Zonta, Dars in odpad

22. jul 2007
15.054
2.594
113
125
1781597969349.png
 
  • Haha
Reactions: tony

jonny77

Guru
16. sep 2007
12.960
2.357
113
Pomurje
DARS pravi, da so delavci na gradbišču, samo ne vidijo se zaradi ograje.

to jih je vatovec v senco prestavil, da se bodo kuhali na asvaltu.
še se nič ni oglasil, da mu lopate pod noge mečejo?
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
7.636
6.452
113
Ja ponoči delajo a ne.

Tud nikol ni prav.
Premalo, polovico delovišč zapret in delat vse na drugi polovici, ko se to zaključi se pa prestavi na novo... piz... kolk časa so rabli da to ugotovojo :bonk: