Za turiste ležalniki in senčniki, za begunce k...

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Avstrija že sledi Nemčiji. Uvaja se kontrola na mejah.

A mi še vedno kričimo "dobrodošli"?
 

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
grin1.gif
 

MiHa88

Pripravnik
13. apr 2008
729
4
18
Citat:
Uporabnik krimec pravi:
Citat:
Uporabnik MiHa88 pravi:
Jaz sem enkrat po pomoti dal vozniško(kartico) in še 3 osebne, naš policist je tok ven padel da je kolega prletu zraven ker je mislil da je našel vsaj 5 kil česarkoli prepovedanega. Zdaj se mu pa šeta golazen pred nosem, naj mu kaj reče če upa bo takoj dobil nož v trebuh tako kot so naredili v Srbiji...

Potovanje brez mejnih kontrol ne pomeni, da ne potrebujete osebnega dokumenta – še vedno je zelo priporočljivo, da s seboj vzamete potni list ali osebno izkaznico, s katerim lahko po potrebi dokažete svojo istovetnost (če vas ustavi policija, ob vkrcanju na letalo itd.). Države schengenskega območja lahko sprejmejo nacionalne predpise, s katerimi lahko od oseb, ki se nahajajo na njihovem ozemlju, zahtevajo, da imajo pri sebi osebni dokument.
Vozniško dovoljenje, poštne, bančne ali davčne izkaznice niso veljavni potovalni dokumenti ali dokazila o istovetnosti.

Vir: tukaj


Hvala za pojasnilo, samo nevem česa nisi razumel, jaz dobro vem kaj potrebujem za prestop meje ampak zaradi enakih dimenzij sem po pomoti zagrabil vozniško in dal poleg sopotnikovih osebnih, [cenzura] na meji pa kljub temu da sem se opravičil, težil kot da sem naredil prekršek oz. švercal kaj...
 

MiHa88

Pripravnik
13. apr 2008
729
4
18
Citat:
Uporabnik smoukar pravi:
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Za imigrante imajo pripravljena stanovanja, hrano, žepnino itd, Slovence pa na cesto: http://www.planet.si/novice/sl...-brez-doma.html
crazy1.gif


Imigranti imajo celo priročnik.

V Srbiji so se očitno hoteli oborožiti: http://www.pravda.rs/2015/09/13/grupa-migranata-pokusala-da-udje-u-kasarnu-na-topcideru/?lng=lat (zgoraj desno kliknite latinica,če se odpre v cirilici)


Zanimivo, da ni kaj zaregljalo iz kasarne. Sej so dobesedno skušali napasti vojake oziroma vojsko.


Naša SV - taborniki bi jih povabili na voden ogled, pripravili piknik in seveda prenočišče
stupid-1.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.496
290
83
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik MiHa88 pravi:
Hvala za pojasnilo, samo nevem česa nisi razumel, jaz dobro vem kaj potrebujem za prestop meje ampak zaradi enakih dimenzij sem po pomoti zagrabil vozniško in dal poleg sopotnikovih osebnih, [cenzura] na meji pa kljub temu da sem se opravičil, težil kot da sem naredil prekršek oz. švercal kaj...
Kako ne razumeš? Ziher nisi mrgo ali pa ne izgledaš kakšen političar ali nekdo, ki bi imel veze. Zato se je lahko mirno zdrl nate. Če bi se kdo ta prav pripeljal, bi pogledal in ga spustil mimo brez vseh komplikacij.
wink-1.gif
 

MiHa88

Pripravnik
13. apr 2008
729
4
18
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Citat:
Uporabnik MiHa88 pravi:
Hvala za pojasnilo, samo nevem česa nisi razumel, jaz dobro vem kaj potrebujem za prestop meje ampak zaradi enakih dimenzij sem po pomoti zagrabil vozniško in dal poleg sopotnikovih osebnih, [cenzura] na meji pa kljub temu da sem se opravičil, težil kot da sem naredil prekršek oz. švercal kaj...
Kako ne razumeš? Ziher nisi mrgo ali pa ne izgledaš kakšen političar ali nekdo, ki bi imel veze. Zato se je lahko mirno zdrl nate. Če bi se kdo ta prav pripeljal, bi pogledal in ga spustil mimo brez vseh komplikacij.
wink-1.gif

Točno tako, zgledam in sem povprečni državljan zato pa je tresel jajca
stupid-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.449
15.439
113
Primer zglednih beguncev v Nemčiji: http://news360.com/article/311820821#

Če bo oz. je med vsemi begunci/migranti samo majhen procent (recimo 10% čeprav je splošno znano, da je med vsemi muslimani na svetu cca.25% tistih ta radikalnih) bodo sledile v Evropi še takšne scene, da bo joj.

 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.449
15.439
113
Torej drugim želiš še več slabega zgolj zato, da se pokaže tvoj prav? Kako lepo, te je tega naučila tvoja vera, ki je baje boljša od muslimanske? In jaz že vem kaj je na stvari in ne rabim "priti k pameti" kar se tega tiče. Ampak ok, piši kar želiš v kolikor ne boš pozival k čemu res neprimernemu.
roza.gif
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.890
7.122
113
Ma z lahkoto bi vse te bradače poterali iz Evrope, vendar ni interesa. Ne razumem kdo ščiti in dovoli, da se tile bradonje derejo po evropskih ulicah? Komu to paše? Kdo to rad gleda? Podkupljeni politiki po posameznih državah so odgovorni.
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.539
61
48
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Še premalo, upam da čim več neumnosti naredijo, mogoče potem pridete k pameti!

a dej ti si pa itak popolnoma isti kot tej islamisti na sliki tako da se nič ne oglašaj...samo da si ti katoliban.

pa čeprav se strinjam s tem napisanim zgoraj, ker za Slovence je itak znano, da bodo tolerantni vse do konca dokler ne bo fajn počilo.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Dejstvo je, da bi morali prepovedati kakršnokoli udejstvovanje na osnovi vere.

Mater, pa saj smo v 21. stoletju, kdo še verjame v neka imaginarna/pravljična bitja?!
bonk.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.449
15.439
113
Žal več kot pol planeta... krneki ampak tako je.

Pa Fadil ima tudi point, če mene vprašaš. Nekdo hoče točno tako sceno in to na "naš" račun....vse to bi se dalo porihtat že v začetnih fazah ampak dejansko to ni v interesu, bohve kaj je dejansko zadaj.