zakaj Kosovo, ce je ze Albanija?

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
no ampak ce se osamosvajajo, a ni nek pogoj tud lastna zastava, ne pa da izobesis zastavo sosede?
bonk.gif

so imeli prek zadosti casa za kaksno zacasno zastavo...

meni to zgleda tak, kot da bo jutri kosovo postalo albanija.
 
Nazadnje urejeno:

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.892
1.344
113
Bosanci?
hysterical-1.gif


Kateri? Srpski, hrvaški ali muslimanski? Bošnjaki sem napisal zato, ker je to izmišljena nacija tako kot kosovarji, tukaj je bil moj paradoks, ne pa geografska pripadnost.
stupid-1.gif
. Bosanci se smatra prebivalstvo celotne BIH potem se delijo na verstva, bošnjaki so pa izmislili muslimani.

Kdo pa je bil na Balkanskem polotoku, ko so Turki prišli?
d055.gif
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.892
1.344
113
crazy1.gif


Menjali so svoje. A predtem so imeli turško zastavo?
hysterical-1.gif


Sej bo.
priden.gif
Dobili boste Kosovo, a potem naj se izseli srbsko prebivalstvo pa zgraditi 10 metrski zid okoli Kosova, da se vam bo poldne zdelo kot sončni zahod.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik alexx_ pravi:
no ampak ce se osamosvajajo, a ni nek pogoj tud lastna zastava, ne pa da izobesis zastavo sosede?
bonk.gif

so imeli prek zadosti casa za kaksno zacasno zastavo...

meni to zgleda tak, kot da bo jutri kosovo postalo albanija.

zastava je oh in oh in sploh vazna zadeva pri taksnih zadevah
crazy1.gif
, ce se prav spomnim so tudi slovensko scoprali po "hitrem postopku"
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.892
1.344
113
V Evropi je 50.000.000 muslimanov. Vpliv Turčije se širi, zdaj so dobili Kosovo, združi se z Albanijo, vzamejo Makedonijo, Črno goro potem je pa itak že Bosna blizu, dobimo samo Šiptarijo.
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
kak bi blo, da bi mi sahovnico obesili ob osamosvojitvi?
ali pa rdeco belo rdeco?


meni pac tu nekaj ne stima...

ne vem kaj je slabse... velika srbija ali velika albanija
crazy1.gif
 
Nazadnje urejeno:

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
Bosanci?
hysterical-1.gif


Kateri? Srpski, hrvaški ali muslimanski? Bošnjaki sem napisal zato, ker je to izmišljena nacija tako kot kosovarji, tukaj je bil moj paradoks, ne pa geografska pripadnost.
stupid-1.gif
. Bosanci se smatra prebivalstvo celotne BIH potem se delijo na verstva, bošnjaki so pa izmislili muslimani.

Kdo pa je bil na Balkanskem polotoku, ko so Turki prišli?
d055.gif

Nobenega paradoksa ni, samo blage veze nimas o cem govoris. It's that simple.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.892
1.344
113
Seveda nimam pojma, zato pa ne veš kaj bi napisal.
hysterical-1.gif


Jokam? Zdaj jem čips zraven.
grin1.gif

Kaj je bilo prej? Nasilne demonstracije šiptarjev ter zavzemanje del Srbije ali napad Srbov na tisto čudno vladajoče skropucalo? Jao kako je lepa Albanija, sama lepota, tako vse poštimano. Rabiš jebeni tank, da sploh lahko kam prideš. Ja bil sem v Albaniji sirožderac.
grin1.gif
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.892
1.344
113
Velike Srbije sigurno ne bo več.

Velika Albanija, jah sej pritiskajo s severa in juga.
hysterical-1.gif
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
upam vsaj da bo sladoljed padel nazaj pod marko za kepico
grin1.gif



meni se vedno gre ta albanska zastava v nos. magari bi spacali kaj v parih dneh, pa ne mors obesit enake zastave kot jo ma soseda... ne mors.
 
Nazadnje urejeno:

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.892
1.344
113
Ne spremljam te scene.
grin1.gif


Sladoled samo pakiran, burek Pečjakov, ostalo pa ne jem.
grin1.gif
 

medak

Pripravnik
18. jul 2007
730
0
16
www.potopisnik.si
ksz.

Če nebi srbi pred desetimi leti delali štale po kosovu, danes živi bog nebi podpiral odcepitev kosova. Ker pa so, pa imajo zdej posledice, ki jih bojo zlepa ali zgrda že nekako preboleli.

lp, m
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Francoz pravi:
In če šipci ne bi imali v povprečju po 8 kosov otrok, pravtako ne bi bilo štale...

in ce bi babica imela qurac bi bila dedek... sedanji problemi nimajo nobene veze z nataliteto na Kosovu
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.817
1.721
113
koncno en pameten odgovor, ki ima nekaj veze z realnostjo. Vsi ostali pa idite bluzit v svoj oddelek na forumu, ste zasli
 

Slovenet

Majstr
21. jul 2007
4.399
485
83
43
Še vedno Rdeči revirji
Citat:
Uporabnik Dzexon pravi:

Se spomnite kdaj sta se nazadnje dve državi (prostovoljno) združili? Ne? Le zakaj? Cepijo pa se, cepijo, to pa ja. Tudi vemo zakaj - ker se pač nekomu novemu zahoče oblasti - prostovoljno pa oblasti nihče ne bo prepustil.

V začetku devetdesetih oziroma konec osemdesetih sta se združili obe takratni Nemčiji.
 

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.638
451
83
Tolmin
Citat:
Uporabnik medak pravi:
ksz.

Če nebi srbi pred desetimi leti delali štale po kosovu, danes živi bog nebi podpiral odcepitev kosova. Ker pa so, pa imajo zdej posledice, ki jih bojo zlepa ali zgrda že nekako preboleli.

lp, m

Se mocno strinjam z teboj. Kosovo ima tudi precej naravnih bogastev,ki jih je najprej izkoriscala cela SFRJ,sedaj Srbija,koliko denarja pa je ostalo tam pa skoraj vsi vemo in od tod tudi "razvitost" Kosova.Kdo si zeli biti izkoriscan in zatiran ?
Menda smo se tudi Slovenci iz istega razloga odcepili od SFRJ.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.