A kdo nabija tale špil?

Group_Therapy

Dvojček št. 2
18. jul 2007
7.339
1
38
Citat:
Uporabnik DrM007 pravi:

Vprašanje:
Kaj to točno pomeni? Ali jaz lahko v enem dnevu pošljem 4000 surovin vsakemu igralcu v aliansi (teoretično desetim pošljem 10*4000 surovin) ali to pomeni, da v enem dnevu lahko vse skupaj pošljem 4000 surovin?

Ce imas urno proizvodnjo 4*1000, potem lahko posljes 24im(vec v enem dnevu ne gre) razlicnim igralcem po najvec 4000 surovin. (Razmerje ni vazno, lahko je 3000 lesa, 1000 gline... )

Ce igras s kom na skupnem racunalniku lahko trgujes samo 1:1 v roku 48ur. (danes mi posljes 100 lesa, pojutrisnjem ti vrnem 100 gline) S sitterjem je stvar enaka.


Citat:
Ali je to treba vzet dobesedno ali je odprto za interpretacijo? REcimo da jaz tistim 10im pošiljam surovine, zato da me ti branijo, če me kdo napade - to je potem v dobro mojega računa...


Ce tebe nekdo brani je v dobro tvojega racuna, ne?
grims-1.gif
Do sedaj pri nas ni bilo problemov zaradi tega clena. Vprasaj MH za bolj konkreten odgovor.
 

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.211
192
63
Bodi pozoren: osebi A lahko posljes urno proizvodnjo in sicer NE 1x na dan, ampak 1x v 24 urah. Se pravi, ce mu posljes dans ob 14:00, pol jutri ob 14:01 npr.
smirk-1.gif




Ce ljudem posiljas urne proizvodnje 1x v 24 urah in s tem delajo obrambno vojsko mislim, da nima veze. Naceloma je on s tvojimi surovinami nardil stavbe, s svojimi pa vojsko. Ta clen mislim, da je zarad tega, ce bi imel vec racunov in si z ostalimi filal glavnega s surovinami, kar je pa res prepovedano.

Glede enosmernega posiljanja bodi natancen, kr zarad tega najraje banajo.
wink-1.gif




Glede tega ali lahko posljes tocno tolk posamezne surovine kot mas produkcijo al pa tako kot pravi moz nad mano, pa ni zanesljivih info. Eni pravijo da, eni ne. Najbolje da vprasas MH. Mi smo vedno posiljali tolko kot si mel produkcije in ne tako kot pravi Group_Therapy.



Group_Therapy je to zanesljiva informacija od MH ?



Aja, ce imas vec vasi, pravijo, da lahko posiljas osebi A urno produkcijo iz vsake od svojih vasi. Je to res ? Lahko to kdo potrdi ?
wink-1.gif




if (Travian = true)

{

pozdrav.gif


}

else

{

nahrung002.gif


}
 
Nazadnje urejeno:

Group_Therapy

Dvojček št. 2
18. jul 2007
7.339
1
38
Citat:
Uporabnik darko11 pravi:
Group_Therapy je to zanesljiva informacija od MH ?
Citirano iz pravil:
"enourni prinos surovin je vsota vseh prinosov v vseh naseljih brez odvzema surovin potrebnih za vzdrževanje enot"

1+1+1+1 = 4
3+0+0+1 = 4
Nima veze. Nikoli ni blo nobenih problemov zaradi tega, pa sem z MH kar na ti
stupid-1.gif


Citat:
Aja, ce imas vec vasi, pravijo, da lahko posiljas osebi A urno produkcijo iz vsake od svojih vasi. Je to res ? Lahko to kdo potrdi ?
wink-1.gif

Spet citat iz pravil:
"enourni prinos surovin je vsota vseh prinosov v vseh naseljih brez odvzema surovin potrebnih za vzdrževanje enot"

Racunas prinos kot vsoto dveh naselij. Torej 2* 4000, ce uporabim primer iz prejsnjih sporocil.
 

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.211
192
63
Aha hvala za tole. Mi smo pac posiljali vsakega samo urno, pa si pol v marketu zamenjo.

No meni so razlozli tak, da lahko posljem iz vseh vasi ampak iz vsake posebej. Torej ne smem sestevek vseh proizvodenj poslat iz 1. vasi, ampak iz 1. urno, iz 2. urno...
smile-1.gif
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Lol, tok igramo to igrco, pa še vedno najbolj osnovnih pravil ne poznamo točno.

Kako pa potem preverjajo goljufe? Imajo kake skripte ali vse deluje bolj na principu "špeckahle"?
 

Group_Therapy

Dvojček št. 2
18. jul 2007
7.339
1
38
Dokler bodo prevodi tako nejasni, kot so sedaj, se bomo lahko v nedogled kregali kako je prav. Nekaterih stvari pa sploh se niso prevedli iz anglescine oz. nemscine.

Mene skoraj 100% niso dobili s speckahlo, verjetno imajo skripte, ki preverjajo IPje, velike posiljke itd.. Najbols je to, ko ti MH trdi, da si ti in nekdo ista oseba
zmaga.gif
 

imperator

Pripravnik
27. jul 2007
437
0
16
cviček'land
Zanima kako je to možno, da sem imel proizvodnjo žita 170/h čez par min mi je pa ta padla -43/h. Dobil nisem nobenih okrepitev. Vojske nisem delal nič. V praih min. se je zgodil tak padec. Mi lahko kdo pojasni.
 

imperator

Pripravnik
27. jul 2007
437
0
16
cviček'land
Mene pa zanima kako je s pošiljanjem med svojimi naselji. Ali lahko iz naselja 1 v naselje 2 pošljem neomejeno količino surovin večkrat v 24 urah?
 

bmwm3csl

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
21. jul 2007
1.430
0
36
32
Domžale
Pri pošiljanju med svojimi vasmi ni omejitve, sepravi lahko pošlješ neomejeno.
wink-1.gif
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Je to res? Piše kje v pravilih ali je MH povedal?

Če ni omejitve znotraj mojih vasi, potem ko imaš enkrat dve vasi, vse postane otročje lahko...
 

imperator

Pripravnik
27. jul 2007
437
0
16
cviček'land
Če nisem ustanovitelj alianse, ampak imam popolnoma vsa pooblastila in če nadgrajujem alianso ali se poveča število prostih mest v aliansi ali ne?
 

Group_Therapy

Dvojček št. 2
18. jul 2007
7.339
1
38
Citat:
Uporabnik DrM007 pravi:
Je to res? Piše kje v pravilih ali je MH povedal?

Če ni omejitve znotraj mojih vasi, potem ko imaš enkrat dve vasi, vse postane otročje lahko...

Na s1 sem vprasal MH.

" vse postane otročje lahko"
hysterical-1.gif



@imperator
Ne, razen ce bi ti ustanovil svojo alianso z istim imenom, obstojeca pa propade. Nism 100%
d055.gif