poco x3 nfc / izklop

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.326
5.845
113
pri taščici
Tle sem jaz obupala. Menjala tisti del za filat baterijo, menjala ekran, ko je pa tamalmu se zadnjič po tleh padel, pa bi mogla se matično, sem pa zakljucila z njim. Telefon je bil sam po sebi odlicen, ampak zlorabe padcev in udarcev ni zmogel. Se je kaki drugi izkazal za trpežnejšega.
Mah meni je priletel iz visine 6m na asfalt. Tistih z mize na tla ali roke ne stejem. Je pa res da je ovitek iz zaščitno steklo.na njem.
Sem se kar na strehi poslovil od njega. Pa mislim da se niti ugasnil ni takrat in še sedaj po dobrem letu tole pišem na njega.
Ali so se sedaj zacele pojavljat tezave na njem zaradi padcev pa ne vem.
Ali pa ga je zadnjic kaj zeblo ker sem mu zracnik v avtu odprl (pa klima nazgana cel dopoldan on pa v zračnik "zataknjen" pa se je mal prehladil
 

elth

Pripravnik
20. avg 2007
416
24
18
Kavčke
Da si izposodim temo.Poco X3 Pro mi je skoraj pred enim letom nenadoma umrl.
Brez rešitve,garancija potekla, potem naletim na ta video
Pregrel sem omenjeni del ki je bil pri meni brez pokrova, samo bakrena nalepka.Modificiran plinski gorilnik za kablske spojke.Segrevanje po občutku.Aparat je zopet živ.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi in Ketidu

serviser!

Fizikalc
21. jun 2021
231
34
28
Da si izposodim temo.Poco X3 Pro mi je skoraj pred enim letom nenadoma umrl.
Brez rešitve,garancija potekla, potem naletim na ta video
Pregrel sem omenjeni del ki je bil pri meni brez pokrova, samo bakrena nalepka.Modificiran plinski gorilnik za kablske spojke.Segrevanje po občutku.Aparat je zopet živ.
Ne pricakuj da je to trajna rešitev.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.552
2.410
113
Kaj mi počasi telefonček umira? Tole imam 2-3 tedne instalirano, da podatki bi bili kr točni....

Se še komu dogaja? Sem računal, da nam jih bodo na šihtu dali za novo leto, pa ni blo nič.

1708113559875.png