Za turiste ležalniki in senčniki, za begunce k...

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.539
61
48
Citat:
Uporabnik Mont pravi:
Čakaj malo.
Sicer sem bil odsoten, samo kdo pravi, da se bodo lahko prosto gibali.
V to ne verjamem.

Danes na nacionalki so povedali. Po tem ko jih bodo popisali se bodo lahko brez omejitev gibali po državi, nato je novinarka napeljala na to, da bodo verjetno pobegnili v Avstrijo kjer jih bo pa pričakala Avstrijska oblast in jih poslala nazaj v Slovenijo.

Ergo, imeli bodo prosto gibanje. In ropanje, kradenje, posiljevanje, delanje škode, pretepanje... in ko se bo to zgodilo TEBI boš prijavil na policiji, oni bodo pa samo oddali prijavo zoper neznanega storitelja. Isto velja ko ti bodo poškodovali avto, uničili drugo imetje...
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.078
4.078
113
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
FFS, vsi zapirajo meje, samo naši papki so čisto tiho!

Imamo zmešano vlado ali to delajo namerno? 25. september bo prepozno za protestno zborovanje!

ti bi zapiral mejo kljub temu da nihce ni rekel ali nakazal da zeli priti v SLO... sploh pa vlada sprejela toliko ljudi kolikor bo rekla (kakor bodo tudi ostali)

kompenzacija much?
smirk-1.gif

https://www.facebook.com/avoid...7695832/?type=1
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.192
1.685
113
40
Slovenija bo izpadla kot najbolj bebasta na koncu.

Vsi so ze prisli k pameti, nas Borut pa Cmerar pa ko najvecji solarki. A je kateri od teh dveh sploh ze bilokako izjavo dal na to temo? Posranca...
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.690
5.839
113
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
FFS, vsi zapirajo meje, samo naši papki so čisto tiho!

Imamo zmešano vlado ali to delajo namerno? 25. september bo prepozno za protestno zborovanje!

ti bi zapiral mejo kljub temu da nihce ni rekel ali nakazal da zeli priti v SLO... sploh pa vlada sprejela toliko ljudi kolikor bo rekla (kakor bodo tudi ostali)

kompenzacija much?
smirk-1.gif

eb6.jpg

Saj v HU tudi nihče noče (bojda je tam IS in begunci niso varni), a jim tudi ne pustijo priti v državo na šverc.
Ruta preko HR in SLO je sedaj logična izbira, saj je najkrajša, menda ne bodo šli preko Romunije, vstopili v HU na vzhodu in potem čez celo HU v AT
ali iz HU na Slovaško in potem v AT
ali iz Srbije v Romunijo, Ukrajino, Poljsko/Slovaško in nato v DE/AT.
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Citat:
Uporabnik yahel pravi:

Danes na nacionalki so povedali. Po tem ko jih bodo popisali se bodo lahko brez omejitev gibali po državi.

To ne zdrži ne zakonsko, ne postopkovno.

Če pa se lahko krši VSE naše zakone, bom pa jaz ustrelil vsakega, kateri se mi bo zdel sumljiv.

O.k.

Pa da me ne bi slučajno kdo vprašal, zakaj sem ubil ubogega parazita, ki je ravno posiljeval 5 letnega otroka, saj jim to omogoča njihova kultura in običaji. Sem prasec ksenofob.

Zdaj, ko gledam te posnetke iz Anglije, Italije, Nemčije, Grčije,... dejansko vidim, da mi nekaj podobnega, samo v milejši obliki, prenašamo že desetletja.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Ytbnd pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
FFS, vsi zapirajo meje, samo naši papki so čisto tiho!

Imamo zmešano vlado ali to delajo namerno? 25. september bo prepozno za protestno zborovanje!

ti bi zapiral mejo kljub temu da nihce ni rekel ali nakazal da zeli priti v SLO... sploh pa vlada sprejela toliko ljudi kolikor bo rekla (kakor bodo tudi ostali)

kompenzacija much?
smirk-1.gif

eb6.jpg

Saj v HU tudi nihče noče (bojda je tam IS in begunci niso varni), a jim tudi ne pustijo priti v državo na šverc.
Ruta preko HR in SLO je sedaj logična izbira, saj je najkrajša, menda ne bodo šli preko Romunije, vstopili v HU na vzhodu in potem čez celo HU v AT
ali iz HU na Slovaško in potem v AT.

resitev za ta problem je znana in je bila v SLO ze prakticirana v devedestih
smirk-1.gif
imam obucutek da bo tokrat enak postopek....
 
Nazadnje uredil moderator:

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.539
61
48
Citat:
Uporabnik Mont pravi:
Citat:
Uporabnik yahel pravi:

Danes na nacionalki so povedali. Po tem ko jih bodo popisali se bodo lahko brez omejitev gibali po državi.

To ne zdrži ne zakonsko, ne postopkovno.


Še dobro, da imam časovni zamik, sem šel pogledat reportažo in bom citiral kar je povedala novinarka Teja Šaver na nacionalni televiziji pri dnevniku ob 19:03. Teja Šaver je poizvedla pri MNZ kaj se bo zgodilo s temi migranti, ki jih Madžarska zavrnila od Slovenije in je povedala med drugim da (dobeseden prepis):

>>V kolikor se izkaže, da prihajajo iz vojnega območje bodo prejeli odločbo za zadrževanje v naši državi v obdobju 6 mesecev. Tako bodo upravičeni do nastanitve in do 3 obrokov dnevno, no lahko pa se bodo tudi prosto gibali po naši državi . In glede na to, da je njihova ciljna država Nemčija se lahko zgodi tudi to, da tja tudi odidejo.<<


EDIT: ravnokar isto povedali tudi na Planetu, zraven pa so dodali še to, da lahko zaprosijo še 3x za podaljšanje zadrževanja v naši državi, torej skupno 2 leti. Po domače povedano v naši državi se bodo lahko PROSTO gibali do dve leti.
Nato pa lahko zaprosijo še za bivanje v naši državi.
 
Nazadnje urejeno:

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik Mont pravi:
Citat:
Uporabnik yahel pravi:

Danes na nacionalki so povedali. Po tem ko jih bodo popisali se bodo lahko brez omejitev gibali po državi.

To ne zdrži ne zakonsko, ne postopkovno.

Če pa se lahko krši VSE naše zakone, bom pa jaz ustrelil vsakega, kateri se mi bo zdel sumljiv.

O.k.

Pa da me ne bi slučajno kdo vprašal, zakaj sem ubil ubogega parazita, ki je ravno posiljeval 5 letnega otroka, saj jim to omogoča njihova kultura in običaji. Sem prasec ksenofob.

Zdaj, ko gledam te posnetke iz Anglije, Italije, Nemčije, Grčije,... dejansko vidim, da mi nekaj podobnega, samo v milejši obliki, prenašamo že desetletja.

Takim paranoikom toplo priporočam izselitev na Islandijo (po možnosti peš)
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.338
2.331
113
SV SLO
Pi.kice smo. Naši praprapra dedje so se Turkom(muslimanom) uspešno postavili po robu in jih niso spustili do Dunaja. Danes so že mnogo naprej od Dunaja. Tak da lahko pričakujemo konec. Pravkar doživljamo začetek konca. Mi je prav žal, da bomo najbolj na.ebali prav Slovenci. Po vsej verjetnosti se bo prav pri nas začela nova vojna z orožjem. Tisti, ki so že na zahodu se bodo vrnili nazaj in pomagali tem, ki želijo na zahod. Slovenija je prav idealna za spopad, saj nimamo zadosti vojske in ne policije, da bi se lahko branili pred to drhaljo. Bog nam pomagaj Alah nam sigurno nebo.

Še vprašanje za g. easy-a. A si morda agent islamske države?
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik koliko pravi:Še vprašanje za g. easy-a. A si morda agent islamske države?

"IS" je product Izraela & zahodnih drzav/obvescevalnih sluzb.

Nimam prav nobenih simpatij do te fasisticne tvorbe, ti se kaj ni jasno? Kdorkoli verjame v zgodbice o "IS" je itak brihtol ...
stupid-1.gif
 

Tony_Clifton

Fizikalc
18. okt 2014
1.635
1
36
Citat:
Uporabnik eazy pravi:


tole limanje vseh mogocih poti je nek fetis?

Meni predvsem ni jasno, zakaj ne bežijo v bogate muslimanske države?
Kaj iščejo med brezverniki?
Citat:
Pri širitvi islamskega vpliva igra ključno vlogo graditev džamij. Poetično je strategijo islamizacije z graditvijo džamij opisal turški predsednik Reçep Tayyip Erdoğan: »Džamije so naše kasarne, kupole naše čelade, minareti naši bajoneti in verniki naša vojska.« Vsaka nova džamija v državi je vidno sporočilo, da je islam navzoč v državi in da imajo muslimani namen podrediti si prvotno prebivalstvo. Prvotnemu prebivalstvu v Dar-el-Harbu preostane troje. Spreobrnitev v islam, dimijevstvo ali smrt. Za agnostike in ateiste sta odprti samo prva in tretja možnost. Kristjanom in judom pa je dano okusiti »strpnost« islama s privzetjem vloge dimija, muslimanom podrejenega podložnika.
 

Tony_Clifton

Fizikalc
18. okt 2014
1.635
1
36
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik koliko pravi:Še vprašanje za g. easy-a. A si morda agent islamske države?

"IS" je product Izraela & zahodnih drzav/obvescevalnih sluzb.

Nimam prav nobenih simpatij do te fasisticne tvorbe, ti se kaj ni jasno? Kdorkoli verjame v zgodbice o "IS" je itak brihtol ...
stupid-1.gif
Glej, Zahod z ZDA na čelu je pri politiki na Bližnjem vzhodu res naredil več narobe, kot prav - ampak da verjameš, da za ISISom stojijo Izrael in ZDA - to moraš biti pa resno usekan.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
1. to je cisto vseeno
2. bogate muslimanske drzave so odgovorne da so sploh begunci (in to vsi vedo)
3. nobena bogata muslimanska drzava (ali vse skupaj) niti priblizno ni sposobna sprejeti vseh beguncev
4. vecina beguncev (govorimo o mio) je v muslimanskih drzavah in tam cicajo tiho ze NEKAJ LET, v Evropi je nekaj tisoc beguncev