Zdravilišče Debeli Rtič

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Dozivel veckrat in je bilo
zmaga.gif

Zaradi Kraljevice nisme videl zdravnika vsaj 20 let.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Malo me je zmotilo:Domovi za tjelesno ili mentalno ošteæene osobe .

Tamala ima obolenje dihal (bronhitis), decembra je fasala pljučnico pa so priporočali Rakitno.

Zaradi česa ste pa vi bili dol?
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Isti razlog...

Kraljevica je lako dostupna destinacija koju zbog posebnih klimatskih obilježja preporučujmo obiteljima s djecom ili osobama s dišnim i alergijskim tegobama.

To je prej omenjen sanatorij kamor so vcasih posiljali mladino iz SLO. Nahaja se pa v dvorcu ob obali (nasproti ladjedelnice). Po zdravljenju nisem imel nikoli vec problemov kljub temu da izzivam.

Mozno da so po vojni odprli se kaj za ranjene pripadnike HV. Imas pa poleg sanatorija na voljo se privat vile (Vila Dora), kampe (Ostro), ... Kolikor vam denarnica dopusca pac...
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Ce ti kaj pomaga. Plaza je (bila) mivkasta, zadeve je sestavljena vecih locenih paviljnov v katerih so vecje skupne sobe, je nekoliko loceno od ostalega sveta, ...

update:
sem pogledal slike Mladinskega doma in se zadeve ni pretirano spremenila (tlakovci, pp miza, luci, postelje ...)
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Hvala za odgovore.

Sem našel enga sodelavca, ki je bil pred dvema letoma na Debelem in je bil zadovoljen.

Ravno zdajle poje Adi Smolar:Ni dnarja, dnarja ni.
tongue-1.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Upam da so ti rekli da je priporocljivo vzeti vsaj 3 tedne v kosu, po moznosti nekaj let zapored.