A kdo nabija tale špil?

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
lol
no vidiš, če bi zdaj oposlal še jurja strel, bi pa mogoče še kaj dobu...
wink-1.gif
 

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.211
192
63
Aua, scoutat prej moz...
wink-1.gif


Samo, da branilci nimajo scoutov not je pa tud cudno al pa so jih umaknili.
d055.gif
 
Nazadnje urejeno:

Group_Therapy

Dvojček št. 2
18. jul 2007
7.339
1
38
Nekateri na ta nacin hocejo pokazat, da so postavli obrambo, da ja ne bi napadli. Samo se najdejo kamikaze...
evil.gif
 

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.211
192
63
Heh, samo ce nabases not npr. 100 scoutov noben kolk tolk normalen ne bo upal napast. Ker ne ve, kolk je se obrambe poleg.
Drugace obrambe v nobenem primeru ne kazes.
wink-1.gif


No razen ce mas npr 200 al pa 300 scoutov, da vidis kaj ima se poleg scoutov...
smirk-1.gif
 

Group_Therapy

Dvojček št. 2
18. jul 2007
7.339
1
38
Citat:
Uporabnik darko11 pravi:
Heh, samo ce nabases not npr. 100 scoutov noben kolk tolk normalen ne bo upal napast. Ker ne ve, kolk je se obrambe poleg.
Drugace obrambe v nobenem primeru ne kazes.
wink-1.gif


No razen ce mas npr 200 al pa 300 scoutov, da vidis kaj ima se poleg scoutov...
smirk-1.gif

Ni res, se najdejo tudi taki manijaki, ki napadejo po tem, ko izgubijo vse skavte
grin1.gif
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Hm, kako je z oazami?

Če so noter pač neke živali - ali jih lahko pobiješ z vojsko iz prvega naselja, oazo pa potem osvojiš s herojem iz drugega naselja?
Ali te lahko kdo vmes prehiti? Medtem ko pobiješ vso favno in ko pošlješ heroja lahko tvoje delo izkoristi nekdo drug?
 

Group_Therapy

Dvojček št. 2
18. jul 2007
7.339
1
38


Če so noter pač neke živali - ali jih lahko pobiješ z vojsko iz prvega naselja, oazo pa potem osvojiš s herojem iz drugega naselja?

Ja.

Ali te lahko kdo vmes prehiti? Medtem ko pobiješ vso favno in ko pošlješ heroja lahko tvoje delo izkoristi nekdo drug?

Ja.

Pa zivali se mnozijo, ce jih danes vse pobijes se jih bo nekaj spet pojavilo jutri.
 

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.211
192
63
Citat:
Uporabnik DrM007 pravi:

Lol, največji blefer bi bil s 100 stezosledci pa tremi falangami...




Hehe, ravno to je lepota, da folk nikoli ne ve...
cool-1.gif


Ime vasi pa lahko das: "Do u feel lucky, punk ?"
wink-1.gif




Drugace, pa ko spucas oazo mej takoj perajt heroja, mogoce najboljse, da to delas ponoci, da ti kdo ne prevzame... Fajn pa ce heroju malo vojske poleg nardis, ce slucajno kak drobiz zivali ostane....
smile-1.gif


Skoordiniraj tak, da bos pucal z ogromno vojsko, ki sigurno spuca (kar precej vec kot pravi combat sim) in par sekund za tem naj prispe heroj z malo vojske.
smirk-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Jap, tudi meni se tako zdi najbolj racionalno.
Hec je bil na s2, ko sem poslal heroja kar s prvo čistilno vojsko. In je seveda umrl... Vse živali pa tut. To so bile ure agonije, dokler lokalni šamani niso obudili heroja in sem ga zjutraj lahko spet poslal v oazo.
 

Group_Therapy

Dvojček št. 2
18. jul 2007
7.339
1
38
Jaz grem na oazo z napadalci+herojem. Heroj na ta nacin pridobi izkusnje, potem ga pa samo se enkrat zapeljem na oazo in oaza je moja.

Mislim, da je ta nacin bolj primeren.
 

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.211
192
63
Sklepam, da ma on mocno vojsko, s katero bi spucal, v 1. vasi (ker je imel oazo iz nje zavzeto, ce sem prav zastopo) in majhno vojsko v 2. vasi odkod bi rad zavzel... Lahko, da se motim.
wink-1.gif

Tvoja varianta je super, ce mas dost vojske poleg heroja, da heroj ne crkne slucajno med pucanjem oaze, drugace pa je kriza - tecejo ure med ozivljanjem in jo kdo drug pohopsa.
10.gif


Drugace pa DrM007, ce ti kdo prevzame oazo, jo lahko tud brani pred tabo in sicer z obrambno vojsko podobno kot vas...
smirk-1.gif
 

imperator

Pripravnik
27. jul 2007
437
0
16
cviček'land
Mene pa zanima nekaj glede katapultov. Če imaš zbirališče na lvl 20 in 20 katapultov lahko izbiraš 2 tarči. A to pomeni, da če jaz izberem npr. eno tarčo gradbeni ceh ter drugo akademijo se te katapulti razdelijo na dva dela? 10 na akademijo in 10 na gradbeni ceh? ali vseh 20 deluje na obe tarči?
 

Raven

Voodoo
25. jul 2007
749
0
16
42
KSZ..

sem si danes za foro inštaliral travian beyond (deluje ala travian plus), da vidim kaj je tako dobrega na tem. Pa moram rečt, da je zadeva kar vredu. Sicer igra zgubi malo čara, ampak itak ne mislim uporabljati, sem sprobal iz znanstvenega vidika.

Pa me vseeno zanima, je sploh kakšna varjanta, da te dobijo? Delajo oni to štih probe, ali imajo neko skripto, ki išče nedovoljene skripte? ni mi jasno, kao najdejo takšne ljudi, razen če kdo koga ne zatoži recimo...
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
kakor mi je znano ta skripta deluje samo na tvojemu računalu in zato ni možnosti, da bi te dobili. Je samo pripomoček in ne skripta, ki bi ti dejansko dajala gradbene ukaze, da se gradi, če te ni poleg računala.

Je pa tudi slo verzija
wink-1.gif
 

KLuka

Fizikalc
7. sep 2007
1.710
0
36
@imperator: a ti na 2ki igras ce si tisti potem si kar dober pa se v zaveznistvu smo
smile-1.gif
a bomo kšnga šedovsa nabil