Covid-19 Zdravila

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.220
3.370
113
Aha, ce stane pa 30 EUR, je pa ok, kljub temu, da so cepiva neucinkovita proti Omikronu?

Kaj pa Remdesevir, ki je ze od zacetka neucinkovit? Je tudi ze izgubil EUA? Koliko ze stane tretma?
Koliko pa stanejo tile hag testi, ki so prav tako neučinkoviti.
Kaj to pa je OK?
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Koliko pa stanejo tile hag testi, ki so prav tako neučinkoviti.
Kaj to pa je OK?
Odgovori raje, zakaj so monokloidna protitelesa po hitrem postopku izgubila EUA, Remdesevir ga pa se zdaj ni. Oba staneta tam tam, Remdesevir je bil ze od vsega zacetka neucinkovit, monokloidna protitelesa pa dokazano pomagajo.
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.599
1.061
113
daljši posnetek:

celotna razprava:
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Odgovori raje, zakaj so monokloidna protitelesa po hitrem postopku izgubila EUA, Remdesevir ga pa se zdaj ni. Oba staneta tam tam, Remdesevir je bil ze od vsega zacetka neucinkovit, monokloidna protitelesa pa dokazano pomagajo.
Zaradi omikrona. Proti njemu monoklonska protitelesa menda ne pomagajo.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Zaradi omikrona. Proti njemu monoklonska protitelesa menda ne pomagajo.
Menda? To je to? Menda? In to je zadosti, da izgubijo EUA in se prepove uporabo? Nobenih studij, nobenih podatkov.

Po drugi strani pa Remdesevir, ki dokazano s studijami ne pomaga, ima EUA se danes in se ga uporablja v bolnicah se danes.
 
  • Všeč mi je
  • Ljubezen
Reactions: jendomen in Ytbnd

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Menda? To je to? Menda? In to je zadosti, da izgubijo EUA in se prepove uporabo? Nobenih studij, nobenih podatkov.

Po drugi strani pa Remdesevir, ki dokazano s studijami ne pomaga, ima EUA se danes in se ga uporablja v bolnicah se danes.
Priporočilo o neuporabi je dala Svetovna zdravstvena organizacija in to priporočilo gotovo temelji na raziskavah.
 
19. jul 2007
2.756
1.479
113
Odgovori raje, zakaj so monokloidna protitelesa po hitrem postopku izgubila EUA, Remdesevir ga pa se zdaj ni. Oba staneta tam tam, Remdesevir je bil ze od vsega zacetka neucinkovit, monokloidna protitelesa pa dokazano pomagajo.
Interne študije proizvajalcev - npr. Eli Lily. Vsi proizvajalci vseskozi vse produkte na vse seve. Za monoklonska protitelesa je to relativno enostavno ugotoviti, ker je dovolj le test afinitete in ta ustrezno reprezentira terapevtsko učinkovitost.

NEW: Eli Lilly tells me the company recommends AGAINST using their monoclonal antibody treatment in COVID cases because drug is not effective against Omicron.
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.599
1.061
113
Vsak dan:
vitamin D3 – 10.000 IU;
K2 – 200-300 IU;
C – 1000.
Imejte pri roki Laktoferin.
Pazite na raven železa v krvi. Nadzirajte raven feritina.
Stromectol, generični ivermektin, spletna prodaja, se dobi, pride.
Preštudirajte protokol zgodnjega zdravljenja, če se slučajno zgodi težje obolenje in se ga držite.
Vse je na mojem blogu.
Če ste imeli okužbo z omikronom, pojdite na test ravni feritina v krvi. Mnogi ga imajo med okužbo in po njej astronomsko visoke vrednosti, ki jih je treba odstraniti. Virus sprosti železo iz hemoglobina, to povzroči visoke vrednosti feritina.
Če vse to jemljete resno, dodajam nadgradnjo, v enem stavku:
Vsak dan vitamine D, C, kvercetin, nac, resveratrol, serapeptidazo, cink, olje črne kumine, borove vršičke, grgranje betadine in slana vodo v nos.
Več od te profilakse (preventive) se dejansko zase in za druge v tem trenutku ne da storiti.

(vir)
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Vsak dan:
vitamin D3 – 10.000 IU;
K2 – 200-300 IU;
C – 1000.
Imejte pri roki Laktoferin.
Pazite na raven železa v krvi. Nadzirajte raven feritina.
Stromectol, generični ivermektin, spletna prodaja, se dobi, pride.
Preštudirajte protokol zgodnjega zdravljenja, če se slučajno zgodi težje obolenje in se ga držite.
Vse je na mojem blogu.
Če ste imeli okužbo z omikronom, pojdite na test ravni feritina v krvi. Mnogi ga imajo med okužbo in po njej astronomsko visoke vrednosti, ki jih je treba odstraniti. Virus sprosti železo iz hemoglobina, to povzroči visoke vrednosti feritina.
Če vse to jemljete resno, dodajam nadgradnjo, v enem stavku:
Vsak dan vitamine D, C, kvercetin, nac, resveratrol, serapeptidazo, cink, olje črne kumine, borove vršičke, grgranje betadine in slana vodo v nos.
Več od te profilakse (preventive) se dejansko zase in za druge v tem trenutku ne da storiti.

(vir)
80% od tega uporabljam jaz.

Enim je pac to bilo smesno.