Zasilni pristanek na reki Hudson - Airbus A320

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik SpEkTr pravi:
Potem, ko naj bi naleteli na jato gosk, sta odpovedala oba motorja...

Zdej pa počakmo ene 2 dni, pa bodo greenpeaceovci začel po netu pošilat peticijo proti letalskim prevozom...
grin1.gif
 

xaxid

Pripravnik
22. avg 2007
576
0
16
v dveh dneh lahko pričakujemo tudi tiskovko g. Mesiæa, ki bo povedal, da je pilot v bistvu hrvaških korenin.
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.509
5
38
Citat:
Uporabnik xaxid pravi:
v dveh dneh lahko pričakujemo tudi tiskovko g. Mesiæa, ki bo povedal, da je pilot v bistvu hrvaških korenin.

Najbrž bo res tako ampak takoj zatem, ko bo pojasnil, da je v bistvu za nesrečo kriva jata slovenskih ptic, ki pa tam ne bi smele kaj iskati saj bi morale letalo gledati iz razdalje dvajsetih kilometrov.
 

Tony_Soprano

Alter Mafia
7. jun 2008
1.405
0
36
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
Citat:
Uporabnik xaxid pravi:
v dveh dneh lahko pričakujemo tudi tiskovko g. Mesiæa, ki bo povedal, da je pilot v bistvu hrvaških korenin.

Res bo tako povedal ampak takoj zatem, ko bo pojasnil, da je za nesrečo kriva jata Slovenskih ptic, ki pa tam ne bi smele kaj iskati saj bi morale letalo gledati iz razdalje dvajsetih kilometrov.
Voda je bila pa itak samo pokušina hrvaške (nekakšen demo hrvaškega morja)
hysterical-1.gif
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Bile so zaužite v McD Chicken Value Menu
grin1.gif

(roba je kr sama na krožnike padla)
 

S57BMU

Pripravnik
7. sep 2007
643
10
18
In naslednji teden bodo potniki že začeli z tožbami proti letalski družbi
grin1.gif

...tipično ameriško
grims-1.gif


Lp.
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.509
5
38
Nekaj me je prešinilo. Pilot bi res lahko bil Hræek. Zakaj? Hræki so čisto blesavi na svoje morje in imigranta v usa je pač zagrabila nostalgija, ko je letel nad vodo in se najbrž ni mogel upreti skušnjavi, jebiga.
 

Tony_Soprano

Alter Mafia
7. jun 2008
1.405
0
36
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
Nekaj me je prešinilo. Pilot bi res lahko bil Hræek. Zakaj? Hræki so čisto blesavi na svoje morje in imigranta v usa je pač zagrabila nostalgija, ko je letel nad vodo in se najbrž ni mogel upreti skušnjavi, jebiga.
Bivši voznik trajekta mogoče
hysterical-1.gif
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.341
1.088
113
Citat:
Uporabnik Tony_Soprano pravi:
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
Nekaj me je prešinilo. Pilot bi res lahko bil Hræek. Zakaj? Hræki so čisto blesavi na svoje morje in imigranta v usa je pač zagrabila nostalgija, ko je letel nad vodo in se najbrž ni mogel upreti skušnjavi, jebiga.
Bivši voznik trajekta mogoče
hysterical-1.gif

ziher je bla kaka stava če ga lahko sparkira noter ali ne :D
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Citat:
Uporabnik Tony_Soprano pravi:
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
Nekaj me je prešinilo. Pilot bi res lahko bil Hræek. Zakaj? Hræki so čisto blesavi na svoje morje in imigranta v usa je pač zagrabila nostalgija, ko je letel nad vodo in se najbrž ni mogel upreti skušnjavi, jebiga.
Bivši voznik trajekta mogoče
hysterical-1.gif
Po mojem je prej kak bivši pilot Canadaira (nostalgija.presss
evil.gif
)
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik novaa pravi:
Citat:
Uporabnik Tony_Soprano pravi:
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
Nekaj me je prešinilo. Pilot bi res lahko bil Hræek. Zakaj? Hræki so čisto blesavi na svoje morje in imigranta v usa je pač zagrabila nostalgija, ko je letel nad vodo in se najbrž ni mogel upreti skušnjavi, jebiga.
Bivši voznik trajekta mogoče
hysterical-1.gif

ziher je bla kaka stava če ga lahko sparkira noter ali ne :D

Ja s kopilotom sta stavla, če ga sparkira, lahko naslednje 3 leta spi med letom, kopilot pa more vse sam delat,...
Sicer pa kopilot nerabi bit v kokpitu ampak lahko tut 3 leta nabija stevardese v wcju za osebje.

Ti rečem!