Zima 2014/2015

jest5

Guru
18. avg 2007
25.756
-8.625
113
Citat:
Uporabnik keber pravi:
Tam nekje po dvanajsti zna biti nov izračun.
Se samo meni zdi ali radar ne kaže realne slike, saj glede na radarsko sliko v vzhodni Sloveniji ni padavin?
Lisca crkuje. Tako da občasno kaže padavine na vzhodu, občasno pa ne
evil.gif

Edit. Ta trenutek lisca dela
grin1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.410
15.387
113
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Citat:
Uporabnik keber pravi:
Tam nekje po dvanajsti zna biti nov izračun.
Se samo meni zdi ali radar ne kaže realne slike, saj glede na radarsko sliko v vzhodni Sloveniji ni padavin?
Lisca crkuje. Tako da občasno kaže padavine na vzhodu, občasno pa ne
evil.gif

Edit. Ta trenutek lisca dela
grin1.gif

Animacija je dobra, ko se pojavi "oblak" padavin pa zgine pa se spet pojavi
grin1.gif
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Oni zdajle mrzlično zbirajo vse možne podatke in vzorce snega za analize. Rezultat bo šokanten.
evil.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.628
6.872
113
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Citat:
Uporabnik keber pravi:
Tam nekje po dvanajsti zna biti nov izračun.
Se samo meni zdi ali radar ne kaže realne slike, saj glede na radarsko sliko v vzhodni Sloveniji ni padavin?
Lisca crkuje. Tako da občasno kaže padavine na vzhodu, občasno pa ne
evil.gif

Edit. Ta trenutek lisca dela
grin1.gif

Kaj..si ga rebootal, da je začel delat? :p
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.470
2.787
113
v lokalni ostariji
jebale vas prepovedi

šleper z dobrimi gumami + ketnami pride daleč! ampak treba imet dobre gume... brez skrbi...

problem so kvečjem romuni, poljaki... pa slo ki nimajo za gume...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.628
6.872
113
Dobro no, ampak za voljo enega dne pa res ne bo take gospodarske škode v banana republiki. Pa šleparji s ketnami lahko lepo odprejo naše boge ceste, bi tui verjetno bilo več škode, kot koristi če bo hofer dobil sveže banane ali ne.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.544
2.602
113
še v SLO - ampak komaj
CZ, SK, LT, ex YU, BG, H, UA, nekaj malega A, I in DE - pa že omenjeni PL, R, ter seveda SLO (vključno s SLO targami in lastniki iz ex YU) - pol se pa že neha (se pa vedno več pojavlja MD in nekaj tudi RUS)

Ampak meni je fascinantno kako imajo vsi ti slicke v SLO, ko pa pridejo v A ali I pa imajo očitno dobre gume?! Kje le delajo pit-stope?

mod / admin: a ne bi bilo smiselno vse kar se tiče kamionskih prevozov zmetati v svojo temo - bi se mogoče celo znala razviti kaka debata
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.639
1.348
113
Citat:
SNEŽENJE
Čez dan in ponoči se bo sneženje postopno krepilo in bo najmočnejše predvidoma v petek dopoldne in bo lahko predvsem v jugovzhodni Sloveniji vztrajalo tudi še do sobote zjutraj. Predvidoma bo od četrtka do sobote zjutraj padlo v jugovzhodni Sloveniji od 40 do okoli 60 cm snega, drugod v notranjosti pa večinoma od 20 do 40 cm. Po nižinah Primorske bo deževalo.

Vir: http://www.meteo.si/met/sl/interesting/


Nič posebnega, tudi februarja 2013 ga je nasulo čez 40cm in smo preživeli.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

ksz

Kako je sedaj, sem še vedno v zmoti, ko sem včeraj in danes zjutraj trdil, da je zadeva prenapihnjena?

Panika brez potrebe, tovorni promet bi morali ustaviti danes popoldne in ne že zjutraj ob 5h, ko je še skoraj sonce sijalo. (al pa luna, saj je vseeno
smile-1.gif
)
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
V Ljubljani se vse sproti topi. Ne vem, če bo kaj od tega snega.
 

burst

Pripravnik
12. nov 2014
831
0
16
Pa kje to živite? Sonce, sneg topi ...

Tle pr nas ga je že od sred noči 15 novega na 40 podlage od prejšnjega tedna. Sneg je suh in vsaka snežinka se prime ceste.
Cest niso zaprli zato, ker je pri Demzu sonček in pri Andyju brozga, ampak ker je marsikje podobno kot pri nas prava zima, pa sploh se še okrepilo ni.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.544
2.602
113
še v SLO - ampak komaj
Kje je to "pri nas"?

Ker pri meni sem ravno še bolj žaluzije obrnil, ker drugače ne vidim na ekran - pa še nabija ko satan čez okno.
Je pa res, da nisem v SLO - po drugi strani pa: sem v alpski državi...
Upam samo, da me moja provociranje ne bo stalo stanja na AC na poti domov.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.544
2.602
113
še v SLO - ampak komaj
ksz

Sn reko, da bo kaos in se ne bo vedlo, kdo pija in plača ....

Citat:
Pozdravljeni,

sporočam, vam da smo DARS kontaktirali v zvezi z dvigom omejitve prometa v smeri proti in iz Italije, in po informacijah bi naj v roku 30 min dvignili omejitev, kar pomeni, da bodo vozila lahko nadaljevala pot v smeri proti Italiji in iz smeri Italije proti notranjosti Slovenije.

Ko oz. če dobimo uradno potrditev vam javim.

Lep pozdrav,
 

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
jebale vas prepovedi

šleper z dobrimi gumami + ketnami pride daleč! ampak treba imet dobre gume... brez skrbi...

problem so kvečjem romuni, poljaki... pa slo ki nimajo za gume...

Ice road truckers
grims-1.gif


iceroad-truckers.jpg