A so Slovenci normalni?

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
ne razumeš, a..to so specialni dili za dolgonoge suhljate plavuše na katere vsi drkamo.

maci je pa..prepotentna mula. izkusnje iz prodajanja avtov ima in je prijela boga za jajca in potegnila.
 

Maci

Fizikalc
18. jan 2010
2.989
0
36
hysterical-1.gif
 

B81

22. jul 2007
34.689
9.070
113
....kaj vse ne prebereš...je pa zelo zanimivo, tukaj niti ne moreš nastaviti nekoga, ker so povezani cenilci in kak diler, ki si potem dobiček razdelita. Posel stoletja.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
oh ja..a vi ločite posel za nekoga od splošnega obnašanja na trgu.

to so posli za posameznika, ne množice. jankoviæ ma tut zazidljivo parcelo v lj za 25€, vi je ne boste imeli nikoli. in primerjat zgodbe, kjer je nekdo nategnil nekoga in je teh nategov 50, v primerjavi s 5000 zaplenjenimi vozili je isto k....

ampak ker vi vse veste in je to trzno obnasanje lizingov, če ne pa mate vsaj vi veze dajem ponudbo.

kupim 3 vozila v randu do 30k€, s 40% rabata, vam kot posredniku pa dam 10% do 20%. torej namesto 30k me bo stal 15k. iščem e 320 cdi karavan, full oprema, a6 avant 30 tdi full oprema, outback bi fuel full oprema, pa kaka mala jajčka, golf, kak leon..kima dizel...

ali pa bager, ali actrosa. glede delovnih strojev opis sledi, če bo ponudba.

btw
tudi bajto, parcelo itd vzamem na tak način. tam gremo pa lahko do 200k., ne pzabit na poslovni prostor, skladisce, delavnico
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Maci pravi:
Odvzet avto lahko dobiš po smešni ceni, ponavadi ga prodajo tudi glih toliko, da se ga znebijo in ga zaprejo, če imaš vezico ali dve pač lažje prideš do njega.

Jaz sem imel drugačno izkušnjo. Jaz sem jim šel odplačat vozilo, pa so bli prav malo nevoljni da sem prišel.
Logično da jim paše da jim mesečno plačuješ in te obirajo.

In za smešen denar ne prodajo (ajde če je nek v8 motor ki se težko proda) ampak kakega kliota, golfa dizla, bodo pa kar
lepo po fer ceni prodajali, mogoče bo stal en mesec na mestu, samo kupec se bo pa našel in to zelo hitro.

Njih nič ne boli če se avto 2 al pa 3 mesece prodaja, se bo že prodal.


Gledam enega lepega CLK-ja na ptujski ki je bil odvzet enemu frajerju iz soseščine bi lahko rekel, avto je tam pred
vrati parkiran že več kot pol leta, ampak cena (14,490) je še vedno ista in ni padla za evro in je
popolnoma konkurenčna tistim na avtonetu, noče in noče se prodat za boga ne, kako pa se bi če je 3.2 motor s toptronikom,
kdo s 15k pa si bo navlekel avto s 15 porabe.
smirk-1.gif


In oni nikakor niso veseli lizinga zapirat, najbolj jim paše pa če pripelješ drugega modela ala prevzem lizinga (ki jih itak ne delajo več)
in pol lepo on podpiše, sklene pogodbo ti si pa rešen muk. Skratka leasing da ostane, kdo ga pa plačuje jim je pa vseeno
dokler je to petega, deetega, pač na datum.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.220
2.455
113
v lokalni ostariji
malcomx nabijaš....

leasing ni zaključen dokler niso poravnane vse obveznosti... da bi bilo tako lahko: evo vam avto pa se jebite bi bilo lepo... pa ni...

čudno da softi tega ne pove ko dela s lesing hišami... oni avto prodajajo... (unmu modelu tečejo obresti...) ko bodo avto prodali (ko se bo našel interesent za "pošten" denar) bodo zaključili pogodbo... sevede razlika ostane modelu... aja samo potrebno je dobiti "interesnte" ali pa prave "cenilce"...

mimgrede softi rabiš takeučija? drugo pri meni no-go (pa pri teb tud ne ker ga nauš prodal).... sevede za dobr dnar... 20% dol kot na avto netu + 20% men provizije pol pa prodajej;)
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.220
2.455
113
v lokalni ostariji
ko si napisal da se on ne sekira... lej on se hudičev dobro sekira...

avto stoji


on je dolžan

izterjevalci hodijo dnevno na vrata

lizing neporavnan

pol pride en pameten butne ven ceno 5.000 avto se za toliko proda

un ostane brez avta dolžan še 18.0000

ZMAGA!!!
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Nisem sešteval, ampak, če pol avta odplačaš, potem ga vrneš, kak si lahko še pol cene avta dolžan?
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.175
2.273
113
Npr. banka za nov avtomobil plača X enot prodajalcu (avtohiši), na to gor si seštej še obresti banke, potem si še prištej zamudne obresti, stroške opominov, stroške odvetnikov, stroške rubeža, stroške odvoza vozila + računaj da je avtomobil v tem času že itak popuš XY% na ceni ter da ga še banka proda malo pod ceno in potem si na koncu seveda še v večini primerov kaj dolžan banki...
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.451
19
38
malo sem bral to klobaso:
odvzet avto od Leasinga lahko dobiš po dobri ceni, če imaš srečo Zato sem tudi kupil sedanji avto, čeprav, je bil doma novi 3 mes. stari Focus....
Če se mi ga je splačalo prodat presodite sami
grims-1.gif

Vzekl sem ga seveda na leasing, pa lahko normalno živim in hodim na dopuste na Hrvapko in tujino.

Vsak pač živi kako mu paše, eni s krediti, eni pa varčujejo za boljši jutri (ki ga verjetno ne bo).

Jaz raje živim in uživam.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
malcomx nabijaš....

leasing ni zaključen dokler niso poravnane vse obveznosti... da bi bilo tako lahko: evo vam avto pa se jebite bi bilo lepo... pa ni...

čudno da softi tega ne pove ko dela s lesing hišami... oni avto prodajajo... (unmu modelu tečejo obresti...) ko bodo avto prodali (ko se bo našel interesent za "pošten" denar) bodo zaključili pogodbo... sevede razlika ostane modelu... aja samo potrebno je dobiti "interesnte" ali pa prave "cenilce"...

mimgrede softi rabiš takeučija? drugo pri meni no-go (pa pri teb tud ne ker ga nauš prodal).... sevede za dobr dnar... 20% dol kot na avto netu + 20% men provizije pol pa prodajej;)

in kok profitiram? a mas ti mene res za konja..al raj osla?