A s ti tud not padu

Kinimod

Serpico
4. dec 2007
1.839
0
36
45
SV SI
Dolžino oddaje bi trebalo nujno skrajšat par skečev pa skenslat, saj se v dveh urah nabere kar nekaj škart robe, ki bi jo lahko v npr. uro oz. uro in 15 dolgi oddaji mirno izpustili. Tiste živali na začetku so res ble precej bedne, piramida je tudi že odveč, pa še kaj bi se našlo. Sem pričakoval več inovativnosti, dobivamo pa samo različice enih in istih skečev (pižama party, Jan, piramida, živalce, ....). Na koncu izpade tako, da je gost tam samo zato, da olajša Ladotu napovedovanje skečev.

Seveda so tudi dobre stvari, ampak v dveh urah kar malce izvodenijo.
 

BlackHole

Pripravnik
23. avg 2007
764
0
16
Pri živali je bilo dobro edino, ko se je "Jež" obrnil, in tako nabodel človeka, ki je bežal okrog drevesa, na bodice. Drugače se pa strinjam s predhodnikom.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.593
-212
113
ja tile skeči so pač stalnica v vsaki oddaji... jest grem stavt da je marlena nagovorila osenarco da se spomne en tak bedn smeh, da bo znana po tem, tko kt on(a)! drugač tist jok na koncu me sploh ni prepričal, grem stavt da je bil prisiljen, ker ne vem kdo joka po pol leta? Javšnik je bil res najbl presenečen! se je videlo, da so solze iz srca... tuki pr nini pa kr neki prisiljen pa tko...
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
No ne vem, jaz bi si pa upala trdit, da Ninin jok ni bil zafejkan {zaigran} ampak da je bil kar pristen.
smirk-1.gif

Ravno tako njen smeh, če jo kdo pozna {ona je iz Kamnika} bo lahko povedal, da je njen smeh pač tak kot je. Dvomim, da lahko nekdo način smejanja iz srca igra?
 

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
Js imam celo oddajo samo me virtualdubmod nekaj zafrkava, ker je mkv cointainer.
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Lol, če ne bi bil gor logo od POPtv, bi človek mislil da spet TLP vrtijo...
smirk-1.gif


vlcsnap-3549968.jpg
 

Isaac

Pripravnik
24. jul 2007
118
0
16
42
Dans so bli spet prov dobri, LOL!! Ta trojica skupaj bi nas morala vsako nedeljo v smeh spravljat.
aplauz.gif

Mogoč jo pa bo popTv zaposlil
cheer.gif
 

Sijan

Fizikalc
3. sep 2007
2.265
0
36
Ja, res je bla prou fajn oddaja. Velik smeha in razne hude fore. Edino tiste živalce mi grejo že na živce,krneki. Samo ostalo je pa ZAKON:)
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.243
6.460
113
pri taščici
Ne vem ali se Anja res tako "naravno" smeje ali zna samo dobro igrat. V priermjavi z vodiletjico NLP (tjašo) je zakon, prav tako Lado.
Rtv sploh ne ve kaj so zgubili ko so ju "skenslali"
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Al pa prodajalec v seks shopu...umirala sm od smeha
smile-1.gif
Pa dobr je bil tist piramidni sistem s Štebetovimi zrežiran, hehe.

Sej kak skeč se res ne posreči (al ga pa mi ne dojamemo), sam načeloma se pa kr nasmejim...sploh, če je tudi gost sproščen, klepetav in simpatičen.
 

NeGrA

Pripravnik
20. jul 2007
720
0
16
hehe... js sm bla tud ful zadovoljna z včerejšno oddajo... taprava elita je bla na odru... pa še Psihomodopop so špilali... mislm idealno
cheer.gif

He he... ja una "odrasla" hčerka je bla nora ja... he he
"Mami, kondomov nimam, ampak ful pazva... čaoooo..."
hysterical-1.gif