poco x3 nfc / izklop

pino

Pripravnik
20. jan 2008
235
21
18
Pozdrav
Na poco x3 nfc imam custom rom Pixel port 5. Do sedaj delal v redu, zadnje čase pa ko dam telefon na izklop, se mi izklopi, po kakih 5 minutah pa se ponovno zažene. Ko dam 2x,3x.... izklop, potem se mi izklopi in se ne prižge več samodejno.
Sem gledal nastavitve, če je kaj pa ni nič takega, da bi se pri izklopu sam vklopil.
Ima kdo kak nasvet, kako to rešiti. Je zoprno po 3x ali večkrat dati izklop, da se telefon dejansko izklopi.
Hvala
 
5. avg 2011
1.041
186
63
Okolica Ormoža
Pozdrav
Na poco x3 nfc imam custom rom Pixel port 5. Do sedaj delal v redu, zadnje čase pa ko dam telefon na izklop, se mi izklopi, po kakih 5 minutah pa se ponovno zažene. Ko dam 2x,3x.... izklop, potem se mi izklopi in se ne prižge več samodejno.
Sem gledal nastavitve, če je kaj pa ni nič takega, da bi se pri izklopu sam vklopil.
Ima kdo kak nasvet, kako to rešiti. Je zoprno po 3x ali večkrat dati izklop, da se telefon dejansko izklopi.
Hvala
In kaj si pridobil z zamenjavo originalnega roma? Se je izplačalo?
 

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
573
19
18
S Poco X3 se preprosto ne morem več povezati na PC. Vedno napiše, da so neke težave (PC - ni možno povezati). Včasih vem, da se je to dalo. To sem poskusil na mnogih PC-jih (povsod ista zgodba - ne dela). Poskusil sem tudi naložiti USB driverje od telefona (nič drugače). Na telefonu (ko se poveže) niti ni možnosti (ali samo napajanje ali tudi prenos podatkov). Telefon ni nič rootan, ima naložen najnovejši android (sistemsko). Kaj bi bilo lahko narobe?

Pa še podvprašanje. Pri bluetooth povezavi v avtomobilu, če dam dostopna točka, se mi prostoročna bluetooth povezava telefona medumoda prekine. Bral sem, da je problem, da naj bi bil wi-fi in bluettoth na isti frekvenci... A se to da kako spremeniti? Zanimivo je, da se že prej imel s Xiaomi (Xiaomi A2 lite telefon iz leta 2018) prav tako težave z bluetoothom (nonstop se mi je odklapljal). Potem mi je nekako ratalo z neuradno posodobitvijo firmware-a. A imajo vsi Xiaomi-ji težave z bluetothoom?

Hvala za vsak nasvet!
 
5. avg 2011
1.041
186
63
Okolica Ormoža
S Poco X3 se preprosto ne morem več povezati na PC. Vedno napiše, da so neke težave (PC - ni možno povezati). Včasih vem, da se je to dalo. To sem poskusil na mnogih PC-jih (povsod ista zgodba - ne dela). Poskusil sem tudi naložiti USB driverje od telefona (nič drugače). Na telefonu (ko se poveže) niti ni možnosti (ali samo napajanje ali tudi prenos podatkov). Telefon ni nič rootan, ima naložen najnovejši android (sistemsko). Kaj bi bilo lahko narobe?

Pa še podvprašanje. Pri bluetooth povezavi v avtomobilu, če dam dostopna točka, se mi prostoročna bluetooth povezava telefona medumoda prekine. Bral sem, da je problem, da naj bi bil wi-fi in bluettoth na isti frekvenci... A se to da kako spremeniti? Zanimivo je, da se že prej imel s Xiaomi (Xiaomi A2 lite telefon iz leta 2018) prav tako težave z bluetoothom (nonstop se mi je odklapljal). Potem mi je nekako ratalo z neuradno posodobitvijo firmware-a. A imajo vsi Xiaomi-ji težave z bluetothoom?

Hvala za vsak nasvet!
Sam imam POCO X3, pa nimam opisanih problemov. Ko se poveže na PC, telefon (seveda mora biti telefon vklopljen) ponudi izbiro prenos datotek, polnjenje ali prenos medijskih datotek.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.628
6.408
113
Zadnje čase imam probleme z mojim cca. dve leti starim POCO X3 in sicer, ljudje me ne morejo poklicati. Sploh ne dobim klica in tudi kasneje ni nobene oznake, da sem bil klican. Ima še kakšen uporabnik POCO X3 podoben problem?

Lp
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.329
5.362
113
pri nas poco x3 pro, kar ni popolnoma enako, je pa skorajdane in podobnih težav ni
 
27. jan 2022
4.801
1.737
113
Jaz s POCO X3 NFC nimam teh težav - vsaj nebi vedel. Mi pa to bolj smrdi na težave operaterja, oz. mogoče je simka za zamenjat.
 
27. jan 2022
4.801
1.737
113
Klic ne bo nič rešil - pojdi v poslovalnico in reci naj ti menjajo staro sim za novo, ker ...... naštej vse in pretiravaj zraven. Potem boš videl ali je to vzrok.

Kakor oni nas, tako mi njih!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Janez_Krajnski

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.314
5.836
113
pri taščici
Zadnjic eno jutro nisem niti mogel klicat niti nisem bil dosegljiv. Lahko pa sem srfal preko omrezja.
To je trajalo vsaj neki dve uri.
Od takrat dalje se mi telefon random ugaša, večkrat dnevno, lahko tudi večkrat na uro. Največkrat takrat ko ga imam v roki, oziroma ga odložim na mizo.
Najprej je ekran zmrznil nato se je ugasnil, sedaj pa se ugasa tudi brez frizanja ekrana.
Nato se sam prižge nazaj kot bi mu dal restart ukaz. Ugasnil se mi je tudi ze med klicem ko je bil v stojalu v avtu.
Star dobri dve leti.
Tole je pa instaliran
 

Priponke

  • Screenshot_2023-09-10-20-48-35-169_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2023-09-10-20-48-35-169_com.android.settings.jpg
    266,7 KB · Ogledi: 34

serviser!

Fizikalc
21. jun 2021
231
34
28
Zadnjic eno jutro nisem niti mogel klicat niti nisem bil dosegljiv. Lahko pa sem srfal preko omrezja.
To je trajalo vsaj neki dve uri.
Od takrat dalje se mi telefon random ugaša, večkrat dnevno, lahko tudi večkrat na uro. Največkrat takrat ko ga imam v roki, oziroma ga odložim na mizo.
Najprej je ekran zmrznil nato se je ugasnil, sedaj pa se ugasa tudi brez frizanja ekrana.
Nato se sam prižge nazaj kot bi mu dal restart ukaz. Ugasnil se mi je tudi ze med klicem ko je bil v stojalu v avtu.
Star dobri dve leti.
Tole je pa instaliran
lahko poskusiš factory reset...ampak mi bolj deluje na težavo z mamo plato.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.329
5.362
113
Tle sem jaz obupala. Menjala tisti del za filat baterijo, menjala ekran, ko je pa tamalmu se zadnjič po tleh padel, pa bi mogla se matično, sem pa zakljucila z njim. Telefon je bil sam po sebi odlicen, ampak zlorabe padcev in udarcev ni zmogel. Se je kaki drugi izkazal za trpežnejšega.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.314
5.836
113
pri taščici
če je še zaslon vprašljiv potem se verjetno ne splača popravljati
Deka vse na njem je pa dobil vsaj dva udarca ki sta pustila posledice. Zaslon sem sicer pri lenovotu menjal ze 2x (edini telefon kjer sem ga uspel razbiti in sedaj pri tem, kjer pa se vse dela) pa bi se ga lotil tudi tule ce ni neka znanostin strošek, mame Plata je pa najbrz druga pesem.
Sedaj tuhtam ali naj postavim pogoj brezzicbo polnjenje.
Omogoca mi ga avto, doma imam ze en polnilc in .....