ALTER - levičarski ali desničarski (Anketa)

Ali je ALTER levičarski ali desničarski forum?

  • Levičarski

    Glasovi: 43 44,3%
  • Desničarski

    Glasovi: 54 55,7%

  • Skupaj glasov
    97

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
morilec ni pravilen izraz
prej likvidator, izršitelj ukaza

saj tebe tudi ne kličejo tele, ampak po imenu
Saj ni važno al je teb izraz všeč ali ne, važno da ti poveš, ali poznaš tega za katerega se ti ne dopade tak izraz..
Snečko, ti si tak bedak, pa neki pravnik, da te en navaden vratar razkoplje kot star svinjak.
Koja budala pa pravnik.
 

B81

22. jul 2007
34.674
9.063
113
Uh...poslji mi na PM, kje je "delal", mogoce je povezan z zrtvami tukaj...
 

B81

22. jul 2007
34.674
9.063
113
Res se jim je reklo likvidatorji. Kdo ni hotel postat en izmed njih, pa na strik pa za konja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
poznam enega drugega morilca, ki je bil pravnomočno obsojen, ni v povezavi s poboji

vprašal si, če poznam morilca in sem odgovoril... smo z Marsa?
Spet sva na začetku.
A si ti pozabu o čigavih morilcih se midva pogovarjava? Saj si ti naštel dve umorjeni žrtvi, ne jaz. In kako ti veš, da morilci teh dveh žrtev, ki si jih sam omenil, niso več živi?
A če si z Marsa me sprašuješ? Ne verjamem da si. Marsovci so bolj pametni od tebe.
A nisi ti nek pravnik?
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
Kako veš, da so umrli? ...
niso več živi
... debata se razvija v zanimivo smer ... :zavijazocmi: v stilu "Alan Forda" ... opisno ...

... /Sir Oliver, broji novčanice/ ...frit, frit ...
(Bob Rock) - "Sir Olivere, pa to su dolari ! " o_O
... /Sir Oliver, ruka/ ...zvizzzz ...
- "Ma ne, to su prospekti kanadskih šuma ! " :rolleyes:

... slika v stilu razmišljanja zadnjih dveh postov, posebej zadnjega, drugega : https://2img.net/h/oi43.tinypic.com/akfkea.png :evil:
*
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.680
14.388
113
klerojanševike to zanima
Mene tudi. Poznavanje (realne) zgodovine ne more škodovati ampak lahko kvečjemu pripomore k boljšemu razumevanju človeka in ti (lahko) pomaga k boljši prihodnosti -> "iz napak se učimo". Ravno zato pa še zaradi česa drugega me vsa zgodovina (in ne samo od 2.sv.v. dalje) zelo zanima že od nekdaj. Seveda pa ne spet toliko, da bi sedaj pa postal profesionalni zgodovinar kot mi je že bilo očitano tu gor :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: Spajky in Kamele0N

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
pregon zastara in ne moreš mrtvega preganjat, postopek se ustavi

s smrtjo domnevnega storilca je vsega konec

vidim,da se ne spoznaš na pravo
Tako nekako je, ja. V naši domovini pa je zgodovina prilika za politično obmetavanje z očitki, domobranci (beri kolaboranti) enim (komunistom in partizanom) očitajo povojne poboje, tisti eni pa kolaborantom pobijanje skupaj z Nemci slovencev. Kako so prišli do nasledstva, je od primera različno. :(

In mi, ostalih 90% normalnih ljudi moramo tole poslušat. Odslej, ko Slovenija predseduje Evropi, spet eni in drugi delajo sramoto vsem Slovencem, z dodatki - označevanjem s prašiči itd.

Dejstvo je, da ima Slovenija svoj zgodovino. Ni je mogoče spremeniti. Niti svetle niti temne strani. Ponosen sem na to, da imamo zgodovino. Ni naroda brez zgodovine.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.980
5.406
113
To se bomo kregali dokler ne umre zadnji ww2 vojak....

Pa še potem bo kreg ker 90% normalnih ne bo hotelo vrnit nakradenih dijamantkov....!
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888