imaš priklopljeno napravo na AA, da se z njo hoče povezat tudi phone vmesnik v avtu in ignorira ostale bt naprave.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.186
5.731
113
to velja samo za vmesnik na telefonih

saj tistega tako in tako ni nihče uporabljal. upam.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.186
5.731
113
ne gre mi, da se kakšna pol resna firma ali pa vsaj generični kitajci ne lotijo te tržne niše...
 
22. jul 2007
12.690
1.257
113
123
Ali še kdo uporablja aplikacijo VRadio v avtu preko AA -žično?
Namreč večkrat se mi dogaja, da ko povežem telefon se zvok zelo zmanjša in prikazuje volume od navigacije - karirasta zastavica.
AA je zadnja beta verzija, telefon pa Pixel.
Drugače radijo apk, je zelo zanimiva in omogoča celo snemanje glasbe na telefon med uporabo v avtu.
 

matej1990

Fizikalc
14. feb 2020
468
110
43
Poizkusi odstraniti AA beto in namesti stable verzijo.

Drugače pa sem včeraj dobil DHL sledenje za moj AAWireless. Marca sem plačal za junijski perk. Nato se je zgodila težava z dobavo čipov in se je junijski rok prestavil na avgust. Nato so morali na novo zasnovati vezje in narediti nove teste, ker so zamenjali čipe z lažje dobavljivimi. No, sedaj smo oktobra. :rolleyes: Upam da bo zadeva delovala kot mora.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.832
376
83
Poizkusi odstraniti AA beto in namesti stable verzijo.

Drugače pa sem včeraj dobil DHL sledenje za moj AAWireless. Marca sem plačal za junijski perk. Nato se je zgodila težava z dobavo čipov in se je junijski rok prestavil na avgust. Nato so morali na novo zasnovati vezje in narediti nove teste, ker so zamenjali čipe z lažje dobavljivimi. No, sedaj smo oktobra. :rolleyes: Upam da bo zadeva delovala kot mora.
nestrpno že čakam, da boš spisal uporabniško izkušnjo po kakem tednu uporabe ;)
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.543
36
48
44
Poizkusi odstraniti AA beto in namesti stable verzijo.

Drugače pa sem včeraj dobil DHL sledenje za moj AAWireless. Marca sem plačal za junijski perk. Nato se je zgodila težava z dobavo čipov in se je junijski rok prestavil na avgust. Nato so morali na novo zasnovati vezje in narediti nove teste, ker so zamenjali čipe z lažje dobavljivimi. No, sedaj smo oktobra. :rolleyes: Upam da bo zadeva delovala kot mora.
me too :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: matej1990

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
486
-192
28
A se ga res nikjer drugje na da naročit, kot samo preko indiegogo? Kaže mi shipping januar 2022.