Xiaomi Poco X3 NFC

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.350
260
83
33

Sem si ustvaril račun preko tvojega linka, tako da si dobil ti neke ugodnosti verjetno. :p Par vprašanj..če jaz zdaj to naročim preko Ali appa na telefonu, se bo izdelek pokazal v Cashbacku ali morem preko spletne strani, kamor me preusmeri? Morem na Aliju pred nakupom še kje označiti, da želim cashback ali vnesti kako kodo? Moram v Cashback kam vnesti svojo Viso? Je še kakšna caka, na katero je treba biti pozoren? Mate na aliju nastavljen $ ali €? Se da sploh izbirati tako kot na Paypalu, da bi bil converter banka (ceneje)? Miljon rookie vprašanj. :D

What could stop me from getting cashback?
Products from merchants based in Spain and Russia products will not be commissionable. :D

EDIT: Prodajalec ima (predvidevam) sedež na Kitajskem, tako da ne spada pod to točko. :)
 
Nazadnje urejeno:

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.013
298
83
Goriska
Pa ima ta, iz Španije, tudi slovenski jezik, ker ga nečakinja, ki si ga hudo želi, brez tega ne bo znala uporabljati?
Pa garancija, ali bi telefon v primeru okvare na našem uradnem servisu (Kron IT) popravili pod garancijskimi pogoji?

Naš uradni serviser Kron IT preverjeno ne vzame Xiaomijev v garancijsko popravilo, če so kupljeni izven SLO.
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.111
438
83
Sem si ustvaril račun preko tvojega linka, tako da si dobil ti neke ugodnosti verjetno. :p Par vprašanj..če jaz zdaj to naročim preko Ali appa na telefonu, se bo izdelek pokazal v Cashbacku ali morem preko spletne strani, kamor me preusmeri? Morem na Aliju pred nakupom še kje označiti, da želim cashback ali vnesti kako kodo? Moram v Cashback kam vnesti svojo Viso? Je še kakšna caka, na katero je treba biti pozoren? Mate na aliju nastavljen $ ali €? Se da sploh izbirati tako kot na Paypalu, da bi bil converter banka (ceneje)? Miljon rookie vprašanj. :D

What could stop me from getting cashback?
Products from merchants based in Spain and Russia products will not be commissionable. :D

EDIT: Prodajalec ima (predvidevam) sedež na Kitajskem, tako da ne spada pod to točko. :)
Jaz vedno delam na PC, preko mobitela nisem prepričan če dela. V aliexpress se loginam, pobrišem vse iz košarice. Grem na stran topcashback, vpišem aliexpress, kliknem, me redirecta. Potem izdelek najdem preko searcha na strani na katero me je redirektalo (ker oni pripnejo referral link - podobno kot to delata tomson in primozb) in normalno izvedem nakup. Pri aliju je ponavadi tako, da dobim cashback zaveden ko označim, da je zadeva prišla. Potem pa počakaš 2-3 mesece in si lahko zadevo izplačaš. Trenutno imajo na topcashbacku še eno promocijo, kjer dobiš še dodatno 2.5$ cashbacka (potrebno aktivirati na njihovi strani). Drugače na aliju js plačujem v $. Deluje pa ta cashback tudi na ostalih trgovinah. Npr na bookingu (6-7%), banggoodu (7%), gearbestu...

Slovenski jezik ima tale iz linka, glede garancije pa če se ti uspe kaj s kitajcem zmeniti. Včasih ja, včasih ne, odvisno od trgovine.

Še nekaj mojih nakupov:
1602575465170.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: klekej

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.350
260
83
33
Evo jaz sem naročil dva komada, pa še ta Cashback sem uporabil in za enega še izkoristil tole za dodatnih 2,5$. Bomo videli. :) Bo pa trajalo malo dlje očitno, da prideta do mene, ker je prodajalec že sporočil, da ima gnečo.

Primus Vse Global verzije pri Xiaomiju imajo slo jezik. ;)
 

Primus

Fizikalc
23. avg 2007
1.710
77
48
Osrednje Slovenska
1drv.ms
Evo jaz sem naročil dva komada, pa še ta Cashback sem uporabil in za enega še izkoristil tole za dodatnih 2,5$. Bomo videli. :) Bo pa trajalo malo dlje očitno, da prideta do mene, ker je prodajalec že sporočil, da ima gnečo.

Primus Vse Global verzije pri Xiaomiju imajo slo jezik. ;)

Hvala vsem za odgovore!
Poco X3 je naročen in plačan (6GB/128GB za 221 EUR skupaj s poštnino) žal pa je res, da bo prišel z zamudo.
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.350
260
83
33
amacar kupil sem 2x ločeno mobitela in mi na Topcashbacku prikazuje samo enega. Sem pa šel preko pc-ja in njihovega linka. Se ti je to že kdaj zgodilo? Bom probal pisat na support.

Kako ste uporabniki zadovoljni z X3? Meni je špica, samo baterija mi ne drži več kot en dan, ajde če ne drkam dva. Kje je trenutno najboljši nakup iz EU warehousea? Rabim še enega 6/128. ;)
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.111
438
83
Meni načeloma zazna vsakega posebej, se mi je pa že zgodilo, da se je zadeva pojavila na topcashbacku tudi z dvema tednoma zamika. Se mi je pa tudi že zgodilo, da mi nakupa sploh ni zaznalo (1x na gearbestu in sedaj 2x na banggodu).
 

sssss

Pripravnik
5. maj 2010
210
9
18
Amacar- te lahko vprašam, če iz od Gearbesta dobil nakazane letošnje bonuse na topcashback. Namreč od maja imam potrjene vse njihove transakcije, vendar denar še ni nakazan. Pri vseh drugih Banggood, ebay, geebuying... itd, dobim nakazano v max 2 mesecih
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.111
438
83
Na gearbestu redko naročujem, ker je drugje višji cashback in je potem skupna cena nižja. Drugače pa kolikor sem pogledal sem nazadnje naročil 11. 4. 2020, pa sem že izplačal pred kar nekaj časa (več kot 1 mesec nazaj). Drugače, če včasih traja dlje (3-4 mesece) jim js kr na support pišem, da je "stuck in confirmed" pa mi potem ročno popravijo in je potem takoj na voljo za izplačilo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sssss

sssss

Pripravnik
5. maj 2010
210
9
18
V bistvu sem se narobe izrazil. Vsi nakupi na Gearbest so še vedno "pending", čeprav je minilo od njih 2.5 do 5 mesecev. Vse izdelke sem že zdavnaj dobil. Gearbest uporabljam, ker ima solidno izbiro izdelkov iz EU skladišč. Cene so včasih še nižje, kot iz Kitajske in dobim v enem tednu. Kam naj se obrnem na Gearbest support ali topcashback support?
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.841
5.085
113
Ok po treh letih na mi a1, ki še vedno normalno dela je čas da tega podedujejo starejši nezahtevni člani družine. Rad imam android one, ampak pametne ponudbe ni več. So se za pocota pokazale kake slabosti? Vzamem raje note 9 pro? (Ali kater drug kitajski zvarek) Mogoce kako motorolo?
Tam do 260eur dam za telefon, več niti v sanjah.
 

yamahafazer

Fizikalc
15. mar 2010
1.597
68
48
Poco je dobra zadeva, zmotilo me je edino, da vsi slisijo kaj mi govorijo po telefonu, pa nimam na zvocniku ali pa ful na glas. Je res motece, ko ljudje okoli slisijo celoten pogovor
 

Ketidu

Fizikalc
23. feb 2009
225
31
28
Štajerska
Poco je dobra zadeva, zmotilo me je edino, da vsi slisijo kaj mi govorijo po telefonu, pa nimam na zvocniku ali pa ful na glas. Je res motece, ko ljudje okoli slisijo celoten pogovor
Da nimaš mogoče kakšnega avtomatskega snemalnika klicev inštaliranega, ker je meni isto delalo? Glasnost zvočnika nisem mogel nastavljat. Ko sem ga pobrisal, so težave izginile.
 
  • Všeč mi je
Reactions: yamahafazer