Alter meet 3.sep

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.826
14.632
113
Je goba pobasal kamelcija pa je mislil da bo pobegnil. Start je bil dober, ampak sem ga do Črnuč ujel. Zgleda da je ta njegov švedski zrebec dober šprinter, na dolge proge pa ga spanski osel ujame ;)

Hehe, KameleON si je zaželel Nemca s 300HP, dobil je pa Šveda s 300HP :D Upam, da ni bil preveč razočaran in da je preživel vse skupaj :D

Švedski žrebec rad pije.

Prav zares in to hladilno :fredi: :evil:
 
  • Wow
  • Jezen sem
Reactions: turbobitch in Hanzi

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.826
14.632
113
Bilo je fajn, treba ponovit, pa zraven zrihtat kej nadimljenga. :nazdravje:

To res nebi bilo slabo, sploh na kakšni luštni outdoor lokaciji, po možnosti ob vodi :D BTW - nice 2 meet U Calvo - ehm, Kalbo, pardon, pardon :p

P.S. Ostale, ki vas vem že od prej je bilo tudi spet fino vidt po dolgem času. Dentex, ti si pa izvzet, pri časovni postavki no :p
 
Nazadnje urejeno:
  • Haha
Reactions: dentex

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.946
9.130
113
Enako, sem takoj, ko je goba napisu, da bi šel na pir reku, da to pa moram it. Se vidmo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ja no, jaz govorim o "povprečni" SLO gostilni, ki ne premore nič drugega, mogoče še kak hrvaški Staropramen. ;)

Imam en hecen problem: od vsakega piva s prevladujočo zeleno barvo na nalepki me boli glava, pa ni povezano s količino: Laško, Gösser, Heineken,.... Pa menda sploh nisem edini, je bila enkrat ena "raziskava" na to temo in nas je kar precej takih. Union je pač proti Laškem manj aromatičen in bolj "voden", pa ga lahko čisto normalno pijem.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Union ima problem ... ker je pač Union. ( :p )

Sicer imam pa direkten dokaz in doživetje, ko smo imeli skupen izlet z avtobusom nekam v njemačko, torej z eno ljubljansko OZ iz Šiške. Do Villacha so nam kpl. spraznili bunker laškega. Potem sem pa zinil, da - sedaj vam je pa dober :evil: .
So rekli v en glas, da je vedno dober. :aplauz:
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
:p Sam svoj doktor pivovarstva.

Če smo že glih pri tem: U vs L dvajset let nazaj sem bil v MB zadnji čudak ko sem spraševal v pajzlih če imajo Union, sedaj je po mestu več Unionovih marel kot (osovraženih) zelenih. ;)
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

:p Sam svoj doktor pivovarstva.

Če smo že glih pri tem: U vs L dvajset let nazaj sem bil v MB zadnji čudak ko sem spraševal v pajzlih če imajo Union, sedaj je po mestu več Unionovih marel kot (osovraženih) zelenih. ;)

Nemogoče. V Mariboru rdeče unionove marele? Saj ni čudno, da se vam kar naprej ulica dogaja. :p Najprej radarji, potem unionove marele .. o_O

V glavnem, tudi jaz bi prišel, če bo malce drugačna luna svetila. Pa če obljubite, da bodo druge sorte pira samo za degustacijo. Nkol ne veš ...
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Boljš rdeče kot Olimpija zelene. :p

Kaj pa če naslednjič kak "vlak" iz SV konca organiziramo?
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.946
9.130
113
Ja no, jaz govorim o "povprečni" SLO gostilni, ki ne premore nič drugega, mogoče še kak hrvaški Staropramen. ;)

Imam en hecen problem: od vsakega piva s prevladujočo zeleno barvo na nalepki me boli glava, pa ni povezano s količino: Laško, Gösser, Heineken,.... Pa menda sploh nisem edini, je bila enkrat ena "raziskava" na to temo in nas je kar precej takih. Union je pač proti Laškem manj aromatičen in bolj "voden", pa ga lahko čisto normalno pijem.
Urkell je zelen, pa me od njega še ni bolela glava.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.946
9.130
113
Ne zmoreš ti tega cveta moškosti, kolena se ti zamajejo in gotovo :fredi: kaj pa pol? Goba je prec prpravlen za ukrepanje.....