A kdo nabija tale špil?

KLuka

Fizikalc
7. sep 2007
1.710
0
36
@Silvio tkole me je pa eden izmed vaših napadel, gohan(a si bil ti
smile-1.gif
)

http://travilog.org.ua/si/3006331/8804148af5b7b05b7838dd530881974c
 

Silvio

Pripravnik
11. okt 2007
689
1
16
Nisem bil jaz... Nimam še dovolj napadalne vojske za take podvige... So me dosti napadali preden sem vstopil v X, tko da zdaj bolj kot ne igram simcity, da pridem na cca 2k populacije, pa malo zalagam naše borce s surovinami, kasneje se pa zna zgodit kaj takega
smile-1.gif
 

Silvio

Pripravnik
11. okt 2007
689
1
16
Hehe o tem pa še nebi... mičkn strahu in spoštovanja pa le imam do vas
smile-1.gif

Počaki, da se pošteno poberem, dobiš igm ob napadu kdo sem
10.gif
 
Nazadnje urejeno:

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Ti kar pridi vsaki dan je več tistih ki brusijo meče
tongue-1.gif

vojska.jpg




Ni lepšega kot kliknit v izdelavo 200 vojske na enkrat matr kaj gredo hitro ven a ni panike jih imam s kom hraniti. Sem vsakemu vojaku posebej naredil en manjši operativni poseg.
Vsem sem populil zobe ven in jim razdelil slamce, da lahko jedo. Ne moreš vrjeti kako se na žitu pozna. vsak vojak sedaj potroši samo še 1/2 enote žita.
cool-1.gif

Ti povem neprecenljivo.


BTW pobrisal sem oblegovalne naprave in tiste strice, ki hodijo sami po svetu ter ustanovijo kakšno naselje ali prevzamejo vas
 
Nazadnje urejeno:

Silvio

Pripravnik
11. okt 2007
689
1
16
Ne vem za nobenega gaya, niti sam nimam takih nagnenj... ampak zate, če si res tako močno želiš, bom naredil izjemo... zobke si fino umij in mi lahko pokadiš kabel...
 

aviator

Fizikalc
20. avg 2007
6.200
0
36
Kransterdam
@Silvio: "dej povej vaši aliansi, da jim ga vsem lahko dam globoko v ri*.... in nato tebi v tvoja našminkana usta...."


 
Nazadnje urejeno:

Silvio

Pripravnik
11. okt 2007
689
1
16
Na meni je od šminke le kabel in to v treh barvah - 1 je od tvoje mame, druga od sestre, 3. pa od tvoje (ne najlepše) boljše polovice... in ko smo že pri tem, bi te prosil, če lahko uskladijo barve, saj mi, ko opravim z njimi kabel zgleda kot mavrica
hysterical-1.gif


lol, prou pomladil si me za ene 15 let s to najstniško debato... thx!
cool-1.gif
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Na s1 sem se odločil zaključiti z igranjem.

Čeprav sem pozno začel igrati sem se kar solidno razvijal, vendar nimam več časa igrati na vseh treh serverjih. Prvega sem se odločil zapustiti zato, ker tam največ zaostajam za vodilnimi in bi zelo težko prišel v eno boljših alians.
Od samega začetka me je en tip vedno napadal in mi delal sive lase. Ne da me je farmal, saj sem imel špranje, ampak me je motilo, ker sem zaradi njega moral biti vedno discipliniran. Vedno porabiti zaloge. Ko sem jaz začel je on imel 5000+ populacije v 6 vaseh. In se je spravljal na mojo revščino nekajkrat na dan.
Zato je on zdaj lucky winner mojega poslovilnega izživljanja.

Najprej sem napadel njegovo 50% crop oazo, in je takoj njegov kolega iz alianse poslal nadme vojsko oddaljeno 15 ur. Ker bi moje falange prišle do njega v 13 urah, je očitno poslal katapulte.

Kot povračilni ukrep sem poslal nad tega mojega soseda tole:
http://travilog.org.ua/si/9110470/c60ff93256e52ddf08e2c0766125f7a5

Oh ja. Lepo je igrati travian. Zdaj pa mi naj nekdo pove kako naj se obranim pred katapulti
wink-1.gif
 

Ice

Pripravnik
17. avg 2007
816
19
18
Kaj pa na tole praviš...
grims-1.gif


Napadalec...

Enote 0 0 11666 0 1000 0 30 90 0 0
Žrtve 0 0 11666 0 1000 0 30 90 0 0
 

KLuka

Fizikalc
7. sep 2007
1.710
0
36
Citat:
Uporabnik DrM007 pravi:
Najprej sem napadel njegovo 50% crop oazo, in je takoj njegov kolega iz alianse poslal nadme vojsko oddaljeno 15 ur. Ker bi moje falange prišle do njega v 13 urah, je očitno poslal katapulte.

Če tvoje falange hodijo 13 (7 polj na uro) ur do njega bi morali katapulti (3 polja na uro) hoditi vsaj 26 ur tko da niso katapulti ampak so mečevalci(6 polj na uro - mal več časa kot falange).

(razen če ima vadbišče)
 
Nazadnje urejeno:

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Hm, morda pa imaš prav, bomo videli, vmes je sicer poslal še en napad iz bližjega naselja in je bil fake (enga mečevalca).

Zdaj se je vmešal še en prjatu njun.

Bomo videli kaj je on poslal...

Sem se pa nasmejal pri teh IGMjih (seveda je treba brati od spodaj navzgor):

Citat:
pocahontas je napisal:
ne skrb nism ti vseh poslav
____________
DrM007 je napisal:

Uf, a veš kok je to poj drobtinic po tleh...
300 piškotov... vau
____________
pocahontas je napisal:

te zanima kaj nardi 300 piskotov tvojmu naselju?
____________
DrM007 je napisal:

Kaj je to, piše da se mu je gozdar poškodoval... madona, kok je kompleksna ta igrca...
____________
pocahontas je napisal:

lol piskotke mu na dom nesi :D
____________
DrM007 je napisal:

ne ne, poslal sem hrano, tele piškote ali kaj so že - trebucket. Ne vem kaj je to.
Misliš da bo hud?

lp
____________
pocahontas je napisal:

lol... se 1 napad si upov poslat? to ni dobr zate
____________
DrM007 je napisal:

nč zdej sem poslal še ene, ki so hitrejši in bojo morda prestregli tiste, ki so šli prejle...

hvala vseeno!
____________
pocahontas je napisal:

hm pol je prepozno. po napadu mas max 1minuto casa da kliknes na un X in ga prekines. pol X zgine in ne mores vec...
____________
DrM007 je napisal:

ojoj, ni nobenga iksa, kaj pa zdaj?
____________
pocahontas je napisal:

ce mas se moznost klint na rdec X v zbiraliscu... za kazen se bosta pa z wahmastrom zmenila ;D
ce mas sreco bo to samo vracanje surovin, ce je pa nimas pa ne vem kaj bo ostal od tvojga naselja
____________
DrM007 je napisal:

ojoj, se opravičujem, sem ponesreči narobe kliknu in je kar izvedel napad.
a lahko kako prekličem?

lp
____________
pocahontas je napisal:

se enkrat napad wahmastra pa ti bo zal. zdele ga iz dolocenga razloga ni doma. ce si pa zelis te loh pa cev RIP skatapultira do populacije 0.
10.gif


Zavedati se je treba, da se je ta pogovor začel potem, ko sem že izvedel kakih 10 napadov... Prvi napad sem poslal mešano vojsko, potem (ko v tistem naselju ni bilo več vojske) pa v vsakem napadu po en tip vojakov. Kako lepo je, ko strele pridejo v sosedno polje v treh minutah...
 

KLuka

Fizikalc
7. sep 2007
1.710
0
36
hahhaahah ''ne ne, poslal sem hrano, tele piškote ali kaj so že - trebucket. Ne vem kaj je to''

A pa že brišeš račun? Ker pomoje te bojo zbombal.
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
ma ja sem že dal zbrisat račun.
Sicer pa kok so hudi, bi me mogli že povozit, pa še nič. Eni fejk napadi, no tko da so mi vso vojsko pobili, to že. Samo so zgleda predaleč, da bi pošiljali katapulte. Teli RIPovci so vsi malo bolj stran od mene, le on je šel ustvarit kolonijo ravno poleg mene, tri vasi od devetih al kokih že...
Sicer pa zgleda da je odsoten in mu sam sittajo. Ko se vrne bo verjetno on dal delat katapulte, poj bo pa že pozno k ne bo mel koga katapultirat...:)

mislim, ne vem kok naiven moraš bit da verjameš v tole:
Citat:
ojoj, se opravičujem, sem ponesreči narobe kliknu in je kar izvedel napad.
a lahko kako prekličem?
Potem, ko sem napadel že ene 10x...
 
Nazadnje urejeno:

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.237
45
48
offline
evo, jaz sem se prijavu... samo nimam pojma kaj naj delam
smile-1.gif

sem preneumen za navodila. nick je isti kot tukaj...
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Pojdi na uradni forum - tam je veliko informacij za začetnike. Razvijaj se. Na vojsko na začetku pozabi. To pride malo kasneje. Sploh pa - na kateri server si se sploh prijavil in katero ljudstvo si izbral?
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.237
45
48
offline
server 3, rimljani. neko vmesno opcijo za zacetnika sem vzel. sem ze zgruntal kak pa kaj... vsaj tiste osnovne
smile-1.gif

zgleda ql, take igre so mi prav vsec!