A s ti tud not padu

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Js sm tud gledala v nedeljo oddajo in ja, enakega mnenja sm kot večina. Zgleda je res zelo odvisno od tega, kakšnega gosta povabijo v oddajo, ker men osebno je Godnič že kr mal preveč najedal s svojimi monologi... Hudiča no, lahko bi se mal sprostil {no, sej so bli tud uredu trenutki}.

Male zverinice so posekale vse do zdej -kako je z jezičkom sikal "fuj Mejduš" *BIG LOL*
hysterical-1.gif

Skeč je bil za umret; "Mami glej k ti je feredža dol padla" res, full dobr.

Gertrudica -wtf, ampak uredu. Mi je bla že Iča boljša popestritev kot ona...

Na splošno lahko rečem, da mi je kar OK postalo tole gledat ob nedeljah zvečer, ker itak takrat ne delam nič posebnega, ven pa tud ne hodm v nedeljo ob 20h. Men sta Lado in Jure čist kul skratka.
 

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.566
17
38
ni materiala. pa ker gre mario tudi, pa se ni treba trudit za kvote.
no, mario gre baje vse do septembra, hvala bogi.
naj skrajšata oddajo na uro 15, pa bo vse okej, pa še dvakrat toliko delov bosta pridelala.
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Po moje morejo mal prečekirat, kaj se je prijelo, kaj ne in kako novo idejo dobit...mogoče se jima pa samo ne da
grin1.gif
 

Mirror

Pripravnik
29. okt 2007
273
0
16
Januar in februar nista zanimiva meseca za oglaševalce, posledično je tudi oglasni prostor cenejši. S prime time oddajo bodo pač več iztržili po tej pavzi, ko se znova poveča želja po oglaševanju.
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
1
36
39
Lahko bi naredila kakšen skeč glede kulture na naših cestah, upam da bosta.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.649
6.050
113
pri taščici
Upam,da še kdaj prideta nazaj, se pa bojim da je v ozadju kaka "kuhna" katere se še nismo dotaknil!
In ni štos v količini pobranega denarja za reklame, vsaj po mojem mnenju, kar e napisal tudi netko (najbrž ve koliko ej dal za reklamo v oddaji)
 

Kinimod

Serpico
4. dec 2007
1.839
0
36
45
SV SI
Kakorkoli gledamo, je šov razočaral. Glede na ves bajni denarni vložek, priljubljenost obeh glavnih igralcev, medijsko izpostavljenost, reklamo, Zrnečevo genijalnost, Ladovo iznajdljivost, termin, goste, glasbene goste, itd. so skupaj uspeli spacat 2 uri povprečnega programa, ki so ga še dodatno zafilali z reklamami, vrhunske izvirne skeče bi lahko prešteli na prste ene roke, večina pa se jih je s posameznimi variacijami itak ponavljala iz tedna v teden.
Glede na pričakovanje vsekakor razočaranje leta.
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.979
779
113
Meni se zdi nerealno da primerjat oddaji, ker sta narejeni za razlicne starostne skupine oz. profile ljudi. Vse kar imata oddaji skupnega je to, da sta ob istem casu. Jaz mariota prej nisem geldal, zrneca pa pogledam z torenti, ker v nedeljo zvecer ne gledam TV. Ce potegnemo crto bo mario vedno imel vecjo gledanost, ker kdo pa v nedeljo zvecer cepi pred TV ?
Moji tastari in in treba 2x ugibat kaj gledajo.

PS. Lado mi gre na K. Ni najbolj smesen.
 
Nazadnje urejeno:

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
A si dobila na mail?
grin1.gif
Hehe js sm včeri..

Ampak js bi raj uno staro mamo iz javnih WCjev... Men je bil tm najboljši.
Pa kobro Franjo bi tud še enkrat gledala... Ksss -Kssss
aplauz.gif