Za turiste ležalniki in senčniki, za begunce k...

jest5

Guru
18. avg 2007
25.768
-8.639
113
Res je, še posebno ti prav pokaš od tolerance in pameti
hysterical-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.470
15.462
113
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:Ampak ja, ti se kar delaj pametnega in se moralno dviguj nad naš, češ, kakšna dvojna merila imate, tukaj pametujete o zlorabah musli žensk medtem, ko vaše niso kao nič na boljšem oz. so prav tako na slabem, OMGLOL. Res si en poseben patron, ni kaj.

Vsaka druga Slovenka dobi po glavi ampak vazno da filozofiramo kaksno je stanje pri muslimankah. Zaradi tega bo Slovenkam precej lazje...
crazy1.gif

Glede na to, da je šlo za jasno postavljeno vprašanje tebi in sicer kako TI komentiraš OBRAVNAVO POSILSTEV PRI MUSLIMANIH (in ne pri Slovenkah), je zelo važno, da filozofiramo kakšno je stanje pri muslimankah.

Ti pa očitno to posiljevanje res ne ustreza kar se zagovarjanja le-tega tiče, saj se drugače nebi poizkušal na vsak način izviti stran od te točno določene tematike.

Bravo še enkrat
cheer.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Vprasnje je zelo debilno... Vsak normalen clovek gleda na posilstvo enako. Samo pacient lahko verjame da je za par miljard ljudi na tem planet posilstvo nekaj normalnega.
bonk.gif


Ampak ce ze sodelujemo v tem kretenizmu je kazen za posilstvo v drzavi serijata obglavljenje. Prvi obglavljenje v tej drzavi letos je bilo zaradi posilstva ampak... Recimo da ta drzava ni ravno referenca.

Na Balkanu muslimani niso sistematicno posiljevali. Muslimanke pa so sistematicno posiljevali. Mislim da je bila koncna okoli 20.000 zensk. Dejmo sedaj se kako bistroumno o posilstvu... Tam, tukaj ali nekje vmes. Tako pocez
smirk-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.470
15.462
113
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Vprasnje je zelo debilno... Vsak normalen clovek gleda na posilstvo enako.

No, če odmisliva ostal nepotreben balast, ki si ga stipkal v svoj post, da izpadeš kao bolj pameten - zakaj torej ne odgovoriš na primarno vprašanje in opišeš svoj ogled na posilstvo ter nadaljno obravnavov tega dogodka pri muslimanih? Lahko obrazložiš kako pride do kaznovanja ženske, ki je bila posiljena (torej je nasprotovala spolnemu občevanju) in nato kaznovana zaradi prešuštništva oz. zato, ker je s posilstvom tehnično gledano prevarala svojega moža?

Samo to nas zanima in ne splošen pogled na posilstvo v svetu, le-ta nam je dokaj poznan za razliko od nekaterih muslimanov poleg tega pa se ne dotika trenutne tematike oz. problematike.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Vprasnje je zelo debilno... Vsak normalen clovek gleda na posilstvo enako.

No, če odmisliva ostal nepotreben balast, ki si ga stipkal v svoj post, da izpadeš kao bolj pameten - zakaj torej ne odgovoriš na primarno vprašanje in opišeš svoj ogled na posilstvo ter nadaljno obravnavov tega dogodka pri muslimanih? Lahko obrazložiš kako pride do kaznovanja ženske, ki je bila posiljena (torej je nasprotovala spolnemu občevanju) in nato kaznovana zaradi prešuštništva oz. zato, ker je s posilstvom tehnično gledano prevarala svojega moža?

Samo to nas zanima in ne splošen pogled na posilstvo v svetu, le-ta nam je dokaj poznan za razliko od nekaterih muslimanov poleg tega pa se ne dotika trenutne tematike oz. problematike.

Ti nisme napisal dovolj jasno?
Muslimani niso homogena masa. Povsod veljajo drugacna pravila in obicaji. V povprecju je posilstev zelo malo ,ker je posilstvo v Islamu "umazano" in ne samo prepovedano. Poleg da v zelo tradiconalnih okolisih zaradi posilstva zenske bp zgubis glavo od druzine.

Ali je kak moz ustrelil zeno zaradi presustinstva? Cisto mozno. To se dogaja v EU (tudi v SLO) stalno. Nic novega in nic povezanega z vero. Ali ce se vrneva... V nasem okolisu so muslimani poslili zelo malo zensk. Je bilo pa hkrati posiljenih zelo veliko muslimank.
Najbolj znan posiljevalec v SLO je katolik, Slovenec. Za kakega bolj znanega posiljevalca muslimana nisem slisal. V SLO ali exYU.

Morda je najblizje temu bil Junuz Keco ,ki je ubil zeno zaradi presustnistva tik pred koncem SFRJ. Pa ni bil nek orto vernik...
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Res je, še posebno ti prav pokaš od tolerance in pameti
hysterical-1.gif
Kaj sedaj? Boš povedal s čim sem te užalil (post ali beseda) ali pa se boš javno opravičil, da si me po krivem obtožil
sprasujem se.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.470
15.462
113
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Vprasnje je zelo debilno... Vsak normalen clovek gleda na posilstvo enako.

No, če odmisliva ostal nepotreben balast, ki si ga stipkal v svoj post, da izpadeš kao bolj pameten - zakaj torej ne odgovoriš na primarno vprašanje in opišeš svoj ogled na posilstvo ter nadaljno obravnavov tega dogodka pri muslimanih? Lahko obrazložiš kako pride do kaznovanja ženske, ki je bila posiljena (torej je nasprotovala spolnemu občevanju) in nato kaznovana zaradi prešuštništva oz. zato, ker je s posilstvom tehnično gledano prevarala svojega moža?

Samo to nas zanima in ne splošen pogled na posilstvo v svetu, le-ta nam je dokaj poznan za razliko od nekaterih muslimanov poleg tega pa se ne dotika trenutne tematike oz. problematike.

Ti nisme napisal dovolj jasno?
Muslimani niso homogena masa. Povsod veljajo drugacna pravila in obicaji. V povprecju je posilstev zelo malo ,ker je posilstvo v Islamu "umazano" in ne samo prepovedano. Poleg da v zelo tradiconalnih okolisih zaradi posilstva zenske bp zgubis glavo od druzine.

Ali je kak moz ustrelil zeno zaradi presustinstva? Cisto mozno. To se dogaja v EU (tudi v SLO) stalno. Nic novega in nic povezanega z vero. Ali ce se vrneva... V nasem okolisu so muslimani poslili zelo malo zensk. Je bilo pa hkrati posiljenih zelo veliko muslimank.
Najbolj znan posiljevalec v SLO je katolik, Slovenec. Za kakega bolj znanega posiljevalca muslimana nisem slisal. V SLO ali exYU.

Morda je najblizje temu bil Junuz Keco ,ki je ubil zeno zaradi presustnistva tik pred koncem SFRJ. Pa ni bil nek orto vernik...

Ne, nisi napisal jasno, še kar ne. Je pa zato toliko bolj jasno zapisano vprašanje, tebi pa očitno nekaj ne pusti, da bi enostavno napisal "obsojam ta dejanja muslimanov, v takem primeru se močno motijo in jih ne razumem" oz. kaj v takšnem smislu in s tem nakazal, da si morda vseeno vsaj v takem ekstremno zgrešenem musli primeru do neke mere normalen in sočuten človek . Ampak ok, bluzi po svoje dalje
roza.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Ne, nisi napisal jasno, še kar ne. Je pa zato toliko bolj jasno zapisano vprašanje, tebi pa očitno nekaj ne pusti, da bi enostavno napisal "obsojam ta dejanja muslimanov, v takem primeru se močno motijo in jih ne razumem" oz. kaj v takšnem smislu in s tem nakazal, da si morda vseeno vsaj v takem ekstremno zgrešenem musli primeru do neke mere normalen in sočuten človek . Ampak ok, bluzi po svoje dalje
roza.gif

Ne, NE obsojam dejanja muslimanov. To niso dejanja muslimanov in nimajo z mano ali Islamom NIC. Ce bi spuscal v taksno debilno pocetje bi pomenilo da ti pristajem da je obstaja povezava.
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Ker me drugi temi ignoriras se mi je se eno vorasanje porodiko.
Torej ti si musliman. Jaz sem ateist. Ali sem v tvojih oceh vreden spostovanja ceprav nisem musliman ali naj grem apriori kar h hudicu? Res ma zanima strpnost muslimanov do drugacnih. Ker medijskem pumpanju na vse strani enostavno ne verjamem.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Pakul pravi:
Ker me drugi temi ignoriras se mi je se eno vorasanje porodiko.
Torej ti si musliman. Jaz sem ateist. Ali sem v tvojih oceh vreden spostovanja ceprav nisem musliman ali naj grem apriori kar h hudicu? Res ma zanima strpnost muslimanov do drugacnih. Ker medijskem pumpanju na vse strani enostavno ne verjamem.

Ves kako mi visi kaj si ali nisi
smile-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.470
15.462
113
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Ne, nisi napisal jasno, še kar ne. Je pa zato toliko bolj jasno zapisano vprašanje, tebi pa očitno nekaj ne pusti, da bi enostavno napisal "obsojam ta dejanja muslimanov, v takem primeru se močno motijo in jih ne razumem" oz. kaj v takšnem smislu in s tem nakazal, da si morda vseeno vsaj v takem ekstremno zgrešenem musli primeru do neke mere normalen in sočuten človek . Ampak ok, bluzi po svoje dalje
roza.gif

Ne, NE obsojam dejanja muslimanov. To niso dejanja muslimanov in nimajo z mano ali Islamom NIC. Ce bi spuscal v taksno debilno pocetje bi pomenilo da ti pristajem da je obstaja povezava.

Torej trdiš, da muslimani ne kaznujejo ženske, ki je bila posiljena?
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Super, sem vesel.
V cem je oa potem fora raznih shodov, tudi po UK, muslimanov kjer odkrito razlagajo, da smo "nevernihi" kot hudici? V cem je fora? Pac promil odfukanih muslimanov tako kot so utrgani nekateri privrzenci rkc?
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Ne, nisi napisal jasno, še kar ne. Je pa zato toliko bolj jasno zapisano vprašanje, tebi pa očitno nekaj ne pusti, da bi enostavno napisal "obsojam ta dejanja muslimanov, v takem primeru se močno motijo in jih ne razumem" oz. kaj v takšnem smislu in s tem nakazal, da si morda vseeno vsaj v takem ekstremno zgrešenem musli primeru do neke mere normalen in sočuten človek . Ampak ok, bluzi po svoje dalje
roza.gif

Ne, NE obsojam dejanja muslimanov. To niso dejanja muslimanov in nimajo z mano ali Islamom NIC. Ce bi spuscal v taksno debilno pocetje bi pomenilo da ti pristajem da je obstaja povezava.

Torej trdiš, da muslimani ne kaznujejo ženske, ki je bila posiljena?

Trditi da muslimani (pocez) karkoli pocnejo ali ne je neumno ampak ok.

NE! MUSLIMANI NE KAZNUJEJO ZENSKE, KI JE BILA POSILJENA.

Ti bos pa seveda nasel enega pacienta ,ki je to storil. Mirno bos spregledal da je bilo 20.000 zensk posiljenih streljaj od Ljubljane... Pa jih nihce ni kaznoval.

Kristijani/ateisti ocitno posiljeju zenske, ker Plut ni bil musliman...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.470
15.462
113
Ok, hvala za odgovor.

Slovenke in njihovi doživljaji pa ne spadajo v temo temo. Če bi pa vseeno rad debatiral o njih, pa lahko brez težav odpreš novo temo.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Pakul pravi:
Super, sem vesel.
V cem je oa potem fora raznih shodov, tudi po UK, muslimanov kjer odkrito razlagajo, da smo "nevernihi" kot hudici? V cem je fora? Pac promil odfukanih muslimanov tako kot so utrgani nekateri privrzenci rkc?

V ZDA imas podobne shode... na razne motive... v vsaki druzbi se najdejo posebnezi. V Sloveniji do danes se nisem slisal da bi kdorkoli obglavil nevernika. Pa lahko gledas tudi sirse od SLO. Danes muslimani predvsem umirajo.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
Citat:
Uporabnik Cash pravi:
Kaksna logika je, da po posilstvu ali ropanju zenske, potem se njo kaznujejo? Tega reeees ne zastopim.
Easy, a to ti zagovarjas?
A samo to ne zastopiš?? Jaz jih nič ne zastopim.
Oni verjetno ne razumejo, da se v EU mora ženska strinjat, da jo nate_gneš, oni imajo pravicoo vzeti. Pol je pa še kriva, ker ... sej ne vem kaj bi bila kriva

No ja, nisem ravno sokiran da ne zastopis... Pa preden zacnes doktorirati na tej zadevi preveri koliko Slovenk redno dobi batine. Pa + ostale oblike nasilja. Potem pa filozofiraj o pravicah zensk.

Seriously? To je tvoj reply na način obravnave posilstva pri muslimanih?

Ce ze generaliziramo v 3... Kazen za posilstvo je na Zahodu minimalna, sploh v SLO. Enako velja za ostale oblike nasilja. Kazen v Islam za posilstvo je obglavljenje.

KLIK

zdej pa dejmo spet filozofirati o miljardah ljudi, tako pocez....

a æe ženska ne zbere štirih prič. potem ubijejo samo njo, sicer pa tudi posiljevalca?
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Pakul pravi:
Ker me drugi temi ignoriras se mi je se eno vorasanje porodiko.
Torej ti si musliman. Jaz sem ateist. Ali sem v tvojih oceh vreden spostovanja ceprav nisem musliman ali naj grem apriori kar h hudicu? Res ma zanima strpnost muslimanov do drugacnih. Ker medijskem pumpanju na vse strani enostavno ne verjamem.

Ves kako mi visi kaj si ali nisi
smile-1.gif
Ne sprašuje te, kaj ti visi ampak, ali je v tvojih očeh enakovreden človek tebi in tvojim
Bi se strinjal, da se tvoja hči poroči z njim?....-samo kot primer....
sprasujem se.gif
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.539
61
48
Citat:
Uporabnik capl pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Pakul pravi:
Ker me drugi temi ignoriras se mi je se eno vorasanje porodiko.
Torej ti si musliman. Jaz sem ateist. Ali sem v tvojih oceh vreden spostovanja ceprav nisem musliman ali naj grem apriori kar h hudicu? Res ma zanima strpnost muslimanov do drugacnih. Ker medijskem pumpanju na vse strani enostavno ne verjamem.

Ves kako mi visi kaj si ali nisi
smile-1.gif
Ne sprašuje te, kaj ti visi ampak, ali je v tvojih očeh enakovreden človek tebi in tvojim
Bi se strinjal, da se tvoja hči poroči z njim?....-samo kot primer....
sprasujem se.gif

+ da prevzame krščansko vero in vse zakramente zato, da se bosta cerkveno poročila
evil.gif