Žensk se ne tepe, razen kadar se je jih, Oziroma če ženska udari je vse ok...

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Ne, ženske pravi moški ne tepe, tudi če ga udari...
Pusti družinske zdrahe, kjer velja enako: pravi moški žensk ne tepe...
Če pa jih, je navadna 3.14Zd@
Aja? A pravi moski vedno rece da, draga? Spizdit.e s tem otroci. Ne upate soociti z zensko. Te vas bodo vedno preizkusale in ko pride do fizicnega obracunavanja ste zajebali ze v osnovi. Vsaki zenski naravi je podrejenost prirejena. Vec kot ima cajta razmisljat in nic za delat ali se boriti za kaj, recimo, da ste povprecne "da draga" preproge, vecje neumnosti ji gredo po glavi.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.376
2.024
113
Hmmmm, ampak pregovor pravi; Koso nabrusit, al pa babo nagarbat, nikol ne škod"
Tako prav pregovor. Pol pa ne vem.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Hmmmm, ampak pregovor pravi; Koso nabrusit, al pa babo nagarbat, nikol ne škod"
Tako prav pregovor. Pol pa ne vem.

Ni čisto tako.
Pregovor pravi, da "Dec mora vedno imeti cajt : koso sklepat, babo nategnat in otroke pretepst".

Kar se mene tiče, za koso sklepat se strinjam. Za babo nategnat - sva običajno oba za, otrok mi pa do danes še ni bilo treba udarit. Če ne znaš otroka vzgajati brez batine, bolje da ga nimaš. Ali imam pa jaz srečo.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.165
-8.273
113
Jaz sem tudi v tem primeru za popolno enakopravnost. Kdor izziva, naj sprejme tudi posledice, neglede na spol.

To jasno ne pomeni, da bi z žensko, ki bi me napadla naredil mleto meso :evil: . Bi pa vsekakor poskrbel, da ji onemogočim nadaljevanje početja.
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.151
3.164
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Jaz sem tudi v tem primeru za popolno enakopravnost. Kdor izziva, naj sprejme tudi posledice, neglede na spol.

To jasno ne pomeni, da bi z žensko, ki bi me napadla naredil mleto meso :evil: . Bi pa vsekakor poskrbel, da ji onemogočim nadaljevanje početja.
Ah...
Spet en, ki ga njegova zatira...

Žensk SE NE TEPE. Konec! Fertik! Ne bit praljudje...
Poveš, pa max čez koleno in 10 po riti (sem že napisal), da si zapomni...
Včasih teh 10 po riti preide v sex, pa kaj naj...

Če pa ne znate, pa vam tudi bog ne bo pomagal...
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.165
-8.273
113
Eh kaj naj rečem... Si pač trd in nesposoben razumeti določene stvari.

Grem staviti, da se je v tvoji znešani glavi takoj utrnila misel, kako bi jaz žensko nalomil :valjamse: , potem še uspeš nasrati idejo o zatiranju:valjamse::valjamse: in za bonus celo predlagaš pretepanje po tazadni :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse:


In če smo že pri pretepanju... NIKOGAR SE NE TEPE! Razen če se
 
Nazadnje urejeno:

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.640
6.113
113
Ah...
Spet en, ki ga njegova zatira...

Žensk SE NE TEPE. Konec! Fertik! Ne bit praljudje...
Poveš, pa max čez koleno in 10 po riti (sem že napisal), da si zapomni...
Včasih teh 10 po riti preide v sex, pa kaj naj...

Če pa ne znate, pa vam tudi bog ne bo pomagal...
Dobr pol pa naj tebi flase na glavi razbijajo ti pa sanjari o seskanju po riti. Teoretik
 

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.361
323
83
Ljubljana
Jaz VEM da je nasilje je nasilje, ni važno od koga in nima veze kako ga nekateri želite upravičiti še vedno je NASILJE!

Pa naj bo od 78 letnega dedka ali pa od 22 let stare punce. Ali pa od 40 kg babice. Spol, rasa, kultura, namen, izgovor tega NE OPRAVIČI.

Zanimivo mi je kako nekateri še vedno branite punc se ne tepe (tudi mene so tako učili), ampak to je narobe! Nikogar se ne tepe, na nikogar se ne izživljamo ne glede na to kakšne so naše frustracije ali vzgoja. To je osnova pravice biti človek. Tudi jaz bom svoje otroke učil v tem duhu.

Če pa govorimo o samo obrambi, obramba, kjer si napaden brez provokacije (to je redko) je dovoljena z močjo onesposobiti napadalca.

Drugo je če dobiš po pički ko si pameten in težiš nekomu. Že veš zakaj. Sploh če se dva zafrustirana prepotentneža najdeta skupaj.

Jaz v življenju nikoli, ampak nikoli nisem spoznal človeka, ki je dobil po nosu zato, ker se je zase brigal. Nikoli nisem dobil po nosu, pa sem bil kot mulc povsdod, po vseh lokalih, diskačih, klubih... Ali sem umiril situacijo, ali pa sem se umaknil, brezveze se kregat z idiotom.
 

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.361
323
83
Ljubljana
Dobr pol pa naj tebi flase na glavi razbijajo ti pa sanjari o seskanju po riti. Teoretik
Zanimivo je kako so vsi Mahatma Gandhiji, doker oni niso napadeni. Vsi budisti, vsi imajo nasvete ljubezni in življenja, dokler ne naletijo na kretena ki se mu jebe za vso kulturo tega sveta in svoje gnile frustracije jeze izživlja nad tabo.

V tem primeru ste potem vsi Hitlerji. Vsi vzgojeni v čistoči, določeni ljudje so zajedalci:
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.210
113
Ce bo mene s flaso po glavi in bo imela moznost, da me se enkrat, sem jo pripravljen tudi ubit da se ubranim. Ni tezav.
Tole je s tvoje strani samoobramba.

kako bi pa isti primer gledali s tele strani.
jo udariš s flašo. in če boš imel možnost, da jo še enkrat se ona ubrani tako, da te ubije. tudi to se dogaja.

Torej.
Koji k... je bilo, da gre prava na tebe?
Si bil premalo dec, moški, soprog, ljubljeni, partner, ...
VSI opisani primeri imajo DVA udeleženca!
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.376
2.024
113
Ah...
Spet en, ki ga njegova zatira...

Žensk SE NE TEPE. Konec! Fertik! Ne bit praljudje...
Poveš, pa max čez koleno in 10 po riti (sem že napisal), da si zapomni...
Včasih teh 10 po riti preide v sex, pa kaj naj...

Če pa ne znate, pa vam tudi bog ne bo pomagal...
Ona tebe s flašo po butici, ti pa njo s kapo.
Tako mehko volneno.