Za turiste ležalniki in senčniki, za begunce k...

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Citat:
Uporabnik softi pravi:
To je men zanimivo brat.
Ne glede na skupni problem, je vazen delilni element beli rdeci, verniki komunisti. In kdo bo bolj najebal, ne pa misel, da s skupni mocmi se pa mogoce kaj resi.

Capl ti tolerira cerkev, ti pa uzges s komunizmom.

Zato je biti ponosen, da si slovenc cudno, verjet v drzavo in sodrzavljane pa iluzorno.
In do tega prides vedno, ko vas clovek mal podzge.
Danes bomo skupaj s komiji protestirali proti islamizaciji, muslimi in izdajalci naroda bodo pa na drugem trgu, kje boš pa ti ?
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.539
61
48
Citat:
Uporabnik softi pravi:
To je men zanimivo brat.
Ne glede na skupni problem, je vazen delilni element beli rdeci, verniki komunisti. In kdo bo bolj najebal, ne pa misel, da s skupni mocmi se pa mogoce kaj resi.

Capl ti tolerira cerkev, ti pa uzges s komunizmom.

467716-post_slo.gif


Zato pa je ta narod obsojen na propad.
crazy1.gif
Še najdlje na balkanu se bodo obdržali Hrvati.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.470
15.462
113
Citat:
Uporabnik softi pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Prva nacionalna raziskava o nasilju nad ženskami v zasebnem življenju je že leta 2010 pokazala, da v Sloveniji vsaka druga ženska od 15. leta doživi nasilje, najpogosteje psihično, vsaka četrta je fizično zlorabljana.

KLIK

dejmo se malo moralizirati o stanju v Tunguziji

Zdej pa teb mekani napise, vsi pa fajn natancno preberite.

Mekani ti jebe vse po spisku s psihicnim nasiljem. 4 leta poslusam jedino o nasilju, odvetnike o nasilju in zdej si mi nasel ti filozofirat o nasilju. Ti, ki zagovarjas kategorizacijo glede na spol. Ti, ki ti zena hodi za tabo, k pudel. Ti, ki od zene zahtevas da je zavita k da je kuzna. Ti, ki ti zena ne sme rect ne in ti da picke ko se ti zahoce in ne ve kaj je glavobol. Mrs, stoko jedna

Si razumel.

Vsi, ki se zgrazate pa hitr na dnk.si stran, ali kaj podobnega, in preberite kaj je psihicno nasilje.

467716-post_slo.gif


Žal easy tega ni sposoben (beri: noče) razumeti.

Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Poslusati tvoje blodnje je vsekakor forma psihicnega nasilja...
bonk.gif

No a sem rekel
aplauz.gif
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Citat:
Uporabnik yahel pravi:
Citat:
Uporabnik softi pravi:
To je men zanimivo brat.
Ne glede na skupni problem, je vazen delilni element beli rdeci, verniki komunisti. In kdo bo bolj najebal, ne pa misel, da s skupni mocmi se pa mogoce kaj resi.

Capl ti tolerira cerkev, ti pa uzges s komunizmom.

467716-post_slo.gif


Zato pa je ta narod obsojen na propad.
crazy1.gif
Še najdlje na balkanu se bodo obdržali Hrvati.
, kateri so skup stopili pod ustaško zastavo, ne gredo se neke kvazisekularne družbe, dol se ve da so katoliška država, sedaj še v vojsko sprejmejo pozdrav Za dom spremni, kaj pa mi ? Mi Slovenci se v imenu neke civiliziranosti ne upamo izpostavit da smo SLOVENCI, æefurja imamo za župana glavnega mesta, v parlamentu kup nekih na iæ, beguncev kot tista murgelca in podobni, župan Kopra popoviæ, pirana črnuh.
Ja dragi moji povejte mi kako potem ne bomo propadli ko nas je SLOVENCEV samo še 800.000 vse ostalo pa je multikulti navlaka katera se identificira kot državljani slovenije ?
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.539
61
48
meni se pa eazy zdi pametnejši proti vsem tistim, ki se sploh prepirate z njim.


Dejansko vas ima vsakega posebej pod kontrolo, pokaže vam prst in vi si že pulite lase.... pa takega fanatika pač ignoriraš in furaš temo dalje. Hkrati pa vzameš na znanje, da je on odlično ogledalo pravega islama, no pravi islam je verjetno še bolj blesav.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.470
15.462
113
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Da, podatki ne drzijo. Ni mislim pisati doktorat na to temo. Imas Google.

Beri kot: "Ok, nimam prav glede zadeve o kateri pišem ampak direktno ti pa tega ne bom priznal tako da bom zdaj pisal vse možne izgovore, kot je ta zgoraj citiran. Oz. še drugače - jaz pravim, da je zunaj noč, ti trdiš, da je dan ampak jaz ti svojih trditev ne rabim dokazovati, lahko greš sam ven (na google) pogledat. Jaz zgolj postavljam trditve, katerih mi v podrobnosti ni treba dokazovat.
Če se mi pa slučajno že dokaže zavajanje - npr. podatki z UNCHRja o spolni in starostni sestavi beguncev in ekonomskih migrantov na EU (!!!) tleh - pa bom zadevo spet predstavil kot narobe videno, narobe seveda z vaše strani."

aplauz.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.470
15.462
113
Citat:
Uporabnik yahel pravi:
meni se pa eazy zdi pametnejši proti vsem tistim, ki se sploh prepirate z njim.


Dejansko vas ima vsakega posebej pod kontrolo, pokaže vam prst in vi si že pulite lase.... pa takega fanatika pač ignoriraš in furaš temo dalje. Hkrati pa vzameš na znanje, da je on odlično ogledalo pravega islama, no pravi islam je verjetno še bolj blesav.

No no...ti bi ga najraje kar eliminiral oz. banal zaradi zagovarjanja svojega mnenja tako, da lahko zaključiš z brihtoliranjem.
Ti si nad puljenjem las
tongue-1.gif


Pa pod kontrolo tudi nima nobenega, si pa vzame kar veliko časa, da odgovori skoraj vsakemu, ki mu hoče oz. mu lahko. Na vsake toliko (ko pridemo do bistva) se pa zatakne in pol sledijo izgovori, obračanja, ni da ni
aplauz.gif
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
38
se pravi, kolikor sem razbral med vrsticami, da easyja ne smete benati. on je tlele gor z dolocenim namenom, kot nekaj konkretnih uporabnikov, tudi moderatorjev. tudi prav. ampak vse skupaj je samo zalostno, da komunizem se zmeraj deluje.
smirk-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.470
15.462
113
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
se pravi, kolikor sem razbral med vrsticami, da easyja ne smete benati. on je tlele gor z dolocenim namenom, kot nekaj konkretnih uporabnikov, tudi moderatorjev. tudi prav. ampak vse skupaj je samo zalostno, da komunizem se zmeraj deluje.
smirk-1.gif

Narobe si razbral. Easyja se z lahkoto bana takoj, ko prekrši kakšno od forumskih pravil (kar tebi recimo za razliko od njega odlično uspeva). Nestrinjanje z večino pa to pač ni
smirk-1.gif


On je tukaj z namenom, kot tudi nekaj drugih uporabnikov ter moderatorjev
hysterical-1.gif


Pa ti si res glavca ej
aplauz.gif
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
se pravi, kolikor sem razbral med vrsticami, da easyja ne smete benati. on je tlele gor z dolocenim namenom, kot nekaj konkretnih uporabnikov, tudi moderatorjev. tudi prav. ampak vse skupaj je samo zalostno, da komunizem se zmeraj deluje.
smirk-1.gif

Narobe si razbral. Easyja se z lahkoto bana takoj, ko prekrši kakšno od forumskih pravil (kar tebi recimo za razliko od njega odlično uspeva). Nestrinjanje z večino pa to pač ni
smirk-1.gif


On je tukaj z namenom, kot tudi nekaj drugih uporabnikov ter moderatorjev
hysterical-1.gif


Pa ti si res glavca ej
aplauz.gif

Eazya pa še nas ene 20 banaš, pa bo zadovoljen.
cheer.gif
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
38
no skoda, ker kot moderator ne spostujes pravil katerim si se zavezal!
smirk-1.gif


Citat:
Žaljenje/neprimerno izražanje
Pod pojem neprimerno izražanje vključujemo besede, ki izgledajo, se slišijo ali pa so okrajšave za slednje: psovke, seksualnost, prostaštvo, neprimerno izražanje o spolni nagnjenosti, blatenje, in obrekovanje. Tovrstno izražanje ni dovoljeno in ga v primeru prekomernosti moderator lahko sankcionira. *

Pridržujemo si pravico, da nemudoma odstranimo kogarkoli, ki promovira ali vzpodbuja nasilje, rasizem ali sovraštvo. *

Uporabnikom, ki spodbujajo k dejanjem s prejšnjega odstavka bomo pri priči onemogočili možnost sodelovanja v forumih Alter. *

Od uporabnikov pričakujemo, da se bodo med seboj spoštovali. Skupnost ni namenjena grožnjam, nadlegovanju, zalezovanju ali zlorabam drugih članov. *

samo po postih poglej koliko nasilja, sovraztva, rasizma je easyjevo pisanje vzpodbudilo... podpihuje zadeve vi se pa smejite zraven ali pa po hlapcevsko gledate kaj bo administrator rekel.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.470
15.462
113
Super, našel si del pravilnika, čestitke. Zdaj pa še prosim za citat kakšnega posta, ki ga boš dopisal k pravilu, ki ga krši ter mi tako neizpodbitno dokazal mojo napako pri modratorskem delu
priden.gif



pisanjekartakov3dninešteje.press
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
38
Pridržujemo si pravico, da nemudoma odstranimo kogarkoli, ki promovira ali vzpodbuja nasilje, rasizem ali sovraštvo. *

priden.gif
bom jaz tebe po glavi, ja
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.470
15.462
113
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
Pridržujemo si pravico, da nemudoma odstranimo kogarkoli, ki promovira ali vzpodbuja nasilje, rasizem ali sovraštvo. *

priden.gif
bom jaz tebe po glavi, ja

Citat posta, ki kršo to pravilo še dodaj, znaš brati vse ali zgolj tisto, kar ti ustreza?

priden.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.470
15.462
113
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Super, našel si del pravilnika. Zdaj pa še prosim za citat kakšnega posta, ki ga boš dopisal k pravilu, ki ga krši
priden.gif

Lahko začne s svojimi.

Ne bo šlo. Svojih napak ni sposoben zaznati. On sam bi drugače moral leteti med prvimi ravno zaradi tega člena, ki ga sam zdaj naprej meče. Ampak potem bi pa spet sledili ZSji s psovkami in kako sem antislovensko nastrojen itd.
aplauz.gif
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
38
ritoliznik.

super spet bom benan, ker upam povedati kar je res. za razliko od komunistov
cheer.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.470
15.462
113
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
ritoliznik.

Ne moreš iz svoje primitivne kože a ne?
smirk-1.gif


Citat:
Uporabnik ggg pravi:
super spet bom benan, ker upam povedati kar je res. za razliko od komunistov
cheer.gif

Res boš ampak ne zato, ker upaš povedati kar je res ampak zato, ker ne stojiš za svojimi besedami (oz. jih ne dokazuješ) in ker konstantno žališ moderatorje tega foruma. Se beremo čez 1 mesec
roza.gif
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.539
61
48
Matey sori motiš se. Jst nikoli nisem rekel da ga je treba banat. So mi pa šle njegove objave na organ in sem ga gladko označil za SPAM, ker to je tudi počel, posiljeval nas s svojo vero in lažmi kar tudi sam trdiš.

O bananju pa nisem nikoli govoril, vsaj ne da bi tako mislil.