Covid-19 Zakaj se ne cepiti?

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.298
935
113
waiting-for-death_o_774430.jpg

:evil:
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.352
8.716
113
In koliko casa moram se cakati?

Ker na tak nacin se lahko zgodi, da mi bos utrujal se 10 let, da bo prislo prej ko slej do mene.
Pa ti si res legenda. Zatrpal si forum z največjimi glupostmi kar jih premore internet, na očitne kikse itak ne odgovarjaš (hint ubogo dekle, ki sta jo gldi sestli zvlekli od očeta), obtožuješ tvoje cepljene sodelavce s trojanskimi konji, skratka zrel si, da te pregleda strokovno usposobljena oseba. Odzovem se na vsako petdeseto glupost ki jo streseš, kdo od naju utruja pa presodi sam.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.808
3.336
113
40
Lj

"Vlada je za slab cepilni rezultat okrivila opozicijo, Ustavno sodišče, informacijsko pooblaščenko in medije."
 
  • Wow
Reactions: bizi

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.149
5.570
113
Povečana smrtnost v 2021

 
  • Wow
Reactions: javr

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
Jaz bi raje kaj iz Ugande zvedel, pa noben nič ne piše. Mrtva tišina.
Kaj mi bodo linki iz ZDA, kjer vemo, da big pharma zlobira vse alternativne možnosti zdravljenja ala iverca, itd. To je vse fejk.
Rabimo verodostojne linke iz držav kjer je iverca dokazano rešila zadevo ala Uganda, itd.
 
  • Ljubezen
  • Všeč mi je
Reactions: Ginginova in Ted

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.149
5.570
113
Torej sedaj je vsem že povsem jasno, Pfizer visokemu procentu ljudi omili simptome obolenja vendar še zdaleč to
ni cepivo, katero reši ranljive skupine pred smrtjo.
To pa je glavna etična dilema, ker države odpirajo
mehurčke z državami katere imajo okužbe.

Singapur je učni primer kjer je polno cepljenih 80%+
večinoma z Pfizerjem in Moderno kaj se
zgodi, ko odpreš mehurček. Umrljivost se jim je
v mesecu po odprtju povečala iz števila od seštevka
vseh žrtev od začetka pandemije za skoraj 10X.



 
  • Všeč mi je
Reactions: javr

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Jaz bi raje kaj iz Ugande zvedel, pa noben nič ne piše. Mrtva tišina.
Kaj mi bodo linki iz ZDA, kjer vemo, da big pharma zlobira vse alternativne možnosti zdravljenja ala iverca, itd. To je vse fejk.
Rabimo verodostojne linke iz držav kjer je iverca dokazano rešila zadevo ala Uganda, itd.
 
  • Všeč mi je
Reactions: javr

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.149
5.570
113
Ljudje čez planke vidijo, da visoka precepljenost v večini držav ne prinaša sproščanja ukrepov. Glede na to, da se večina cepi iz praktičnih razlogov, cepljenje za njih nekako izgubi smisel.
 
  • Všeč mi je
Reactions: javr

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.149
5.570
113

During questioning, Dr. Sharon Alroy-Preis of the Israel Ministry of Health revealed the following.

“What we saw prior to our booster campaign was that 60 percent of the people in severe and critical condition were immunized, heavily immunized, fully vaccinated,” she said. “And 45 percent of the people who died in the fourth wave were vaccinated.”

--------

Dr. Jessica Rose showed data from the VAERS (Vaccine Adverse Event Reporting System) site showing over 1,000 percent increase in adverse events due to the COVID vaccinations. This compared annual adverse reports and adverse deaths for all vaccines over the past decade.

V zgornjem članku je navedenih se več primerov.
--------

Mom details 12-year-old daughter's extreme reactions to COVID vaccine, says she’s now in wheelchair

 
Nazadnje urejeno:
  • Wow
Reactions: javr