ALTER - levičarski ali desničarski (Anketa)

Ali je ALTER levičarski ali desničarski forum?

  • Levičarski

    Glasovi: 43 44,3%
  • Desničarski

    Glasovi: 54 55,7%

  • Skupaj glasov
    97
I

Izbrisan uporabnik #9334

To se bomo kregali dokler ne umre zadnji ww2 vojak....

Pa še potem bo kreg ker 90% normalnih ne bo hotelo vrnit nakradenih dijamantkov....!

... namesto da bi se lotili lastnih slovenskih tajkunov, ki so "legalno" olastninili vso slovensko premoženje ki so ga naši dedje in očetje na golih rokah spravili skupaj, da bo "za skupno korist" :mad: . Navadne državljane pa odpravili z nekimi lastniškimi certifikati, da bo raja tiho :nigladek: . Ker - to je pa zares naš problem.

Bedaki trimotorni. Nikoli vam ne bo kapnilo kje je bistvo tega otročjega predalčkanja levo - desno :nigladek: .
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Ankete se zlorablja. Malo z korekcijo parametrov in populacije, malo pa kar z korekcijo rezultatov.
 

B81

22. jul 2007
34.715
9.087
113
Ja lejte imam čas ni problema, ampak naprej povem, da volim desne... ok srečno.
 

mckmck

Fizikalc
20. mar 2013
524
199
43
Ok kot kaže je Alter bolj desničarski kot levičarski.
Sedaj je pa vprašanje ti desni podpirajo tudi Jajota...
Poznam zagrizene desničarje, ki so vrsto let volili Jajota in ga sedaj ne morejo videti, še vedno so na desni ampak ne za Jajota.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

mckmck

Fizikalc
20. mar 2013
524
199
43
Kdor je desen ni nikoli podpiral ne SDS ne JJ. Še manj pa pokvek kot so drnovšek, ab, šarec, erjavca, se, LDS, zares, lmš DeSUS.....
Ja kako pa bi desničar podpiral AB, Šarca, Ejrvca... saj to so pa ja levičarske stranke.
Kaj pa so podpirali potem Desni v vseh teh vladah kot jajota ? NSI bore malo ljudi voli.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

B81

22. jul 2007
34.715
9.087
113
Kdor je desen ni nikoli podpiral ne SDS ne JJ. Še manj pa pokvek kot so drnovšek, ab, šarec, erjavca, se, LDS, zares, lmš DeSUS.....
Daj no...desen. kaksna beseda je to?

Pa pocasi se navadi, da se, glede na to, da desnicarje obtozujete, da so levicarji, sprijaznete z dejstvom, da obstajamo tudi desnicarji, ki imamo jj za najmanj slabo opcijo od slabih, ker so skoraj vse slabe in ker ded nekak noce v penzijo, da bi sds prosperirala.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Saj je res ni. Morda bo GAS če bo kdaj kaj iz njega.