A kdo nabija tale špil?

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.211
192
63
Preracunaj kolk ma obrambe proti pehoti al konjenici katera enota glede na porabo zita:
wink-1.gif




falanga : 40 ... 50 ... (boljsa za konje)

druid : 115/2 = 57.5 ... 55/2 = 27.5 ... (boljsi za pehoto)



Za obrambo proti pehoti je fajn, ce mas kolega rimljana, praet je najbojsi.
wink-1.gif


Ce hoces jezit galca s strelami, pa tevton. Galec ropa s strelami obicajno samo 1x.
grims-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Floki

Guru
6. sep 2007
10.070
3.157
113
kaj lahko počneš s tistimi oazami k so notr prašiči medvedi in ostalo sranj kako s te stvari dobi če se jih sploh da? enga vojaka sem poslal tja sam ni nc naredu ( prnesu)
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
"There can be only one." Na vas se mi zdi.

Mene zanima predvsem to, kako ste pri herojih razporedili tiste bonus točke:
Napad:
Obramba:
Nap-Bonus:
Obr-Bonus:
Regeneracija:
 

Medo

Fizikalc
24. jul 2007
2.935
0
36
46
Ni na vas, nasplošno imaš lahko samo enega (živega). Ko ti en umre, imaš možnost narest drugega namesto da oživiš starega. Tako imaš lahko na "lagerju" največ tri heroje, med katerimi je samo eden aktiven. V kolikor imaš v drugih vaseh herojevo rezidenco, ga lahko prosto šetaš med njimi in se šteje kot da si ga tam naredil (se pravi ga lahko pošiljaš v napade vojsko iz tiste vasi).

Kar se pa statistik tiče, ga jaz najprej nabildam v napadu, obrambi in regeneraciji, na 5. stopnji pa začnem bildat napadalni oz. obrambni bonus.
 

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.211
192
63
Bodi pa pozoren, le na lvl 0 lahko prerazporejas tocke kolikokrat hoces - torej prvih 5 tock. Tik preden gre na lvl 1 dokoncno razporedi tocke lvl 0, kasneje jih ne bos mogel vec.
unsure.gif


Ko je heroj na lvl 1 dobis dodatnih 5, ki pa jih lahko razporedis LE 1x. Undo-ja ni, tak, da pazljivo razporedi. Jaz tega nisem vedo, pa sem ga posr...
happy.gif



Pa se nekaj: iz drazje / mocnejse enote je heroj, drazji je trening, cena ozivitve pa strmo raste visji lvl ko je heroj, tak, da z regeneracijo ne sparaj pol kasneje.
Skoda, da tevtoni nimajo shamana, ki ma spell Reincarnation.
grin1.gif
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Hm... kako pa veš kdaj gre na lvl 1? Torej za vsak level, k gre navzgor, dobiš po 5 točk, ki jih poljubno razdeliš? Ok...

Šment, jaz sem naredil heroja iz Theutatesove Strele...

A če je dražje šolanje, a to tut pomeni, da je heroj kaj boljši, al to nima povezave?
 

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.211
192
63
No saj za galca je TT kul. V herojevi rezidenci vidis izkusnje v %, ki jih nabira s killi. Ko pride na 100%, gre za lvl gor.
wink-1.gif


Ce ropas s strelami je fajn, da je heroj TT, da ne upocasni ostale strele.

Jaz sem mel EI (Equites Imperatoris), da je z dodatnim napadom "varoval" ostale EI med ropanjem.



V bistvu ima mocnejsa napadalna enota vecji napad, ki ga pol tocke se bolj povecajo. Mocnejsa obrambna pa vecjo obrambo, ki gre s tockami gor.
smile-1.gif




Heh, ce ti TT ne bo vsec ni panike. Jo kasneje lahko ubijes in streniras se 2 druga heroja. Ce zelis obrambnega, pol npr. druida.
smirk-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Pusti TT-ja pri galcih. Pri galcih se večinoma nabira surovine s TT-ji. Če boš mel počasnejšega heroja, kot so TT-ji, potem zgubiš na hitrosti.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
10.070
3.157
113
kdaj dobiš kej točk za napad oz. kaj morš nardit da jih dobiš....jst sem do sedaj napadel 4 reveže ker imam samo 5 vojakov pa nism nč dobu
 

Floki

Guru
6. sep 2007
10.070
3.157
113
aha to pomen da moraon tut vojsko met......bom moral še mal počakat na točke..
 

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.211
192
63
Problem je, ko bos mel vojsko, ki lahko to odnese (npr. 797 gorjacarjev), bodo ze cene vseh nadgradenj tak vlke, da se ti bo to zdelo normalno...
smile-1.gif




tomi: nocem ti veselja kvarit, lep kupcek je. Samo hocem povedat, da s plenom tud cene rastejo matr...
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno: