Zavarovanje hiše spet

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Po eni strani moraš biti [cenzura], da pomisliš na to, da bo oseba, ki ti bo zavarovala stanovanje potem tudi poskrbela za vlom.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.155
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Po eni strani moraš biti [cenzura], da pomisliš na to, da bo oseba, ki ti bo zavarovala stanovanje potem tudi poskrbela za vlom.
Po eni strani moraš biti [cenzura], da pomisliš na to, da bo oseba, ki jo boš najel za varovanje hiše potem tudi poskrbela za vlom.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Ne, saj kaj takega se pa pri nas še nikoli ni zgodilo kajne
grin1.gif
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.034
1.430
113
39
Slikanje objekta, se bolj pa opreme in predvsem vrednejsih predmetov je priporocljivo za tvoje dobro...da lahko v primeru kraje lazje dokazujes kaj si imel.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Po eni strani moraš biti [cenzura], da pomisliš na to, da bo oseba, ki ti bo zavarovala stanovanje potem tudi poskrbela za vlom.
Po eni strani moraš biti [cenzura], da pomisliš na to, da bo oseba, ki jo boš najel za varovanje hiše potem tudi poskrbela za vlom.
Zgleda da ne razumeš ravno mojega pointa. Če mu jaz poskrbim za zavarovanje doma, najbrž ne bom delal v smeri kraje njegovega premoženja, pri čemer mu bo firma pri kateri sem zaposlen potem morala poravnati nastalo škodo. Če se zavarovalničar hoče okoristiti na račun lastne firme, obstaja precej enostavnejših in varnejših načinov od ropanja svojih strank.
bonk.gif
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.155
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Po eni strani moraš biti [cenzura], da pomisliš na to, da bo oseba, ki ti bo zavarovala stanovanje potem tudi poskrbela za vlom.
Po eni strani moraš biti [cenzura], da pomisliš na to, da bo oseba, ki jo boš najel za varovanje hiše potem tudi poskrbela za vlom.
Zgleda da ne razumeš ravno mojega pointa. Če mu jaz poskrbim za zavarovanje doma, najbrž ne bom delal v smeri kraje njegovega premoženja, pri čemer mu bo firma pri kateri sem zaposlen potem morala poravnati nastalo škodo. Če se zavarovalničar hoče okoristiti na račun lastne firme, obstaja precej enostavnejših in varnejših načinov od ropanja svojih strank.
bonk.gif
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Po eni strani moraš biti [cenzura], da pomisliš na to, da bo oseba, ki ti bo zavarovala stanovanje potem tudi poskrbela za vlom.
Po eni strani moraš biti [cenzura], da pomisliš na to, da bo oseba, ki jo boš najel za varovanje hiše potem tudi poskrbela za vlom.
Zgleda da ne razumeš ravno mojega pointa. Če mu jaz poskrbim za zavarovanje doma, najbrž ne bom delal v smeri kraje njegovega premoženja, pri čemer mu bo firma pri kateri sem zaposlen potem morala poravnati nastalo škodo. Če se zavarovalničar hoče okoristiti na račun lastne firme, obstaja precej enostavnejših in varnejših načinov od ropanja svojih strank.
bonk.gif
P.S.: To je moj odgovor!